Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Samotne wakacje. Czy warto?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Kagami

Kagami

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 12:11

Witajcie. Tak się złożyło, że rozstałem się (w sumie już jakiś czas temu) z dziewczyną i w sumie darowałem sobie wakacje w tym roku. Ciężko mi sobie wyobrazić, ze będąc na wakacjach solo można odpocząć. Zwiedzić coś jak najbardziej, ale po takich wakacjach zapewne wróciłbym jeszcze bardziej zmęczony, a potrzebuję resetu. Kiedyś, jak jechałem do pracy za granicę, to z kolegą pojechaliśmy kilka dni wcześniej, żeby trochę pozwiedzać. Samego hostelu szukaliśmy pół nocy, a byliśmy we 2. W tym roku w ogóle nie mam z kim pojechać. Polecacie taki wyjazd?

• 0

#2 TomaszTomasz

TomaszTomasz

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 666 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 14:06

Jedź. 

• 0

#3 Mr Papuga

Mr Papuga

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 187 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 18:16

Jasne, samotne wakację to niesamowite przeżycia. Pomyśl tylko o tych wszystkich głodnych turystkach na wczasach :P

• 0

#4 WujekAlfa

WujekAlfa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 01 sierpień 2017 - 20:41

Oczywiście, że w czasie takich wakacji jesteś w stanie odpocząć. Nie ogranicza Cię wtedy nic poza Twoimi zachciankami.

• 0

#5 dbx

dbx

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 153 postów

Napisano 02 sierpień 2017 - 13:03

Jedź i baw się dobrze :)

• 0

#6 AsiaDrozd

AsiaDrozd

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 02 sierpień 2017 - 14:39

Oczywiście, że jedź sam! To może być niesamowita podróż, w czasie której bardzo wiele się o sobie nauczysz :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 TomaszTomasz

TomaszTomasz

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 666 postów

Napisano 02 sierpień 2017 - 18:44

Ciężko mi sobie wyobrazić, ze będąc na wakacjach solo można odpocząć.

Wręcz przeciwnie. Nikt Ci truć nie będzie, że za dużo pijesz albo chcąc, nie chcąc łypiesz okiem na inne dziewczyny. Nikogo nie musisz pilnować ani nadskakiwać, no i łóżko masz tylko dla siebie. Chodzisz gdzie chcesz, pijesz ile chcesz i wszystko co tam tylko chcesz, a co byś nie mógł będąc z dziewczyną. 

Użytkownik TomaszTomasz edytował ten post 02 sierpień 2017 - 18:45

• 2

#8 jazow

jazow

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 05 sierpień 2017 - 15:13

Jedź!Może coś Cię spotka czego nie przewidziałeś i odmieni Twoje życie na lepsze?!

W poście powyżej kolega T.T. wyjaśnił zalety takiego wyjazdu->same plusy!  :)

• 0

#9 Eklosz

Eklosz

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 sierpień 2017 - 10:55

Też polecam wakacje samemu. Na jednych już byłem i czułem prawdziwą wolność :P

• 0

#10 ElzbietaKorcz

ElzbietaKorcz

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 07 sierpień 2017 - 11:58

Byłam na jednych wakacjach sama i po jakimś czasie zaczęłam się nudzić. Ale to dlatego, że wolę przebywać w znanym towarzystwie. Zdecyowanie lepiej pojechać samemu niż mieć stracone wakacje :D

• 0

#11 Mr Papuga

Mr Papuga

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 187 postów

Napisano 13 sierpień 2017 - 17:21

Wiadomo towarzystwo lepsze, ale zależy jakie i gdzie się jedzie. Jak nad morze, to nie wyobrażam sobie jechać samemu, a w góry na kilka dni - można fajnie odpocząć samemu.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 parapluie

parapluie

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 14:23

To chyba głównie zależy od Twojego charakteru :) ja np. lubię czasami pobyć sama, ale są ludzie, którzy nie mogliby tak wytrzymać nawet kilku dni. Na pewno jeśli jedzie się samemu to jest większa szansa na poznanie kogoś, ponieważ wydaje mi się, że ludzie są bardziej otwarci na samotnego człowieka niż np. parę czy większą grupę.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#13 plu_zu

plu_zu

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 14:24

W tym roku byłem za granicą i w hotelu poznałem właśnie taką osobę jak Ty. Rozstał się z dziewczyną a wakacje zostały i koniec końców pojechał sam. I co? Ponoć to były jedne z jego najlepszych wakacji. Chętnie też z nim robiliśmy wypady na miasto wieczorami i świetnie się bawiliśmy. Sam potem mi mówił, że poznał dzięki temu wiele osób z Polski ale też z innych krajów bo nic go nie krępowało. Tak więc jedź i ciesz się życiem. I kieruję to do każdego, wyjeżdżajcie, nawet sami i cieszcie się odkrywaniem nowego w każdej wolnej chwili. Równie dobrze można tak wyjechać na weekend pozwiedzać okoliczne piękne miejca jak Lwów, Praga, Drezno czy Budapeszt.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0