Tatuażysta do rękawu

sebastian_j

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2016
Posty
19
Punkty reakcji
0
Siemka, chcę zrobić sobie tzw. rękaw i szukam sprawdzonego profesjonalnego tatuażysty w Wawie. Kogo polecacie/ odradzacie? Wzór jest dość skomplikowany, ma dużo detali. Więc zalezy mi na kimś kto zna się na rzeczy, a jeśli będzie taka potrzeba- podrasuje moj wzór ;) Z góry dzieki za pomoc!
 

agness80

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
42
Punkty reakcji
0
hm, sama tatuażu żadnego nie mam, ale mam paru znajomych w Wawie i dużo pozytywnych opinii słyszalam o salonie Jah Love Tattoo Studio na Wilczej ;)
 

Tananek

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2015
Posty
72
Punkty reakcji
4
Ja robiłem i polecam Caffeine Tattoo, mają studio na Al. Jerozolimskich.
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Jah Love z rękawem to może do Adolfa idź? Na ich stronie możesz podpatrzeć, w jakich tatuażach się specjalizują.
 

sebastian_j

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2016
Posty
19
Punkty reakcji
0
O jah love dużo slyszałem i przyznam szczerze, że zerkałem na ich stronę- ich prace robią wrażenie... Muszę porządnie przemyśleć tą decyzję, ale chyba to studio jest moim faworytem :)
 

gloria38

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2016
Posty
11
Punkty reakcji
3
Adolf z Jah Love Tattoo robi bardo ładne dziary, ma dobrą kreskę, jest pomysłowy. Salon jest czysty, zachowują odpowiednią higienę podczas pracy, dają dokładne instrukcje jak dbać o tatuaż, wszystko tak jak należy.
 

borowik123

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2013
Posty
41
Punkty reakcji
1
sebastian_j napisał:
Siemka, chcę zrobić sobie tzw. rękaw i szukam sprawdzonego profesjonalnego tatuażysty w Wawie. Kogo polecacie/ odradzacie? Wzór jest dość skomplikowany, ma dużo detali. Więc zalezy mi na kimś kto zna się na rzeczy, a jeśli będzie taka potrzeba- podrasuje moj wzór ;) Z góry dzieki za pomoc!
jeśli tatuaż faktycznie ma być skomplikowany: dużo detali, połączeń, pewnie też i cieni i chcesz, żeby to wszystko miało "ręce i nogi" to faktycznie wybierz się do Adolfa z Jah Love Tattoo. Jeden z najlepszych i najbardziej uznanych tatuatorów w Polsce. Rękaw spod jego ręki to będzie dzieło sztuki :)
 
Do góry