Zaniżono mi wypłatę z OC

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Podpowiedzcie proszę - co robić w takim przypadku?
Zaniżenie jest ewidentne i trochę daliśmy się zrobić. Ubezpieczyciel rozkłada ręce, że już po fakcie.
Czy jest sposób na wyciągnięcie od ubezpieczyciela adekwatnej sumy?
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Walcz o odszkodowanie - nie ma się nad czym zastanawiać, nic ci nie szkodzi. Formalności załatwiałeś sam? Byłeś przy oględzinach? Na przyszłość radzę Unique Service Partner - wszystko załatwiali za nas i nigdy nie dopuścili do zaniżenia odszkodowania. Zresztą - w tej sytuacji również radzę pogadać. Bo można walczyć o wyższe odszkodowanie nawet po dłuższym czasie.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Ale w takim razie wy zawsze dostawaliście racjonalne odszkodowanie? Skąd zatem pewność, że oni pozyskają nam wyższą sumę z polisy, co?
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Nie dopuścili do zaniżenia. Kiedy ubezpieczyciel dawał swoją kalkulację to dostawał pismo od Unique Service Partner. Nie wiem jak dokładnie to przebiega, ale widzieliśmy kilka propozycji ubezpieczyciela i też kwoty na jakich się kończyło. Nie tak dawno była taka publikacja z informacją, że zdecydowana większość wypłat z ubezpieczenia jest w Polsce zaniżana. Tylko ludziom się nie chce, albo po prostu nie mają kompetencji do tego, żeby te środki odzyskiwać.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Sprawa już zamknięta. Unique Service Partner wywalczyło mi ponad dwa razy wyższą kwotę i to mnie już zadowala.
Już nigdy więcej, nie mam zamiaru załatwiać takie sprawy samodzielnie. Totalna głupota. Obym takich sytuacji nie miał, ale jeśli do nich dojdzie, to wszystko zostanie zlecone. Szkoda zdrowia na tematy, o których nie ma się zielonego pojęcia, tym bardziej, że wysokość odszkodowań jest rzeczywiście obniżana.
 

jacek218

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć
Tez uważam, że to strata czasu. Sprawdzałem Unique Partners Service ale automobilis.pl jest lepszy w mojej opinii. Rzuć okiem z ciekawości .
 
Do góry