No to teraz z innej "mańki" czyli bierzemy uchodźców...

Dołączył
19 Maj 2017
Posty
126
Punkty reakcji
6
Wiek
47
Unia (tj. Niemcy) nakazują wziąć kilkadzisiąt tysięcy uchodźców... To pierwsze... i przy pierwszym na chwilę zostaniemy :)
Z tego co już wyczytałem i usłyszałem w netach - przybyło ponoc około 3.000.000 uchodźców i liczba codziennie rośnie bo nikt głosno nie wspomina o tym jak Rosjanie pchają uchodźców przez
północne rejony przygraniczne z Norwegią i Finlandią. W związku z tym iż mam wielu znajomych właśnie w tych krajach to wiem że codziennie przez granice przedostają sie dosłownie setki przybyszów.
W Szwecji wiele osób już się "kapneło" że nowa fala północna nie idzie hurtem. Oni po prostu idą paczkami w odpowiedniej, niby nie zauważalnej liczbie ale idą. Dziś 100, jutro 150, po jutrze 200 i tak dzien w dzień.
W związku z tym że kalkulator kłamać nie umie a "oni" idą od lutego to wychodzi mi na oko około 22500 nowych obywateli :) [150 os. dzień przez wszystkie zielone granice x 30 dni x 5 m-cy]
Mniejsza z tym jednak ale wspomniec musiałem bo wyliczenia władz Rajchu za 6 m-cy będą ostro nieaktualne. Dziś mamy powiedzmy 28 krajów unijnych.
Do przyjęcia mamy tak serio mówiąc z palcem nie powiem gdzie minimum 5.000.000 ludzisk.
Powiedzmy że najbogatsze kraje Unii wezmą na barki 50% a resztę podzielimy na resztę "bidniejszych" krajów.
Zatem...
Niemcy, Francja, Austria, Szwecja, Belgia, Holandia, Dania i wsio - prawda?
Jeśli o jakims bogatszym zapomniałem nie licząc liliputów typu Lux czy Monako to luzzujmy...
Mamy więc 7 bogatych i 21 bidnych :)
Bogatych pomińmy...
Zostajemy przy bidnych.
Na 21 bidnych narodów przypadnie 1.500.000 człeka. 1.500.000 człeka / 21 = 71428 sztuk na dziś, na już.
----------------

I teraz tak:

Bierzemy 71428 osób i ich rozdzielamy po największych miastach w Polsce.
Dlaczego największych?
Ano dlatego że bezrobocie poza miastami jest tak duże że uchodźca nawet chcący pracowac nie będzie miał gdzie.
Sądze że Ukraińcami rynek już się znudził, zresztą, pakuja się oni już na zachód :) więc trzeba będzie zapchac kims budowy i stawki po 9 zeta na godzinę a to w polsce, kraju wyzysków i cwaniaków wsam raz!
Zatem pada na kilka największych miast w Polsce.

Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Łódź, Poznań, Szczecin, 3city. Innych nie liczę bo jeśli w Warszawie zarabia się 14zł/h a 100km dalej w Radomiu 9zł a jeszcze dalej za Kielcami 7,8zł to raczej nie da się upchac chętnych pracować nawet za 5zł w takich miejscowościach bo ich pozabijają nim zdąrzą się rozpakowac. Niestety taka jest prawda.
mamy zatem powiedzmy 8 miast (3city liczę jako całość) zdolnych przyjąć 71428 osób.
Na miasto przypada zatem 8928 osób. Niby nie dużo bo co to tam w takiej Warszawie upchać 9000 ludzi, prawda?
Problem w tym że niby oficjalnie w Warszawie mieszka około 7000 Ukraińców i ... drugi problem to taki że na ulicy co 5-ty to Ukrainiec.

------

Dziś to nei wygląda źle bo niby te 8000 ludzi to tyle co nic ale...

punkt nr. 2!
W świecie dowiedzą się że jednak EU bierze ludzi i czeka nas kolejna i kolejna fala. W czasie 2,3,4 lat sądzę że liczba uchodźców po prostu się podwoi.
Chodzi mi tylko o tych którzy "nadejdą".
Jak łatwo policzyć - po 2,3,4 latach ponownie do rozsiania będzie kolejna paczka a z obecnych 9000 na miasto zrobi się 18000.

Patrząc na liczby - powiem wprost - jeszcze źle to nie wygląda. Taka Warszawa, ludzi 2,5 bańki (2.500.000), przyjezdnych pół bańki (500.000) to 18000 uchodźców -- co to jest...
No ale...

punkt. 3!
Praktycznie 90% uchodźców to samce. Samce te mają często po 2,3,4 dzieci gdzies w świecie i w najlepszym przypadku jedną żonę.
Korzystając z praw Unijnych - na bank będą chcieli ściągnąć do siebie rodzinę.
Pozostańmy przy trójce dzieci (to norma!) i jednej zonie.
90% z 18000 to 16200.
16200 x troje dzieci + żona = 64800!

Przypominam że liczę tylko i wyłącznie jedno miasto, tj. przykładową Warszawę.
po 3,4 latach z obecnej liczby aktualnych uchodźców może zrobić się minimum 64800!
Dlaczego napisałem minimum??

Ano dlatego że:
- większość z Islamistów posiada 2,3 żony a z każdą 2,3,4 sztuk dzieciaka!
- większość z nich będzie chciała dorobic 2,3 dzieciaków tak by urodziły sie z pełnymi prawami członka Unii!

------------------

I teraz zróbmy sobie sepuku i wyobraźmy sobie że stanie się tak jak mówię :) czyli:
Mija kolejne 4,5 lat i mamy 120000 uchodźców tylko na terenie Warszawy.
Powiedzmy że żyjemy sobie dalej spokojniutko i mija aż 20lat.
Ponoć w Islamie hajtają dzieciaki na siłę tuż po ukończeniu 15,16,17 lat! Przyjmijmy jednak że ucywilizuja się trochę i młodzi ohajtaja się w wieku 20lat :)
No i mamy problem.

punkt 4.
Ze 120000 uchodźców po 20 latach gdy dzieci dorosną i się ohajtają ... i machną sobie po dzieciaku - liczba się podwaja. Mamy już 120000.
Gdy narody Islamskie niepoprzestaną na jednym dziecku a na bank tak będzie bo przecie wszyscy zgodnym hurtem mówią że EU będzie ich... to tak serio mówiąc z liczby 60000 zrobi się szybciuteńko nawet i 240000 + 60000 żon lub meżów :)

I teraz to dodajmy do kupy:
Tatusiów - 60000
Mamusiów - 60000
Żon lub meżów - 60000
Pierwszych dzieciaków - 60000
Każdy z tych dzieciaków po 4 nowych dzieciaków = 240000
60 + 60 + 60 + 60 + 240 = 480000 Islamistów w samej tylko Warszawie...

Niby 20lat to dużo a tak naprawdę pyknie w mgnieniu oka. Dziś masz 19lat, zaczynasz studia, skończysz je i będzie prawie że 25 na karku. Pohulasz 2,3 latka, będzie 28. Hajtanko + dziecko + odchowanko 3,4 lata i trzydziecha jest. Machniesz drugie, odczekasz 2,3 latka - pierwsze ma już 6 - idzie do szkoły a ty odliczasz do czterdziechy. Serio, leci w moment.

Wracając do liczb... przyjmijmy że na bidny kraj przypadnie 5.000.000 Islamistów a na kraj bogaty 7.000.000 bo oni i tak będą gonić na zachód.
7 x 7.000.000 = 14.000.000
21 x 5.000.000 = 105.000.000
105 + 14 = 119.000.000 Islamistów w EU po 2037 roku.
Ciekawe ile meczetów trzeba będzie postawić...

Czy władze niemiec naprawdę chcą końca europy za 20,25 lat?


Wróćmy też na chwilę do pierwszej liczby 71428.

71428 ludzi potrzebuje gdzieś mieszkać. Gdzie ma się podziac uchodźca nie mający centa w kieszeni?
Co ma jeść?
W co ma się ubrać?
Kto mu zapłaci za leczenie?
Kto go zatrudni bez jakiegokolwiek zawodu i języka?

Moim zdaniem koszt zycia w takiej warszawie to:

chata + media + bilety = 1600zł
minimum 20zł dziennie na jedzenie = 600zł
2200zł miesięcznie.
Przyjmijmy że w jednej kawalerce da się upchnac 3 osobników.
1600 + 600 + 600 + 600 = 2800zł.

Osobników mamy 71428 i podzielmy to na 3 = 23809 mieszkań oraz 23809 x 2800zł = 66.665.200zł miesięcznie.
Licząc dalej - sądzę że potrzeba minimum 1 roku by uchodźca nauczył się choc by gaworzyć po polsku i kolejnego roku by zrobić mu jakis zawód by stał się zdolny do pracy.
2 lata = 24 m-ce x 66.665.200zł = 15.999.648.000zł czyli 399.991.200€

Czy Unia deklaruje że tyle da?
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Ogólnie trochę podziwiam, że ci się chciało rozpisywać takie... oczywistości. Najlepsze jest to, że "zwolennicy" w odpowiedzi jedyne co by napisali to "nie masz serca, tym ludziom trzeba pomóc".

Tak poza tym to znalazłem kilka drobnych błędów, ale są one nie istotne bo i tak chodzi o skalę a nie o szczegóły.

I akuratnie!
https://www.youtube.com/watch?v=Lxbdvo2vFwc
YouTube za imigrantami! Wybornie! Oczywiście kolejny taki sobie przypadeczek, że wielka korporacja wpiera tą głupotę. Przy okazji jakby taki YouTube przeznaczył jakiś marny % z zysku na rozwiązanie jakiś konfliktów zbrojnych to pewnie by uratowali nie jeden kraj. Ale lepiej destabilizować pewne kraje.
Tyle dobrego, że jest trzy razy więcej dislików (plus te pokasowane).
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
FajnyMądryGadatliwy napisał:
Bierzemy 71428 osób i ich rozdzielamy po największych miastach w Polsce. Dlaczego największych? Ano dlatego że bezrobocie poza miastami jest tak duże że uchodźca nawet chcący pracowac nie będzie miał gdzie.
Uchodźca do pracy? A niby gdzie skoro on nie zna nawet słowa "dzień dobry"?
O jakich uchodźcach rozmawiamy skoro jutro mogę wsiąść w samolot i polecę do Damaszku, zjem w centrum miasta dobry obiad, pójdę na dyskotekę i przygarnę ze 3 panienki "na pokój".
Tam jest jedno wielkie imprezowanie. Możemy się spokojnie skrzyknąć, zarezerwujemy sobie tydzień wczasów - sami zobaczycie na własne oczy.
Tam nie ma żadnej wojny, ludzie ubrani w ciuchy od Ralpha Laurena z iphonami w rękach. Uczelnie pełne studentów, sklepy z towarem, złotem, biżuterią.
Jedźcie sami i zobaczcie.
Tylko ci ludzie z rejonów gdzie jest sytuacja zestabilizowana (piszę głównie o Aleppo) nie chcą przyjechać do Damaszku bo tam musieliby pracować.
Musieliby wynająć mieszkanie, zapłacić czynsz. Zresztą wielu z nich spokojnie znalazłoby schronienie w rządowych mieszkaniach komunalnych, akurat Assad zadbał o to.
Tyle, że oni nie są tym zainteresowani.

Powód jest oczywisty: Europa ich "zaprasza". Pani Angela Merkel im pomogła w podjęciu decyzji o przyjeździe do Niemiec i to jest kierunek ich wypraw.
Polska ich również nie interesuje bo poziom życia Polaka do wykształconego Syryjczyka jest tak jakby porównywać pensję Stomatologa do Sprzątaczki.
Nasz kraj kompletnie ich nie interesuje i to jest najlepszy dowód na to po co oni tutaj jadą.

Mamy dwia nurty imigrantów - ci z Syrii...oraz ci z Afryki.
Syryjczycy to w większości dość dobrze sytuowani i wykształceni ludzie, dobrze opłacają ludzi którzy ich przerzucą do Europy. Ich szlak idzie głównie przez Turcję do Grecji (przez wyspę Rodos, która jest zaledwie 4km od Turcji).
Ludzie którzy znają trochę świata wiedzą, że Rodos widać z Turcji jak jest ładna pogoda. Jak morze jest spokojne to spokojnie można tam pontonem dopłynąć. Żadnego ryzyka.
To są najczęściej mężczyźni w wieku ok 25-35 lat. To nie są żadni uchodźcy, po prostu imigranci którzy szukają lepszego życia na socjalu w Europie. Niektórzy mogą spokojnie tu pracować bo rzeczywiście znają często angielski i mają dobre studia.

Drugi nurt to są imigranci z Afryki, najczęściej z Libii. Tamci są bardziej zdesperowani i stanowią największą część imigrantów.
Kupują pontony i plyną na żywioł do Włoch. Z Trypolisu, przez Maltę to jest jakieś 300km więc wybierają wyprawę do Tunezji i stamtąd do włoskiej Mazary jest jakieś 80km.
Przy dobrej pogodzie dopływają tam w ciągu kilkunastu godzin. 99% to są mężczyźni - kobieta w islamie jest mniej warta od kozy więc nie bądźcie naiwni.
Te kobiety, które widzicie to są z bogatych domów, które było stać na "ochronę".
Najczęściej to są ludzie niepiśmienni, kompletnie niewykształceni, czasem chorzy na różne afrykańskie syfy. Oni nawet nie wiedzą co to jest Polska.
Nikt ich geografii na tym poziomie nie nauczył. Mają tam ulotki z napisami po niemiecku (ktoś kto na nich dobrze zarabia zadbał o to, żeby mu się biznes na imigrantach toczył).

Oczywiście wśród tych "uchodźców" spora część to są nasiąknięci ideologią islamskiego radykalizmu wyznawcy zasady - dobry Europejczyk to martwy Europejczyk.
Największy zarzut jako można UE postawić to kompletny brak wywiązania się z umów traktatu z Schengen. Wpuścili bez żadnej kontroli setki tysięcy ludzi niewiadomego pochodzenia.
To jest prawdziwy dramat bo to się skończy wielką tragedią. W Londynie mamy średnio raz w tygodniu zamach. Niedługo zamachy będą codziennie. Zrobią tu istną rzeź.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Daniel ostatnio wróciło z obozów w Turcji ponad 100 tys. uchodźców i są problemy, gdyż np. ich domy są pozajmowane/zniszczone etc...

co do samego przyjmowania, to ten proces moim zdaniem jest jedynie narzędziem, zniszczenia naszej cywilizacji i gdy lewicowe elity dojrzeją do tego, przyspieszą faszyzację i wprowadzą zamordyzm jakiego zachodnia Europa nigdy nie znała...
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
tak, bunkier pomoże, to pewne, władzuchna się będzie bała do niego zajrzeć...
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ale myślałem m.in o tobie, świat ciebie przeraża to można się przed nim schować
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
mnie? byłem w niemal połowie krajów świata, uwierz, nie przeraża mnie, może zbyt wiele rozumiem...
poprawka w prawie jednej trzeciej byłem
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
a to mnie zainteresowało, w których krajach byłeś ?
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
w Europie nie byłem w Finlandii, Irlandii i Portugalii (kontynentalnej, bo na wyspach tak), na Kaukazie, trochę bliskim wschodzie, trochę na Antylach, nazbierałoby się, nie byłem (a bardzo bym chcial) w Iranie (chociaż robię podchody w tym kierunku, kolega jeździ co roku), nie byłem w Chinach, Japonii (ale to dużo trudniejsze, również finansowo), byłem w paru krajach Afryki, etc..
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
w Afryce też ? a w których krajach ?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
no to niech wyjdą z tej Unii, a jak potem będzie płacz to na własne życzenie
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
tylko Północna Afryka

a PO jest, tak oderwane od realnego świata, że pompuje sprowadzanie uchodźców, wbrew społeczeństwu.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
pompować to mogą sobie powietrze w kołach

PIS rządzi
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
nie podoba ci się słowo, ok, rozumiem, więc rzucają się jak głodny na suchary na temat uchodźców, który skutecznie zbijać im będzie poparcie, wsio ryba
o pisach akurat nie pisałem
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
nie mam takiego stosunku do słowa, tylko wyjaśniam że PO nie ma nic do gadania
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
władza, to teraz pisy, chodziło mi o to, że PO pompuje temat, który jest przeciw wyborcom (generalizując)
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
spoko

ale się zastanawiałem czy np. nie moglibyśmy przyjąć Jazydów ?
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Ale co to znaczy to "przyjąć"? Znaczy złamać prawo, odwrócić się tyłem jak będą przechodzili?
Na granicy białoruskiej stoją rodziny z dziećmi i CZEKAJĄ! No bo tak to działa, czekają aż zostaną zweryfikowani. Niech Jazydzi przyjdą i poddadzą się weryfikacji. Niech syryjczycy przyjdą i poddadzą się weryfikacji. Nie mam z tym absolutnie żądnego problemu. Z tym, że nie przyjdą bo wiedzą że prawie każdy zostanie odprawiony z kwitkiem.
 
Do góry