PROBLEM-Urządzenia nie widzą mojego WiFi.

TomBombadil

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2017
Posty
27
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Okolice Torunia
Przy małym przemeblowaniu musiałem coś wcisnąć w routerze bądź modemie i urządzenia teraz nie widzą mojego WiFi.

Dokładniej to wygląda tak, że nie mogę się połączyć z moją siecią WiFi, bo jej po prostu nie widać. Sprzęt jakby działa dobrze, bo wyszukuje obce WiFi, lecz mojego nie ma, też sprawdzałem na kilku innych urządzeniach i też mojego WiFi nie widać.

Poczytałem trochę w necie i dowiedziałem się, że muszę na nowo skonfigurować router. Lecz sprawa się znów pokiełbasiła, bo nie mogę się połączyć z nim. Wpisując moje IP, jest tylko "błąd wczytywania strony", wszystkie inne próby też dają tylko ten błąd.
Teraz mam podłączony internet przez kabel do lapka, ale tak pozostań, nie może, bo inni domownicy też chcą internet.

Macie jakieś porady?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Zapewne nie router nie rozgłasza swojego SSID. Musisz się dowiedzieć się jak ono się nazywa. Dopiero wtedy połączyć się z wifi, podając jego nazwę oraz hasło. Zalogować się do routera i włączyć rozgłaszanie SSID.
 

TomBombadil

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2017
Posty
27
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Okolice Torunia
Gressil napisał:
Zapewne nie router nie rozgłasza swojego SSID. Musisz się dowiedzieć się jak ono się nazywa. Dopiero wtedy połączyć się z wifi, podając jego nazwę oraz hasło. Zalogować się do routera i włączyć rozgłaszanie SSID.
Mam ten SSID routera i hasło, tylko gdzie to wpisać teraz?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
W Windows 7: Centrum sieci i udostępniania -> Skonfiguruj nowe połączenie lub sieć.
 
Do góry