Ciągłe zmiany szkoły

salamandra00

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
[SIZE=11pt]Witam! Mam taki problem ze szkołą mojej córki, w zeszłym roku się przeprowadziliśmy i zmieniała szkołę, a teraz ze względu na reformę jej podstawówka nie pomieści wszystkich i znowu musi zmienić środowisko... żal mi jej, bo bardzo to przeżywa, może macie jakiś pomysł jak to jakos załagodzić? bo pójdzie teraz do 7 klasy i za dwa lata znowu będzie zmieniać szkołę… ech, 7 światów z tymi szkołami… A za chwile znowu najmłodsze dziecko pójdzie do szkoły i zacznie się od nowa… Człowiek całe życie w tej szkole spędza mimo że sam już dawno studia skończył :p [/SIZE]
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
salamandra00 napisał:
żal mi jej, bo bardzo to przeżywa, może macie jakiś pomysł jak to jakos załagodzić? bo pójdzie teraz do 7 klasy i za dwa lata znowu będzie zmieniać szkołę
No straszne, dziecko musi zmienic szkołę, trzeba lizaka kupić, może nie będzie płakać...
 

katarynka_88

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
[SIZE=11pt]Oj tak, nielada zamieszanie jest z tymi szkołami i z reformą. Ale tak niestety już jest - czy były gimnazja, czy nie, dziecko co kilka lat zmienia szkołę, kolegów, nauczycieli i zaczyna wszystko trochę od początku. Nic się nie martw, nie ona pierwsza i ostatnia zmienia szkołę, na pewno sobie poradzi. [/SIZE]
 

PRYWGIM5

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Dla każdego dziecka wyrwanie go z jego codziennego środowiska wiąże się z nie lada stresem. Zmiana nauczycieli, zerwanie kontaktu z koleżankami i kolegami z klasy – to wszystko może wpłynąć na nastrój Twojej córki. W takiej sytuacji warto poświęcić dziecku dużo uwagi, rozmawiać z nim i zapewnić mu pełne poczucie bezpieczeństwa, aby nie odczuło aż tak zmiany szkoły. Jeżeli jesteście z Krakowa lub okolic i jeszcze nie wybraliście nowej szkoły, do której pójdzie córka – zapraszamy do nas! Nasze Prywatne Gimnazjum Nr 5 zostało przekształcone w Prywatną Szkołę Podstawową Nr 5 i od września otwieramy jeden oddział 7 klasy. Jeżeli Twojej córce spodoba się u nas, będzie miała możliwość kontynuowania nauki w III Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym, które znajduje się tuż obok :). Absolwenci naszego gimnazjum przeważnie decydują się na tę opcję i zostają z nami na dłużej. Od 2018 roku w naszej szkole będą funkcjonowały już wszystkie klasy podstawówki, w związku z czym zapraszamy także Twoje młodsze dziecko :) Zachęcam cię do zapoznania się z naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz wszystkie informacje dotyczące rekrutacji i naszej szkoły: prywgim5.krakow.pl/.
 
Do góry