Odpowiedni prezent czy faux pas?

Potiomkin

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Częstochowa
Dziewczyny, mam nietypowe pytanie. Czy kupno facetowi prezentu który będzie czymś do obrony to będzie nieodpowiednie? Bo kurde nie mam innego pomysłu a nie chciałabym, żeby pomyslał że mam go za słabeusza :p
 

dbx

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
156
Punkty reakcji
6
Wiek
40
Miasto
WLKP
Zależy co to konkretnie jest - na przykład taki paralizator będzie świetnym prezentem bo to przedmiot do obrony i gadżet imprezowy w jednym ;)
 

Potiomkin

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Częstochowa
Hehhe :D dobre :D nie no, myślałam o takiej pałce teleskopowej bo wiem, że to nie jest nielegalne. Nie jest żadnym kibolem czy coś ale często wyjeżdża w tereny leśne i tam to się przyda i do odgarniania gałęzi z drogi i do obrony czy coś. Tak mi się przynajmniej wydaje, że całkiem odpowiednio to brzmi.
 

suszimaster

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2016
Posty
61
Punkty reakcji
1
Pomysł funkcjonalny i całkiem fajny ale żeby był na prezent to chyba trzeba jakąś fikuśną kupić. Bo ja bym się zbytnio nie podniecał gdybym dostał jakieś proste żelastwo z targu.
 

Potiomkin

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Częstochowa

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Prezent w porządku, jeśli interesuje się taką tematyką. Choć lepiej byłoby potraktować go jako gadżet a nie realne narzędzie do obrony - tym też trzeba najpierw umieć się posługiwać. Paralizator z kolei szczególnego zastosowania praktycznego poza sado-maso to raczej nie ma.
 

Davidas

Ten Nieznośny
Dołączył
4 Styczeń 2013
Posty
342
Punkty reakcji
50
Wiek
38
To co piszesz może być tylko symboliczne a nawet faux pas jeśli chcesz mu pokazać, że nie masz go za słabeusza. Bo pod tym kątem dla mężczyzny liczą się dwie rzeczy: gołe mięśnie albo broń palna lub dobrej jakości biała. A jeśli chodzi o pałki i paralizatorki i inne takie to jak wyżej, to raczej gadżety, zabawki. Gdyby moja żona sprezentowała mi paralizator byłby to dla mnie jasny sygnał żeby zwiększyć wycisk na sztandze i podpompować bicki.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Davidas napisał:
Gdyby moja żona sprezentowała mi paralizator byłby to dla mnie jasny sygnał żeby zwiększyć wycisk na sztandze i podpompować bicki.
Ja tam bym pewnie wyciągnął inne wnioski, ale jak kto woli. Unikałbym jednak generalizowania tego, "co faceci lubią" bo donikąd to nie doprowadzi.
 

KrzysztofWedkarz

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2017
Posty
15
Punkty reakcji
0
też mi się tak wydaje, ta pałka robi wrażenie i jak ktoś tak biega po krzaczorach to mu się to tak czy siak przyda. a one nie są mocno ciężkie wbrew pozorom więc nawet przy noszeniu przez b.długi czas ta ręka u faceta nie powinna być przeciążona.
 

plotkara257

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2018
Posty
15
Punkty reakcji
0
Zależy co on lubi i czym się interesuje. Ty przecież znasz go najlepiej i wiesz, jaki prezent go ucieszy. Ja swojemu kupowałam już perfumy, koszule, spinki do mankietów, a ostatnio zamówiłam elegancki zegarek na zegarownia.pl. Wszystko dlatego, że on lubi takie klimaty - jest elegancki i ma pracę, w której musi się dobrze prezentować.
 
Do góry