Jaki program partnerski wybrać?

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Wskażcie programy partnerskie, na których najlepiej wychodzicie. Oczywiście chodzi o zarabianie na stronie internetowej. Podajcie w jakiej branży działacie i do woli chwalcie się wynikami ;-)
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Żeby zarabiać na reklamach, musisz mieć stronę z porządnym ruchem, a nie byle jaki portalik. A systemy musisz testować sam. Najlepiej nie działać w pojedynczym programie, tylko w całym systemie - na zasadzie Awin, gdzie masz np. kilkadziesiąt, a może więcej programów i dobierasz je pod siebie. Teraz firmy głównie płacą na leady. Coraz rzadziej można zarabiać na kliknięciach.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
A w jakiej branży pracujesz? Masz jakieś doświadczenie w finansach?
Awin znałem jako Zanox, ale od dawna nie korzystam z takich systemów. Po prostu - przez długi okres bardzo dobrze wychodziłem na Adsensach.
Ale teraz już o dobrych wynikach nie ma mowy...
 

Nabank

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2017
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wybór programu to najmniejszy problem, większym jest zdobycie ruchu do swojego bloga/strony. :przewraca:
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Od kiedy istnieje Awin masz znacznie lepszy panel zarządzania tym wszystkim. W sensie - system został mocniej dopasowany pod aktualne wymagania, jest bardziej przyjazny. Mam doświadczenenie w prawie każdej branży. To co mogę ci radzić, to przede wszystkim testowanie. Jeśli masz serwisy z danej tematyki, to dopasuj sobie tematycznie programy i po prostu zobacz, jakie będą efekty.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Nabank - ale domyślam się, że nie od razu znalazłeś te programy, w których generowałeś najlepsze leady, prawda?
Założyłem sobie konto na Awin i zgłosiłem się do kilku programów. Spróbuję coś podziałać. Nie nastawiam się jakoś od razu na mega efekty, ale z czasem... no zobaczymy... Czekam na opisy doświadczeń innych osób ;-)
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Tylko nie wchódzcie w revshare i nie wpłacajcie tam własnych pieniędzy, bo to jest taki żart, że...
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
My rozmawiamy o programach partnerskich, to one mają nam wypłacać pieniądze ;-)
Z założenia wszystkie takie tematy, w których wymaga się jakiejś wpłaty, to krętactwo.
Rozmawiamy o zupełnie innych zagadnieniach...
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Rozmawiamy o czymś zupełnie innym. Programy partnerskie mają wam wypłacić pieniądze, a nie wy im wpłacać.
W systemach typu Awin łatwiej się działa, bo nie trzeba odrębnie rejestrować się w różnych systemach.
Zresztą - mało która firma prowadzi na własną rękę takie systemy partnerskie.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
To akurat prawda, ale w zasadzie to nie brałem na poważnie pod uwagę rejestrowania się oddzielnie w różnych systemach. To już totalnie pomysł dla osób mających wiele czasu, a ja go niestety tyle nie posiadam. Działam tutaj i jak na razie nie zamierzam niczego pod tym względem specjalnie zmieniać.
 

Pan Trader

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2017
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja polecam wszystkie możliwe pod reklamę sklepów, czyli tradtracker, tradedoubler, salesmedia, webepartner, convertiser, buybox
 
Do góry