Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Drewniana spiżarnia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 WandaKamecka

WandaKamecka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 109 postów

Napisano 02 czerwiec 2017 - 20:50

Hej :) Chcę z mężem zbudować w tym roku coś w rodzaju piwniczki-altanki na przetwory, bo lubimy bardzo robić dżemy, warzywa, nalewki itp. Będzie to pewnie drewniana przybudówka do domu uszczelniona, żeby nie było w środku za ciepło. Na pewno będziemy potrzebować wyrzynarki i wkrętarki. Jaką markę polecacie do takich przedsięwzięć? Tak, żeby były porządne, ale jednak nie kosztowały zbyt wiele.

• 1

#2 kamzim

kamzim

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 czerwiec 2017 - 10:07

Fajny pomysł na wspólne spędzanie czasu :D Niezbyt dobrze znam się na narzędziach, ale ostatnio pomagałam mężowi robić budę dla pieska, którego znaleźliśmy przy drodze i akurat dzień wcześniej mąż kupił wyrzynarkę ryobi. Taka zielona-zolta ;) Nie mógł się na chwalić. Dla mnie to po prostu narzędzie, ale on był zadowolony z zakupu.

• 0

#3 WandaKamecka

WandaKamecka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 109 postów

Napisano 07 czerwiec 2017 - 10:17

O! Dziękuję za odpowiedź :) Zapisuję markę i sprawdzę jak będziemy w markecie. Mój mąż już ślęczy od kilku dni w internecie i sprawdza te narzędzia w różnych rankingach. Mam nadzieję, że w końcu się na coś zdecyduje ;)

• 1

#4 kamzim

kamzim

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 10:58

A powiem Ci jeszcze, że całkiem wkręciliśmy się w takie wspólne majsterkowanie i robienie rzeczy z drewna. Mamy narzędzia, więc zrobiliśmy takie drewniane osłonki na płot, bo mieszkamy dość blisko ulicy i ciągle ktoś sprawdza co tam u nas ;)

• 1

#5 WandaKamecka

WandaKamecka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 109 postów

Napisano 24 lipiec 2018 - 10:15

Wspólne majsterkowanie to bardzo fajna sprawa ;) My na razie zaczynamy od wspólnych prac w ogrodzie, ale też jakąś altankę czy inne meble z drewna robimy wspólnie. No, ale bardzo ważne jest to, żeby mieć jednak dobre elektronarzędzia, żeby się nie kłócić przy pracy ;)

• 0

#6 marekton

marekton

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 sierpień 2018 - 12:22

coś znajdziesz :) w biedrze coś za grosze od dziś jest 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 WandaKamecka

WandaKamecka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 109 postów

Napisano 11 wrzesień 2018 - 11:21

Wiesz, jednak wolę kupić coś porządnego. Oczywiście nie bardzo drogiego, ale też nie za grosze, bo z doświadczenia wiem, że takie elektronarzędzia to tylko strata kasy ;)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0