Bezpłatne konsultacje z pediatrą na Dzień Dziecka

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Zwykle nie wrzucam takich tematów, ale tu akurat znam miejsce i wiem, że te konsultacje naprawdę są i że naprawdę są bezpłatne. Może się czyjemuś dziecku przydadzą. <3 Ale do rzeczy.

eDoktor24 wrzucił u siebie na fb zaproszenie na bezpłatne konsultacje z pediatrą i psychologiem. Niestety zauważyłam to dopiero teraz, a to ostatni dzień. No ale do końca dnia można się tam jeszcze odzywać, więc może akurat komuś w potrzebie się przyda... Post z informacjami znajdziecie na ich profilu tutaj https://www.facebook.com/eDoktor24/photos/a.500785533360590.1073741828.494471627325314/1121952491243888/?type=3&theater- pewnie wystarczyłoby wejść na stronę, ale w razie czego można powołać się na ten wpis.

Sama konsultowałam u nich kilka razy wyniki, kiedy byłam uziemiona w domu, więc mogę potwierdzić, że faktycznie rozmawia z nami lekarz. Podaję dalej, bo... czasem zwyczajnie brak pieniędzy na dodatkową wizytę czy konsultację, która może przynieść nadzieję albo położyć inne światło na chorobę, więc... skoro jest taka możliwość, to korzystajcie! Tym bardziej, że za darmo i nie trzeba wychodzić z domu. ;)

Ściskam wszystkie dzieciaki w dniu ich święta. ;)
 
Do góry