Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Love and Desire

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 ipr

ipr

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 76 postów

Napisano 31 maj 2017 - 06:07

Przeszukałem forum i nie znalazłem wielu informacji na ten temat. Sa ale jedynie jakieś szczątkowe opinie. Czy ktoś z Was próbował tego zapachu? Czy rzeczywiście podoba sie kobietom?

• 0

#2 and29

and29

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 55 postów

Napisano 31 maj 2017 - 10:07

Podoba się. Ogolnie kupiłem z ciekawości poniewaz znalazlem w promocji na stronie, potem okazało się,ze używam ich o wiele częsciej niż swoich standardowych perfum hehe. Dotałem wiele komplementów w pracy od dziewczyn W zasadzie to jedyne zastrzeżenie miałem do trwałości. Wiele osób pisze,ze są trwałe ale pewnie zależy to od mojej osoby ale na mnie nie trzymały się długo. Te 5-6 godzin to max. Niby nie jest źle ale sam od dobrych perfum oczekuje o wiele lepszej trwałości.

• 0

#3 ipr

ipr

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 76 postów

Napisano 01 czerwiec 2017 - 09:38

No ale jak z efektem feromonów. Jest czy nie? Sam w zasadzie to zastanawiam się nad wersją premium (tą czarną).

• 0

#4 and29

and29

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 55 postów

Napisano 01 czerwiec 2017 - 11:20

Czarna wersja Love&Desire to już zupełnie inna bajkaNie pisałem o niej ponieważ cena jest trochę wyższa i nie wiem czy wąchałeś ale jest to trochę inny zapach. jeśli Cię stać to polecam własnie te. Jeśi cohdzi o feromony to na pewno są ponieaz kobiety na nie reagują ( stoowałem wiele feromonów tego typu ale te sa jendak najlepsze ze wszytkich). Z drugiej strony nie licz na toże feromony załatwią za Ciebie cął asprawę. Jest to jedynie pomoc w rozmowie ale nie jakas gwarancja na podryw. Poprawiają jednak pewność siebie i nastwienie innych osób tak wiec sam jestem na tak.

• 0

#5 Mr Papuga

Mr Papuga

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 237 postów

Napisano 02 czerwiec 2017 - 10:58

A  niech będzie, też kupiłem z ciekawości! Zobaczymy jak to będzie :P

• 0

#6 ipr

ipr

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 76 postów

Napisano 02 czerwiec 2017 - 13:12

Inny zapach? To znaczy jaki?I lepiej się trzymają czy to po protu inny zapaszek?

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 and29

and29

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 55 postów

Napisano 02 czerwiec 2017 - 13:47

Oj zdecydowanie lepiej. Jest to już najwyższa pólka feromonów tak więc na mnie przynajmniej trzymają się całyd zień i czasami nawet nastepnego dnia. Tak więc w sumie cenowo okazuje się, że nie jest to takie mniej opłącalne ponieważ jak się raz popsikasz to pachniesz wiele godzin i nie musisz sobie dodawać zapachu. Sam zapach jest o wiele bardziej korzenny, mociejszyNo i po prostu inny.

• 0

#8 ferumowicz_pro

ferumowicz_pro

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 czerwiec 2017 - 14:50

Najwyższa półka feromonów to Single Pheromones, zaraz za nim jest Pheromax i reszta.

Love&Desire to bardzo ładne perfumy, ale feromonów nie posiadają! Tanie feromony (Egre, Love&Desire itd.) z allegro na mnie w ogóle nie działają, a przetestowałem tego b.dużo.

Feromony to nie ładny zapach. Feromony mają w większym stężeniu nieprzyjemny zapach i należy je przykrywać własnymi perfumami. Prawdziwe feromony wpływają nie na umysł świadomy ("ale ładnie pachnie"), a umysł podświadomy (efekt "nie wiem dlaczego ona tak na mnie działa!").

Pozdrawiam.

• 0

#9 berila

berila

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów

Napisano 22 czerwiec 2017 - 13:22

Najwyższa półka feromonów to Single Pheromones, zaraz za nim jest Pheromax i reszta.

Love&Desire to bardzo ładne perfumy, ale feromonów nie posiadają! Tanie feromony (Egre, Love&Desire itd.) z allegro na mnie w ogóle nie działają, a przetestowałem tego b.dużo.

Feromony to nie ładny zapach. Feromony mają w większym stężeniu nieprzyjemny zapach i należy je przykrywać własnymi perfumami. Prawdziwe feromony wpływają nie na umysł świadomy ("ale ładnie pachnie"), a umysł podświadomy (efekt "nie wiem dlaczego ona tak na mnie działa!").

Pozdrawiam.

I pisze to forumowicz o 1 poście Haha  :D  Przecież to co napisałeś wieje reklamą na kilometr. Już Ci ktoś na pewno uwierzy,ze single pheromones są skuteczne. 

Co do Love desire to raz stacjonarnie w pewnym sklepie wąchałam. Fajne, ładnie pachną. Nie stososowałam, nie wiem czy to działa ale sam zapach jest ok. 

Użytkownik berila edytował ten post 22 czerwiec 2017 - 13:22

• 0

#10 gniewnyy

gniewnyy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 95 postów

Napisano 03 lipiec 2017 - 11:05

I pisze to forumowicz o 1 poście Haha  :D  Przecież to co napisałeś wieje reklamą na kilometr. Już Ci ktoś na pewno uwierzy,ze single pheromones są skuteczne. 

Co do Love desire to raz stacjonarnie w pewnym sklepie wąchałam. Fajne, ładnie pachną. Nie stososowałam, nie wiem czy to działa ale sam zapach jest ok. 

Love Dresire tor zeczywiście klasyk długo się utrzymuje, nie jest wydajny. Projekcja nie jest agresywna, to ważne, bo nie lubię zbyt intensywnych zapachów. Bardziej takie które intrygują niż ciągną się kilkanaście metrów za nosicielem :) Jest to zapach z tych klasycznych za które zbieram sporo komplementów od płci przeciwnej :)

• 0

#11 and29

and29

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 55 postów

Napisano 06 lipiec 2017 - 12:24

A o której linii zapachowej love desire mówisz?

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 gniewnyy

gniewnyy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 95 postów

Napisano 10 lipiec 2017 - 11:05

O premium edition homme. Chyba najlepszy z całej serii.

• 0

#13 tomrok

tomrok

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 165 postów

Napisano 09 luty 2018 - 08:55

Własnie sobie kupiłem.Chociaz nie te ale błękitną wersję:

Jak widać zużyłem już wiekszość (niestety korek gdzieś się zgubił). I mogę napisać,że działanie faktycznie jest. I to bardzo dobre. Bo nie dość,że ładnie pachną to faktycznie zebrałem za nie wiele pozytywnych komplementów od płci przeciwnej. Ciekawi mnie jeszcze ta ciemniejsza wersja. Możecie mi napisać jeszcze czy jest to ten sam zapach czy może inny? 

10795286_IMG_20180209_084955.jpg

• 0

#14 tatars

tatars

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 12 luty 2018 - 13:42

Jest trochę inny, bo bardziej korzenny. No ogólnie znacznie mocniejszy niż ta pierwsza wersja niebieska. Ale mi bardziej odpowiada. Mocniej się trzyma. NO i bardziej lubię takie mocniejsze zapachy niż delikatne.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#15 tomrok

tomrok

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 165 postów

Napisano 13 luty 2018 - 10:04

Dobra Zamówiłem sobie te Love Desire Premium. I tak mi się stare kończyly. Jak przyjda to napiszę czy jest jakaś zasadnicza różnica w podejściu kobiet do mnie no i oczywiście w samym zapachu ;) 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0