antywirus pod win 10

marcydarcy

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
83
Punkty reakcji
2
Jaki antywirus najlepiej się sprawdzi pod windows 10? Słyszałam że nie wszystkie sobie dobrze radzą i są w niektórych problemy z aktualizacjami
 

chrumcio

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2017
Posty
51
Punkty reakcji
10
Ile ludzi tyle opini, ciężko wskazać akurat ten dobry. Tak naprawdę to musisz sam sobie posprawdzać który będzie spełniał twoje wymagania.
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Ja z antywirusów polecam... Sandbox i mądre korzystanie z internetu, ale w ostateczności już jak nie wiemy co robimy, to zawsze cenilem sobie Kasperskiego.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
A poszukujesz czegoś także z okreslonym atutem, np. dodatkowo dobra kontrola rodzicielska, etc. Czy raczej tak ogólnie?
 
Dołączył
19 Maj 2017
Posty
126
Punkty reakcji
6
Wiek
47
Defender i Antimalvare wbudowane w W10 wszystko bije na łeb. Do tego wystarczy jeszcze jakaś nakładka na zaporę (np. Windows Firewall Control) i nic więcej nie trzeba.
 

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
marcydarcy napisał:
Jaki antywirus najlepiej się sprawdzi pod windows 10? Słyszałam że nie wszystkie sobie dobrze radzą i są w niektórych problemy z aktualizacjami
Na win 10 jedną z najlepszych możliwości jest po prostu Defender wbudowany. Ostatnio nawet producenci antywirusów zaczynają krzyczeć, że jest za dobry i w ogóle monopol mu się robi. O dziwo jest naprawdę ok ;)
 
Do góry