Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

studia podyplomowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 marcydarcy

marcydarcy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów

Napisano 23 maj 2017 - 08:43

Jakie kierunki według Was mają przyszłość? Myślę o dokształceniu się, na razie pracuje jako nauczycielka ale już powoli mam dość tej pracy i szukam czegoś innego ale żeby znaleźć pracę to trzeba mieć kwalifikacje, tylko jakie zrobić? Myślałam o pracy z dziećmi, czy logopedię można zrobić po kierunku humanistycznym?

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 Arturq1

Arturq1

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 24 maj 2017 - 18:17

Nigdy nie jest za późno żeby zdecydowac się chociaż by na studia podyplomowe. Mozna z nich dużo wynieść.

• 0

#3 klaudia771

klaudia771

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 02 czerwiec 2017 - 10:29

Przejrzyj oferty kilku wiekszych szkol a napewno znajdziesz cos ciekawego dla siebie :)

• 0

#4 Mr Papuga

Mr Papuga

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 224 postów

Napisano 02 czerwiec 2017 - 10:40

Dokładnie, szczerze to nic z rzeczy, które wymieniłaś ani po kierunku humanistycznym nie gwarantuję ci pracy. Weź to co lubisz i bądź w tym dobra - tylko tyle, można zrobić na chwilę obecną.

• 0

#5 pawellejkowski

pawellejkowski

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 05 lipiec 2017 - 13:58

Dokładnie, kierunki humanistyczne nie są dobrą inwestycją w przyszłość. Aktualnie jest ogromne zapotrzebowanie na informatyków i w to według mnie najbardziej opłaca się inwestować

• 0

#6 Michalmarek

Michalmarek

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 24 listopad 2017 - 21:24

Zamiast iść na studia podyplomowe lepiej zrobić jakiś dobry kurs. Proponuje w Academy of Business. Mają bardzo fajne szkolenie z finansów dla niefinansistów: academyofbusiness.pl/pl/szkolenia/finanse-dla-niefinansistow,20/ Na pewno takie szkolenie przyda się wszystkim, którzy chcą rozpocząć własną działalność gospodarczą. Oczywiście to jest jedna z możliwości, bo oferta kursów jest bardzo ogromna. Możemy wybrać taki kurs, który będzie dostosowany do naszych zainteresować, potrzeb zawodowych albo będzie uzupełnienie wiedzy już posiadanej i wykorzystywanej w aktualnej pracy. 

Kurs mogą być jednodniowe albo nawet kilkutygodniowe. Wszystko zależy od zakresu wiedzy jaki będzie nam przekazywany.

Studia podyplomowe zazwyczaj trwają cały rok. Przekazywana tam wiedza jest bardziej ogólna.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Relewantna

Relewantna

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 04 grudzień 2017 - 22:42

Ciężko powiedzieć, które kierunki mają przyszłość. Przekonamy się za 10 lat, na co opłacało się iść, a na co nie. Zawsze tak jest.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0