Policjant popełnił tysiące przestępstw i jest bezkarny

expolicemajster

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Popełniłem kilka a może kilkanaście tysięcy przestępstw,fałszowałem dokumenty,również tajne,brałem łapówki,składałem fałszywe zeznania,miałem do dyspozycji za darmo sto kilkadziesiąt prostytutek,nadużywałem siły i robiłem wiele innych rzeczy uznanych za niewłaściwe a potem w wieku trzydziestu paru lat odszedłem na emeryturę i bawię się życiem bezkarnie do teraz i bezkarnym pozostanę.Nie ma w tym nic nadzwyczajnego ponieważ takich expolicjantów jak ja są tysiące.Nie uważam to wszystko za coś właściwego więc w przypływie dobroczynnych chęci doszedłem kiedyś do wniosku że należy tego typu władzę trochę naprawić.Pomyślałem o publikacji na ten temat ale co chwilę napotykałem ludzi którzy myślałem że mi w tym pomogą a tym czasem bali się o siebie jeżeli chodzi o tego typu zagadnienie.Tak więc być może taki system policyjny w pełni sprawiedliwie należy się tego typu społeczeństwu.Obecnie moja dobroczynność może ograniczyć się jedynie do tego że być może w wolnych chwilach podyskutuje na ten temat na forum.Być może dzięki temu wytworzy się malutka mini opinia publiczna która będzie miała choć troszeczkę wkładu w poprawę funkcjonowania policji w Polsce.A może ktoś doradzi co na tej płaszczyźnie powinno się zrobić?Chyba że do niczego takiego nie dojdzie bo być może forumowisko również boi się o siebie jeżeli chodzi o tego typu zagadnienie :)
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
expolicemajster napisał:
Popełniłem kilka a może kilkanaście tysięcy przestępstw
... wtedy ksiądz spojrzał na spowiadającego się i zapytał: "Ty tu przyszedłeś się spowiadać czy może się chwalić?"
 

expolicemajster

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ani spowiadać się ani chwalić.Trochę żal mi jest ludzi którzy robieni są przez system władzy i jedyne co potrafią zrobić to pozwolić sobie na małe odgryzki.Dlaczego nie miałbym pisać o takich rzeczach skoro i tak jestem nie do ruszenia,więc czy to ja jestem zwariowany czy zwariowani są ci którzy dają się robić systemowi i wmawiają sobie że jest z nimi wszystko w porządku,ludzie jak chcą to mogą odwracać głowę od rzeczywistości i ponosić potem tego koszty tak jak ponoszą więc czy to oni zwariowali czy ja...
Ja osobiście nie korzystałem tylko mogłem mieć w każdej chwili na skinienie ręki,szkoda było mi czasu,wolałem poświęcić go na zarabianie pieniędzy ale z tego co wiem to żaden z moich kolegów niczym się nigdy nie zaraził.To tylko prosty lud który czerpie wiedzę jedynie z telewizji i "wiedzy kościoła" myśli że można się tak łatwo zarazić.
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Misiu żałosny jesteś! Po 15 latach służby w Policji ma się nie trzydzieści parę ale niespełna czterdzieści lat. " Drobna różnica" ktoś powie.
Istotnie ale każe podejrzewać że po prostu oszukujesz! Inna sprawa to twoje stanowisko w tej rzekomo "Policji". Byleś "operatorem pałki gumowej?". Twoim zdaniem to prostytutkom imponuje tak? No to chyba gdzieś na wsi i to jeszcze tej "zabitej dechami" wsi. Może opowiesz Misiu o swoich rzekomo "fałszywych zeznaniach". Może o "fałszowaniu dokumentów"? Misiu jakie fałszywe zaznania może składać operator pałki gumowej on sie może jedynie gdzieś w zeznaniach mylić! Jakie dokumenty może fałszować operator.... najwyżej
protokoły zatrzymania i przeszukania. Ale jeśli zatrzymanym był bandzior to kto go będzie żałował? A wiesz co jest najważniejsze Misiu
w twoim wpisie? Najważniejsze jest to że tam nawet sie nie ocierasz o rzeczywiste problemy jakie są z Policją. A to świadczy że albo z Policji to cie wyrzucili albo zwykły Kowalski może sie teraz czuć bezpieczniej skoro odszedłeś na emeryturę. Suma summarum zbyt wielkiego pojęcia o tym co piszesz w mojej ocenie nie masz co każe przypuszczać że tych w najbliższej piaskownicy może uda ci sie oszukać.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
expolicemajster napisał:
Tak więc być może taki system policyjny w pełni sprawiedliwie należy się tego typu społeczeństwu
To jakiej policji społeczeństwo oczekuje to jest jasne i nikomu z IQ powyżej temperatury pokojowej tego tłumaczyć nie trzeba.
A to, że swoje wybryki w policji tłumaczysz "systemem" to tylko świadczy o tym, że nikt nie wpoił Ci do tego głupiego łba chociażby kilku zasad w życiu.
"System" to ludzie...i przestań pieprzyć o jakimś tam funkcjonowaniu policji, skoro robiłeś to co robiłeś.
Żadnej nowości tutaj nie napisałeś, to jak działało w komunie większość psów w Polsce to my doskonale wiemy, dlatego pozostaną tylko i wyłącznie psiarnią.
Ja do psów nie mam szacunku, sam noszę broń i jeśli mi któryś fiknie - po prostu go zastrzelę i nie będę czekał na to, że mnie będzie traktował paralizatorem tak jak tego młodego chłopaka.
My jako społeczeństwo jeszcze do tego nie dorośliśmy. Gdyby taka sytuacja wydarzyła się w USA to ten posterunek policji zostałby spalony razem z uwięzionymi tam policjantami.
I nikt....nie miałby z tym żadnego problemu.
 

expolicemajster

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
kszyrztofff napisał:
Misiu żałosny jesteś! Po 15 latach służby w Policji ma się nie trzydzieści parę ale niespełna czterdzieści lat. " Drobna różnica" ktoś powie.
Istotnie ale każe podejrzewać że po prostu oszukujesz! Inna sprawa to twoje stanowisko w tej rzekomo "Policji". Byleś "operatorem pałki gumowej?". Twoim zdaniem to prostytutkom imponuje tak? No to chyba gdzieś na wsi i to jeszcze tej "zabitej dechami" wsi. Może opowiesz Misiu o swoich rzekomo "fałszywych zeznaniach". Może o "fałszowaniu dokumentów"? Misiu jakie fałszywe zaznania może składać operator pałki gumowej on sie może jedynie gdzieś w zeznaniach mylić! Jakie dokumenty może fałszować operator.... najwyżej
protokoły zatrzymania i przeszukania. Ale jeśli zatrzymanym był bandzior to kto go będzie żałował? A wiesz co jest najważniejsze Misiu
w twoim wpisie? Najważniejsze jest to że tam nawet sie nie ocierasz o rzeczywiste problemy jakie są z Policją. A to świadczy że albo z Policji to cie wyrzucili albo zwykły Kowalski może sie teraz czuć bezpieczniej skoro odszedłeś na emeryturę. Suma summarum zbyt wielkiego pojęcia o tym co piszesz w mojej ocenie nie masz co każe przypuszczać że tych w najbliższej piaskownicy może uda ci sie oszukać.

Najmłodsi emeryci - 33 lata.Masz haka na sutenera,wszystkie jego prostytutki są do twojej dyspozycji,nie trzeba im imponować.Chcesz aby zapadł taki wyrok który ci najbardziej odpowiada to układasz z kumplami zeznania przed rozprawą,liczą się zeznania,prawda jest mało ważna.Każdy szeregowy policjant wydziału za moich czasów kryminalnego tworzy dokumenty poufne,może pisać to co mu pasuje,prawda jest mało ważna.Nie ma kogoś takiego jak bandzior,wszyscy jesteśmy ludźmi,wszyscy mamy udział w tworzeniu "bandziorów" a im ktoś więcej "bandziorów" widzi tym sam jest bardziej "bandziorski".

To prawda że nie ocieram się tam o rzeczywiste problemy jakie są z policją i wypisałem tylko swoje małe grzeszki które w niewielkim stopniu uderzają w społeczeństwo ale wydaje mi się że społeczeństwo nie jest specjalnie świadome co tam się dzieje i jest na tyle mało inteligentne że nie jest w stanie dostrzec najbardziej niewłaściwe zjawiska.Po co będę o tym pisał,to nie jest dla prostego ludu,prosty lud interesuje się głównie takimi małymi grzeszkami,jest za mało inteligentny aby przejrzeć kombinacje większego systemu.

A ty naprawdę coś wiesz o rzeczywistych problemach jakie są z policją?Napisz coś więcej na ten temat?Czy jesteś mniej bystry nawet od operatora pałki gumowej:)
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
expolicemajster napisał:
A ty naprawdę coś wiesz o rzeczywistych problemach jakie są z policją?Napisz coś więcej na ten temat?Czy jesteś mniej bystry nawet od operatora pałki gumowej:)
Tak jestem bardziej bystry od operatora pałki gumowej. Słyszałem nawet takie przysłowie: "kto dziś jest psem jutro jak orzeł nie będzie latał" To dlatego nie będę z tobą dyskutował.
 
Do góry