Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Islamizacja Europy - pójdzie z górki, prawda?

ue islam uchodźcy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 FajnyMądryGadatliwy

FajnyMądryGadatliwy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 19 maj 2017 - 11:13

Ostatnio gdzieś w netach oglądałem film jak się zwierzątko gryzie na słówka z jakimś niemcem.

Trochę pooglądałem i wpadłem w lekkie zakłopotanie :-) bo gość (uchodźca) miał zajefajny zapał i szczerze mówiąc nieźle nawijał.

Chciał niemcowi udowodnić że za 20lat niemców to już nie będzie. Prócz tego że nie będzie niemców - może też nie być wielu innych krajów. Uchodźca nawijał tak:

Przyjechałem do Was ja! Zgodnie z prawem po czasie mogę sprowadzić żonę. W moim przypadku żony!

Mam już 5-cioro dzieci. Żon mogę mieć więcej i oczywiście będę miał bo na każdą z nich nieźle płacą.

Mieszkając w DE uciułam sobie kolejne 3 żonki i łącznie będę miał ich osiem.

Z każdą co rok to prorok przez 5 lat i z automatu narobię minimum dwójkę każdej. Jak łątwo policzyć - 8 x 2 = 16 + 5 które mam = 21.

Tak, 16-stu młodych już niemców + piątka na uchodźczym.

By zabawy było więcej - przyjedzie i mój brak pierwszy, brat drugi, brat trzeci.

Każdy zrobi dokładnie to samo co ja robię!

Po 5 latach pobytu w DE wraz z trzema braćmi będziemy mieli pełen autobus małych zwierzątek. Spokojnie ponad 60 sztuk.

Na moje 20 sztuk niemcy zapłacą po 118,60€ rodzinnego więc przez 18lat minimum będę dostawał ponad 2300€ zasiłku. Dostaną też żony za siedzenie w domu z powodu niemożności podjęcia pracy po 317€. Tyle płącicie za to że żona wychowuje dzieci i nie może pracować na swoje utrzymanie. Policzył szybciuteńko i z 8 żon wyszło mu kolejne 2500€.

Za 5000€ dodał - żyję 100 razy lepiej jak Ty za 10000 bo wszystko co będzie mi do żywota potrzebne sprowadzę od siebie za pół darmo.

Młodych uchodźców podobnie myślących jest z tego co niemcy w netach w ur. podali około 119000. Mówi się o zdolnych do hurtowej reprodukcji :-)  119000 x skromne 10 dzieciaków = prawie dwie bańki.  A jeśli mówił prawdę i będą machać do upadłości?

Przez pierwsze 18-20lat problemu nie będzie ale po 20latach ta liczba 2 milionów zacznie się mnożyć albowiem każdy z nich ma dzieci już od 17-18-19 roku życia. W krótkim czasie zrobi się kolejne bum i przyjmijmy że z 2.000.000 nowych każdy będzie miał choć by trójkę dzieciaków. To już 6.000.000 ludzi.

To wszystko policzono na przykładzie tylko 100000 młodych jurnych. Problem się zrobi gdy weźmiemy pod uwagę faktyczną liczbę która ciągle rośnie. Na oko stwierdzono że w całej EU jest już ponad 4.000.000 uchodźców a i tak wszystkich nie policzono. Przyjmijmy że 30% to kobiety, 30% dziadki a pozostałe 30% to młodzi jurni.  1.333.333 wychodzi i teraz niech wszyscy masowo się pogniewają na EU i zaczną mahać dzieciaki hurtem.  Niechaj tam sobie machną po trzy sztuki na odcinku 5lat. Daje nam to 4 bańki.

A jak te 1.33mln zrobi tak jak opowiada gość, że machną i po 10-15-20 sztuk z kilku żon?

1.33mln x 20 = 26.6mln i co? Europy nie ma po 5latach!

A co będzie po 25 latach gdy te 26.6mln. machnie po trójce?  26.6mln x 3 = 79,8mln???

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 Herbatniczek

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9203 postów

Napisano 19 maj 2017 - 11:23

i wtedy jak już nie będzie tych rodowitych Niemców to ci uchodźcy umrą z głodu. bo kto wtedy będzie pracował skoro uchodźcy żyją z zasiłków ?

• 0

#3 FajnyMądryGadatliwy

FajnyMądryGadatliwy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 19 maj 2017 - 11:26

A to musi się Pan zapytać tych zwierzątek :-) bo ja nie wiem :-)

Będą sprzedawać niemiecką energię atomową po taniości ... w odwecie ruskim za dzisiejszą ganiankę Islamu :-)

Coś wymyślą, BMW każdy kupi :-)

• 0

#4 Herbatniczek

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9203 postów

Napisano 19 maj 2017 - 12:01

albo będą sprzedawać teren Niemiec po kawałku

• 0

#5 TomaszTomasz

TomaszTomasz

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 595 postów

Napisano 19 maj 2017 - 14:15

Sami sobie nawarzyli bigosu, nie żałuje ich wcale. 

• 0

#6 Mr Papuga

Mr Papuga

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 19 maj 2017 - 17:37

Ja też ich nie żałuję. Ich głupota, ich decyzja. Szkoda mi jedynie obywateli, którzy byli przeciwko i nie popierali tych decyzji, a cierpią przez wybory podjętę przez większość niewyedukowanych obywateli.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Kaagular

Kaagular

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1240 postów

Napisano 20 maj 2017 - 11:57

i wtedy jak już nie będzie tych rodowitych Niemców to ci uchodźcy umrą z głodu. bo kto wtedy będzie pracował skoro uchodźcy żyją z zasiłków ?

Pracować będą Niemcy, Polacy, Ukraińcy, Portugalczycy itd. Na tym polega filozofia Islamu, żeby zapanował na całym świecie, a niewierni mają tyrać. Twoje pytanie byłoby zasadne jeśli byś zapytał co się stanie jak wszyscy przejdą na Islam. Wtedy nie wiem :]

Sami sobie nawarzyli bigosu, nie żałuje ich wcale. 

A ja jednak bym trochę pożałował. Lepiej mieć sąsiada Niemca niż sąsiada islamistę.

• 0

#8 Martinn

Martinn

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 20 maj 2017 - 16:57

A ja jednak bym trochę pożałował. Lepiej mieć sąsiada Niemca niż sąsiada islamistę.

Czy aby napewno  wolisz być sąsiadem niemcow ???

Jak znam historie to ten naród najwięcej narobił  Polsce i Polakom szkód , my jesteśmy uprzedzeni do islamu bo tak naprawdę nie znamy filozofii tej religii , przeciez religia chrześcijańska (?)

kościoła katolickiego wymordowała miliony ludzi .

• 0

#9 danielr9

danielr9

Forumator

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6200 postów

Napisano 20 maj 2017 - 17:48

Islam jest na tym etapie co właśnie chrześcijaństwo w średniowieczu.
Wśród chrześcijan też była tylko nieduża cześć tych którzy dosłownie interpretowali Stary Testament. To był odłam ekstremistow którzy prowadzili wojny religijne.
Islam nie przeszedł jeszcze tej rewolucji.
Nie przeżyli mordów i wojen światowych nie mieli się na czym uczyć.
Europa się zmieniła ale oni nie i bariera kulturowa jest ogromnej skali.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#10 Martinn

Martinn

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 21 maj 2017 - 07:42

Czy aby na pewno Europa sie zmieniła ? raczej kacykowi rządzący narodami Europy zmieniają kulturę i fundamenty podstaw europy,doprowadzając całkowicie wolno lecz skutecznie do zaglaty religii , kultury europejskiej.

Wrzodem śmierdzącym i choroba jest unia europejska która wbija gwoźdź do trumny europy , to kacykowie dopuścili najazdu odpadów  islamistycznej religii która niesie z sobą śmierć, gwałty  i zniszczenie gospodarcze europy ,

Napływowi islamiści nie przybywają do europy aby ja budować lecz niszczyć i doprowadzać gospodarkę  państw europejskich do ruin , nawet najbogatsze państwa europejskie klękną przed wydatkami na owych przybyszów. 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ue, islam, uchodźcy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0