Islamizacja Europy - pójdzie z górki, prawda?

Dołączył
19 Maj 2017
Posty
126
Punkty reakcji
6
Wiek
47
Ostatnio gdzieś w netach oglądałem film jak się zwierzątko gryzie na słówka z jakimś niemcem.
Trochę pooglądałem i wpadłem w lekkie zakłopotanie :) bo gość (uchodźca) miał zajefajny zapał i szczerze mówiąc nieźle nawijał.
Chciał niemcowi udowodnić że za 20lat niemców to już nie będzie. Prócz tego że nie będzie niemców - może też nie być wielu innych krajów. Uchodźca nawijał tak:

Przyjechałem do Was ja! Zgodnie z prawem po czasie mogę sprowadzić żonę. W moim przypadku żony!
Mam już 5-cioro dzieci. Żon mogę mieć więcej i oczywiście będę miał bo na każdą z nich nieźle płacą.
Mieszkając w DE uciułam sobie kolejne 3 żonki i łącznie będę miał ich osiem.
Z każdą co rok to prorok przez 5 lat i z automatu narobię minimum dwójkę każdej. Jak łątwo policzyć - 8 x 2 = 16 + 5 które mam = 21.
Tak, 16-stu młodych już niemców + piątka na uchodźczym.
By zabawy było więcej - przyjedzie i mój brak pierwszy, brat drugi, brat trzeci.
Każdy zrobi dokładnie to samo co ja robię!
Po 5 latach pobytu w DE wraz z trzema braćmi będziemy mieli pełen autobus małych zwierzątek. Spokojnie ponad 60 sztuk.
Na moje 20 sztuk niemcy zapłacą po 118,60€ rodzinnego więc przez 18lat minimum będę dostawał ponad 2300€ zasiłku. Dostaną też żony za siedzenie w domu z powodu niemożności podjęcia pracy po 317€. Tyle płącicie za to że żona wychowuje dzieci i nie może pracować na swoje utrzymanie. Policzył szybciuteńko i z 8 żon wyszło mu kolejne 2500€.
Za 5000€ dodał - żyję 100 razy lepiej jak Ty za 10000 bo wszystko co będzie mi do żywota potrzebne sprowadzę od siebie za pół darmo.

Młodych uchodźców podobnie myślących jest z tego co niemcy w netach w ur. podali około 119000. Mówi się o zdolnych do hurtowej reprodukcji :) 119000 x skromne 10 dzieciaków = prawie dwie bańki. A jeśli mówił prawdę i będą machać do upadłości?
Przez pierwsze 18-20lat problemu nie będzie ale po 20latach ta liczba 2 milionów zacznie się mnożyć albowiem każdy z nich ma dzieci już od 17-18-19 roku życia. W krótkim czasie zrobi się kolejne bum i przyjmijmy że z 2.000.000 nowych każdy będzie miał choć by trójkę dzieciaków. To już 6.000.000 ludzi.
To wszystko policzono na przykładzie tylko 100000 młodych jurnych. Problem się zrobi gdy weźmiemy pod uwagę faktyczną liczbę która ciągle rośnie. Na oko stwierdzono że w całej EU jest już ponad 4.000.000 uchodźców a i tak wszystkich nie policzono. Przyjmijmy że 30% to kobiety, 30% dziadki a pozostałe 30% to młodzi jurni. 1.333.333 wychodzi i teraz niech wszyscy masowo się pogniewają na EU i zaczną mahać dzieciaki hurtem. Niechaj tam sobie machną po trzy sztuki na odcinku 5lat. Daje nam to 4 bańki.
A jak te 1.33mln zrobi tak jak opowiada gość, że machną i po 10-15-20 sztuk z kilku żon?
1.33mln x 20 = 26.6mln i co? Europy nie ma po 5latach!
A co będzie po 25 latach gdy te 26.6mln. machnie po trójce? 26.6mln x 3 = 79,8mln???
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
i wtedy jak już nie będzie tych rodowitych Niemców to ci uchodźcy umrą z głodu. bo kto wtedy będzie pracował skoro uchodźcy żyją z zasiłków ?
 
Dołączył
19 Maj 2017
Posty
126
Punkty reakcji
6
Wiek
47
A to musi się Pan zapytać tych zwierzątek :) bo ja nie wiem :)
Będą sprzedawać niemiecką energię atomową po taniości ... w odwecie ruskim za dzisiejszą ganiankę Islamu :)
Coś wymyślą, BMW każdy kupi :)
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
albo będą sprzedawać teren Niemiec po kawałku
 
T

TomaszTomasz

Guest
Sami sobie nawarzyli bigosu, nie żałuje ich wcale.
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Ja też ich nie żałuję. Ich głupota, ich decyzja. Szkoda mi jedynie obywateli, którzy byli przeciwko i nie popierali tych decyzji, a cierpią przez wybory podjętę przez większość niewyedukowanych obywateli.
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Herbatniczek napisał:
i wtedy jak już nie będzie tych rodowitych Niemców to ci uchodźcy umrą z głodu. bo kto wtedy będzie pracował skoro uchodźcy żyją z zasiłków ?
Pracować będą Niemcy, Polacy, Ukraińcy, Portugalczycy itd. Na tym polega filozofia Islamu, żeby zapanował na całym świecie, a niewierni mają tyrać. Twoje pytanie byłoby zasadne jeśli byś zapytał co się stanie jak wszyscy przejdą na Islam. Wtedy nie wiem :]



TomaszTomasz napisał:
Sami sobie nawarzyli bigosu, nie żałuje ich wcale.
A ja jednak bym trochę pożałował. Lepiej mieć sąsiada Niemca niż sąsiada islamistę.
 

Martinn

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2017
Posty
29
Punkty reakcji
2
Kaagular napisał:
A ja jednak bym trochę pożałował. Lepiej mieć sąsiada Niemca niż sąsiada islamistę.
Czy aby napewno wolisz być sąsiadem niemcow ???
Jak znam historie to ten naród najwięcej narobił Polsce i Polakom szkód , my jesteśmy uprzedzeni do islamu bo tak naprawdę nie znamy filozofii tej religii , przeciez religia chrześcijańska (?)
kościoła katolickiego wymordowała miliony ludzi .
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Islam jest na tym etapie co właśnie chrześcijaństwo w średniowieczu.
Wśród chrześcijan też była tylko nieduża cześć tych którzy dosłownie interpretowali Stary Testament. To był odłam ekstremistow którzy prowadzili wojny religijne.
Islam nie przeszedł jeszcze tej rewolucji.
Nie przeżyli mordów i wojen światowych nie mieli się na czym uczyć.
Europa się zmieniła ale oni nie i bariera kulturowa jest ogromnej skali.
 

Martinn

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2017
Posty
29
Punkty reakcji
2
Czy aby na pewno Europa sie zmieniła ? raczej kacykowi rządzący narodami Europy zmieniają kulturę i fundamenty podstaw europy,doprowadzając całkowicie wolno lecz skutecznie do zaglaty religii , kultury europejskiej.
Wrzodem śmierdzącym i choroba jest unia europejska która wbija gwoźdź do trumny europy , to kacykowie dopuścili najazdu odpadów islamistycznej religii która niesie z sobą śmierć, gwałty i zniszczenie gospodarcze europy ,
Napływowi islamiści nie przybywają do europy aby ja budować lecz niszczyć i doprowadzać gospodarkę państw europejskich do ruin , nawet najbogatsze państwa europejskie klękną przed wydatkami na owych przybyszów.
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Martinn napisał:
Czy aby napewno wolisz być sąsiadem niemcow ???
\
Bez dwóch zdań. Na twojej zasadzie, to nikt by nie chciał mieć żadnego sąsiada. Dymali nas na lewo i prawo, ale jakoś to poszło. Z islamistami (np. kiedyś Turkami) tak by nie było. Siedzielibyśmy w meczecie liżąc nogi naszym panom.



Martinn napisał:
Jak znam historie to ten naród najwięcej narobił Polsce i Polakom szkód
No trudno, żeby nam Boliwia zrobiła więcej szkód.



Martinn napisał:
my jesteśmy uprzedzeni do islamu bo tak naprawdę nie znamy filozofii tej religii
Jak to nie znamy? No i czy mamy znać Koran od strony teologicznej, czy od strony praktycznej (czyli przez działania jego wyznawców)? chyba to drugie. Zresztą podobnie własnie było z chrześcijaństwem. Pismo Święte się nie zmieniło przecież, a kiedyś oświeceni (bo niekoniecznie średniowieczni) inkwizytorzy palili na stosach, a dziś jakoś nie. Niech islam przejdzie tą drogę. Niech nie kamienują, niech nie ucinają głów, niech się nie wysadzają.
No i pamiętaj, że nie było wojen "religijnych". Zawsze chodziło o pieniądze. Zawsze. A, że religia była super powodem to inna historia. Dziś właściwie nie do powtórzenia w świecie chrześcijańskim.

Europa setki lat broniła się przed islamistami. Teraz postanowiła wywiesić białą flagę. Może Polska po raz kolejny tych durniów uratuje. Oby.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Polska akurat mądrze nie wchodziła w konflikty z Osmanami przez długi czas, cały XVI wiek to był pokój wieczysty, ostatni Jagiellonowie byli za mądrzy żeby wchodzić w konflikty w portą, choć byli bez przerwy podpuszczania przez fałszywych z natury Habsburgów, Dopiero kretyn Zygmunt III wciągnął nas w niepotrzebną wojnę.
Uratowaliśmy w 1683r, Habsburgów a oni nas potem rozebrali, no tośmy uratowali Europę,
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Jeżeli mam być szczery, to moim zdaniem dzisiejsi gorliwi wyznawcy konieczności importu imigrantów, zostaną szybko przeprani na jakąś formę nowego faszyzmu, którego objawy budowy widać na Zachodzie (państwo wszystkim)
wtedy ci imigranci nagle staną się wrogiem i dzisiaj nawołujący do ich ściągania politycy, po przełożeniu wajchy będą chcieli ich się pozbyć, wywiweźć, etc...
niestety te niemądre baranki nie uwzględniają tego, ze muzułmanie będą się bronić
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
łatwo mówić o problemach jeśli się ich nie rozwiązuje tylko gada

po pierwsze są ogromne ilości imigrantów w obozach we Włoszech i Grecji, co z nimi robić ?

po drugie cała ich chmara podróżuje każdego dnia przez Morze Śródziemne, głównie do Włoch, co z tym robić ?
 

Kramer

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2017
Posty
40
Punkty reakcji
2
Ja uważam, że utyskiwanie na Niemców, Francuzów czy Szwedów do niczego nie prowadzi a i przypisywanie im winy też jest w gruncie rzeczy nie fair. To co się dzieje obecnie nie wynika z kaprysu jednych i otwartości drugich, jest za to długotrwałym procesem, który się rozpoczął lata temu. Z jednej strony stoi ekspansywność i bezkompromisowość, z drugiej idee otwartości i równości, a skostniała Europa nie ma szans w tej konfrontacji, bo jest strukturalnie i mentalnie przeżytkiem. Islamizacja Europy jest faktem i nic z tym nie zrobimy. Po długim okresie spokoju (względnym, bo wszak lokalne wojny w Europie się zdarzały) stoimy przed zmianami, które uczynią nasz świat innym. My może już nie, ale nasze dzieci będą musiały nauczyć się żyć w tym nowym świecie. Podobne przemiany zdarzały się już w historii, tyle że metody ich wprowadzania były inne, zdecydowanie bardziej brutalne. Nam pozostaje mieć nadzieję, że ten względny spokój zostanie utrzymany jak najdłużej. Polska może udawać jeszcze jakiś czas, że nas to nie dotyczy, przepychać się z Unią o imigrantów, ale wcześniej czy później i tak weźmiemy w tym wszystkim udział. Świat się zmienia bez względu na to, jak bardzo nam się to podoba lub nie.
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Herbatniczek napisał:
po pierwsze są ogromne ilości imigrantów w obozach we Włoszech i Grecji, co z nimi robić ? po drugie cała ich chmara podróżuje każdego dnia przez Morze Śródziemne, głównie do Włoch, co z tym robić ?
Ty serio pytasz? To co zawsze do tej pory - niech stosuje swoje własne prawo.

chartoftheday_6710_which_eu_countries_deport_the_most_people_n.jpg


Pewności nie mam, ale UE na deportacje wydaje chyba 1 mld EUR rocznie. To niech wyda ze 3.

Drugie twoje pytanie to już w ogóle szczyt infantylizmu. Zapytaj jeszcze co masz zrobić jak do mieszkania ci wlezie nielegalny imigrant (chociaż niedługo może to być pytanie na czasie!). Państwa po to mają służby graniczne, żeby się nie obijały.
Wspomnę tylko żeby nie wyszło, że jestem jednostronny: każdy kraj (oraz UE jako całość) ma określone zasady przyjmowania uchodźców, z których korzysta bez problemu.
20150905_woc966_0.png


Po lewej stronie masz % przyjętych wniosków. Resztę się deportuje (chyba, że jeszcze coś innego). Proste jak budowa cepa.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
deportacja jest możliwa jeśli wiesz dokąd człowieka odstawić, a skąd będzie taka pewność skąd przypłynął skoro jest bez dokumentów albo te dokumenty są sfałszowane
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
No nie do wiary. Na to wszystko jest już odpowiedź w prawie. Sprawdź sobie co się dzieje z Czeczenem, który ląduje na granicy Polskiej bez dokumentów.

https://opinie.wp.pl/grzegorz-wysocki-ilu-uchodzcow-jest-wartych-tyle-co-jeden-polak-wszystkie-myslozbrodnie-anny-pamuly-6128596447254657a
Ręce opadają.
Jak widać: pójdzie z górki.

A może jednak jest nadzieja xd
http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/342435-co-na-to-totalna-opozycja-w-sejmie-w-dniu-dziecka-dzis-komunisci-juz-nie-sa-czerwoni-dzis-komunisci-sa-niebiescy-wideo
 
D

dave123

Guest
Islamscy imigranci to jest biznes , zarabiają na tym przemytnicy np. z Turcji i innych krajów wiele milionów euro , więc by zmniejszyć przyjazd imigrantów , europa musiałaby się zająć właśnie tymi przemytnikami.
Nawet w Polsce były sprawy , że jakaś rodzina z polski zarabiała na nielegalnej imigracji.
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
To fakt, biznes w tym musi siedzieć, innej opcji nie ma. Oczywiście także ważnym czynnikiem jest nasilenie globalizmu i feminizmu.
 
Do góry