Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

lek na trądzik rózowaty

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 tomrok

tomrok

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 66 postów

Napisano 18 maj 2017 - 07:32

Wtam wszystkich. Widzę,ze sporo jest tutaj temat co do leczenia trądziku tradycyjnego młodzieńczego. Jednak co mozecie polecić na.....trądzik rózowaty? Mam od wielu lat. Sa okresy lepsze i gorsze ale najgorzej jest zimą podczas mrozów oraz latem jak mocno świeci słonce. Wygladam jak burak. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 ipr

ipr

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 13 czerwiec 2017 - 08:49

Czy słyszałeś o Acnerose? Stosuję od stycznia i praktycznie od razu zauwazyłam poprawę w stanie swojej skóry. Poprzednio lekarze dawali mi jakieś maści sterydowe, antybiotyki. I niby poprawa była ale potem wracało to ze zdwojoną sila. A przecież nie powino się tak tym ciągle faszerować.....Dochodzę do wniosku,ze dobrze dobrane kosmetyki w połaczeniu z dietą mogą dac o wiele lepsze efekty niż mocne leki.

• 0

#3 tomrok

tomrok

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 66 postów

Napisano 14 czerwiec 2017 - 12:33

A to sa w koncu leki czy kosmetyki? Jeszcze maści sterydowych nie stosowałem.Szczerze powiedziawszy to wolę chodić z trądzikiem niż faszerować się czymś takim.... Brałem antybiotyki i byłą poprawa ale trzeba w koncu równeiz przestać

• 0

#4 ipr

ipr

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 14 czerwiec 2017 - 12:42

Sa to kosmetyki. W zasadzie cała seria (kupisz stacjonarnie w większych aptekach chociaż sama wolę zamawiać przez internet ponieważ jest o wiele taniej) teraz na przykład jet promocja na cała serię. Na krem na dzien na noc i płyn . Najlepiej jest je stosować własnie razem. A i krem z filtrem stosujesz? 

• 0

#5 tomrok

tomrok

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 66 postów

Napisano 16 czerwiec 2017 - 13:38

No własnie zapominam :P Wiem, że powinienem używać ale czasami jest dzien kiedy nie wezmę go ze sobą.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#6 ipr

ipr

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów

Napisano 17 czerwiec 2017 - 14:32

A szkoda bo warto. Zmień dietę na zdrowszą, kup sobie wspomniane acnerose i stosuj krem z filtrem Od razu cera Ci się poprawi. Zobaczysz.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0