Jeansy z naszywkami i haftami - co myślicie?

kak4tusz

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
Hej! Co myślicie o tych modnych teraz jeansach z kolorowymi haftami i naszywkami? Nosicie takie? Będziecie kupować? W sumie to nawet mi się podobają ale nie wiem z czym je łączyć
 

chrumcio

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2017
Posty
51
Punkty reakcji
10
Ja powiem tak, moda schodzi na psy ostatnimi latami. Toż to było modne kiedyś, nim moda zaczęła być modna :D.
Kiedyś to człowiek sam dziurawił se jeansy, jak i naszywał różne hafty. Wtedy człowiek nie potrzebował mody by się ubierać, dzisiaj większość ludzi nie wiedziało jak by się ubrać gdyby nie moda.
 

apaczko

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2015
Posty
23
Punkty reakcji
0
Ja jeszcze nie mam ale bede chyba kupowac w najblizszym czasie. Poki co najabardziej podobają mi się te
 

apaczko

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2015
Posty
23
Punkty reakcji
0
O przepraszam, łapcie
 

Attachments

  • zdjecie10.jpg
    zdjecie10.jpg
    61,2 KB · Wyświetleń: 0

kak4tusz

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
No właśnie o coś takiego mi chodziło :) Ładniutkie są. Mi się podobały jedne z promod ale teraz juz w sumie wszędzie można takie znaleźć
 

kidnapper

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2017
Posty
22
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Ja jednak jestem fanką klasycznych jeansów.
W takich jeansach jest coś infantylnego moim zdaniem.
 

apaczko

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2015
Posty
23
Punkty reakcji
0
No dokładnie. A z czym je nosić to myślę że nie ma żadnego problemu jeżeli chodzi o kolory bo to w końcu standardowe jeansy. Uważałabym tylko na wzory tak jak mówiła koleżanka wyżej
 

tassiek

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
80
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Polska
Ja sobie kupiłam same kwiatowe naszywki na aliexpress i na stare spodnie naszyłam :)
 

PAPR0CKI

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2015
Posty
28
Punkty reakcji
1
cyt apaczko ze zdjęciem: A gdzie je w ogóle znalazłaś? Ja jestem w sumie za chociaż to chyba też dobra opcja żeby kupić osobno naszywki i naszywć na stare jeansy
 

apaczko

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2015
Posty
23
Punkty reakcji
0
Te znalazłam akurat na louloustore.pl ale tego jest teraz wszędzie sporo. Kwestia tego czy naszywki fajne czy nie ;)
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Świetne sa te naszywki i hafty, bardzo mi się to podoba, oby moda trwała długo.
 

tassiek

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
80
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Polska
Ja sobie sama kupiłam naszywki i naprasowałam, bo były z klejem. Wyglądają jak te z Zary choć kosztowały mnie pare zł za odświeżenie naszywkami :)
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Ja mam czarne z wyszywanymi różami. W sumie to do wszystkie noszę do tshirtu, swetra, białej koszuli :D
 

sitekdan

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2017
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja nie jestem przekonana. NIe zawsze lecę na to co jest modne i akurat ta wracająca moda mnie nie rusza, wręcz odstrasza jako takie "chwiejskie". Ale ile ludzi tyle opinii i absolutnie nie uważam, zeby ktoś miał się akurat moją przejmować, tylko trzeba nosić to w czym się człowiek sam dobrze czuje. To co mi się podoba jako wypełnienie dziur to jak laski na przykład koronkę pod dziury naszywają - to wygląda nawet całkiem seksi. Tyle, ze ja dziur nie noszę, a teraz to już nawet nie sezon, więc raczej nie będę mieć okazji wypróbować.
 

Jokasta31

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2018
Posty
6
Punkty reakcji
0
ja wiem czy nie sezon. zamawiam w sklepie który ma takie dziury co są mikroskopijne czyli takie dwa w jednym, wygląd modny i na czasie a jednocześnie bez jakichś odmrożeń wieczorową porą :p
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
Ja lubię o ile nie jest to jakos mega przesadzone. Najbardziej jednak jakies przetarcia, dziury preferuję. Od kiedy weszła ta szalona moda w mojej szafie brak klasycznych jeansów :D
 
Do góry