musze zmienić szkole w 7kl :(

whitewaters

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
[SIZE=11pt]cześć;d przeprowadzamy się z rodzicami z katowic do krakowa i wszystko było by spoko gdyby nie to że muszę zmienic bude, kumpli i miejsce zamieszkania.. Chyba nie musze pisac ze to duzo problemow i zalatwiania ale tez poznanie calkiem nowych ludzi w nowym miescie którego nie znam kompletnie. Tak czy owak jestem tu żeby spytać o szkołe. W obecnej nie mam problemów z nauką i lubie tam chodzic. Mamy informatykę i języki na wysokim poziomie. chce żeby w nowej szkole tez tak było bo informatyka jest dla mnie mega ważna. Co do ludzi nie moge miec chyba jakichs wymagań bo to loteria. Jakiś pomysł gdzie powinienem pojsc?![/SIZE]
 

luki_bal

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
[SIZE=11pt]hejka a nie myślałeś lepiej o jakimś kółku dodatkowym albo czymś takim? bo w szkołach to róznie jest :D jeden komp na 3 osoby :D[/SIZE]
 

PRYWGIM5

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witaj! Zmianę miejsca zamieszkania i szkoły można potraktować jako całkiem niezłą przygodę i wyzwanie. Mówiąc o tym, że informatyka jest dla Ciebie ważna, strzelasz w dziesiątkę! Programista, jak pewnie wiesz, to zawód przyszłości, a znajomość języków obcych dodatkowo poszerza możliwości. W naszej szkole zwracamy szczególną uwagę na to, w jakich warunkach pracują uczniowie. Dla każdego przygotowane jest osobne stanowisko komputerowe, wyposażone w sprzęt Apple. Jeśli chodzi o języki obce, oprócz obowiązkowego angielskiego, możesz sam wybrać, który chcesz opanować spośród niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego lub włoskiego. Aby dać możliwość kontynuacji i rozpoczęcia nauki w naszej placówce, przekształcamy się z Prywatnego Gimnazjum nr 5 w Krakowie w szkołę podstawową, zapraszamy Cię więc do 7 klasy:) Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości – zapraszamy do kontaktu!
 
Do góry