Brak zaliczeń, wpisy warunkowe z wielu przedmiotów

TinnLinn

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2017
Posty
40
Punkty reakcji
1
Miasto
🤷🏻‍♀️
Zacznę od tego, że jestem tu całkowicie nowa i to jest mój pierwszy post.

Teraz przejdę do tematu.
Jutro muszę oddać indeks do dziekanatu, miałam sesję przedłużoną do 20 marca (jest 2 kwietnia, wiem). Ale tu pojawia się problem. Nie mam zaliczeń z dwóch przedmiotów. I to nie tak jak wszyscy tutaj piszą, że mają zaliczenia, a wpisów w indeksie nie. Ja po prostu ogólnie nie zaliczyłam dwóch przedmiotów.
Z wf-u musiałam odrobić dwa zajęcia, odrobiłam tylko jedno, na drugie już nie zdążyłam i wpisu brak.
Z czytania (językowcy wiedzą o co chodzi) i z innych przedmiotów praktycznej nauki języka jest jeden ogólny wpis, i tego właśnie ogólnego wpisu też nie mam, bo nie przyszłam po prostu na zaliczenie z czytania (taki ze mnie leń, że nawet na przedłużeniu mi się nie chciało)... a pani prowadząca zajęcia na uczelni ma dopiero pojutrze ;_;
Pani w dziekanacie w piątek mi powiedziała, że na jutro musze oddać indeks i nie interesuje ich to, że nie będę miała wpisów...

A tak w skrócie, chodzi mi o to, czy mogę jeszcze teraz załatwić sobie warunek z dwóch (trzech?) przedmiotów, gdy miałam już przedłużenie i indeks oddam mocno po terminie? No i jeśli tak, to ten ogólny wpis liczy się jako osobny wpis czy muszę napisać czytanie-osobno, wpis ogólny z PNJA-osobno?
Pomocy!
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Ogólnie to jesteś sobie sama winna.


TinnLinn napisał:
(taki ze mnie leń, że nawet na przedłużeniu mi się nie chciało)
Takie wymówki są na poziomie podstawówki.

Odpowiadając na pytania to raczej możesz wziąć 2-3 warunki, ale dokładnie musisz się dowiedzieć od pań z dziekanatu (dlatego warto dobrze z nimi żyć) bądź ze statutu uczelni, bo tam są określone warunki ile i do kiedy można je brać. Dodam, że statuty różnych uczelni mogą być trochę inne, dlatego my nie odpowiemy konkretnie na to pytanie.

Pozdrawiam
SzklanaDama
 

Karinka11

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2017
Posty
4
Punkty reakcji
0
Dokładnie, czasami możesz mieć warunki z trzech przedmiotów, a czasem z jednego, bo jest ważny, ma dużą ilość ECTSów i drugim warunkiem przekroczyłbyś już dopuszczalny deficyt
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Ja jak studiowałem, to nawet nie było tych punktów ECTS, ale musisz pamiętać, że jak aż tak źle ci idzie, to może jednak nie warto kontyunować?
 

felalafe

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2017
Posty
18
Punkty reakcji
1
Też sobie to pomyślałam, że może jak aż tyle przedmiotów nie zaliczonych to nie ma co kontynuować, może lepiej zmienić uczelnię albo kierunek
 
Do góry