Tinder - tak Czy nie ?

Melatonina

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2017
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Poznań
Witajcie, korzysta/korzystał ktoś z Was z tindera ? Jak oceniacie aplikację, przydarzyły wam się jakieś śmieszne historie ?
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Tak, korzystam ale tylko jak jestem za granicą, żeby spotkać się z jakimiś fajnymi dziewczynami i pozwiedzać np. nowe miasto - zawsze to raźniej :p
 

vixa

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2017
Posty
7
Punkty reakcji
1
Ja jestem zdecydowanie na nie. Dlaczego? Z prostej przyczyny. Prawda jest taka, że 90% osób tam (zwłaszcza facetów) nastawionych jest tylko na jedno. Wiadomo co - znaleźć ładną i najlepiej łatwą dziewczynę, zaliczyć, a potem następną itp. Część dziewczyn również jest tam w tym celu. Choć wiadomo, że są tam też osoby, które naprawdę chcą poznać kogoś fajnego, bez podtekstów. Znam przykłady z życia wzięte, że niektóre pary poznały się właśnie przez Tindera i są z sobą już dość długo. Ale to raczej rzadkość. Ogólnie jestem przeciwna takim aplikacjom, bo zwykle służą do trafienia łatwego celu i traktowania drugiego człowieka przedmiotowo, jak towar. To żałosne.
 

KaskaJa

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2017
Posty
5
Punkty reakcji
0
posiadam i rozmawiam z ludźmi, ale się z nikim nie spotkałam właśnie z tego powodu, o którym pisze vixa także częściej rozmawiam z obcokrajowcami, bo oni są raczej właśnie na rozmowę nastawieni a nie od razu na "działanie" (albo się z tym lepiej kryją:))
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Ja poznałem dziewczynę na Tinderze i jesteśmy ze sobą już 8 miesięcy, ba! Mieszkamy razem i w sumie nie zanosi się na to, by miało się zepsuć...



ipr napisał:
A tam przypadkiem ludzie nie sa nastawieni na rozmowę o sexie ?
Oczywiście, że są. A niby o czym mają rozmawiać? Wchodzenie na tindera, żeby sobie znaleźć kolegę / koleżankę to istna głupota... Ten portal nie służy do znajdowania znajomych, tylko do poszukiwania drugiej połówki, ewentualnie osoby do seksu.

Uważam, że w internecie łatwiej się dopasować pod kątem intelektu, temperamentu i osobowości. Na żywo można mieć po prostu pecha, internet i długie rozmowy pisane pozwalają oddzielić ziarna od plew, zrobić selekcję już na wstępie. Poza tym, pozwala to na uniknięcie nudnej rozmowy o byle czym przy pierwszym spotkaniu ;) ( mam na myśli gadki typu kim jesteś, czym się zajmujesz ).
 

berila

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
33
Punkty reakcji
0
Osobiście przekonana nie jestem do takiego zawierania znajomości.
 

mala_gosia

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2017
Posty
6
Punkty reakcji
1
berila napisał:
Osobiście przekonana nie jestem do takiego zawierania znajomości.
a czemu nie? próbowałaś kiedyś? ja mam kilku znajomych, którzy się tam poznali. sama czasem randkuje nie ma tak źle aczkolwiek, są perełki ;p
 
Do góry