Snapchat vs Instagram

Melatonina

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2017
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Poznań
Cześć :)

Z czego korzystacie częściej - Snap czy Insta ? Co przemawia za waszym wyborem ? Ja osobiście posiadam konta w obydwóch aplikacjach ale czynnie używam tylko instagramu. Podoba mi się możliwość interakcji na instagramie, fakt że widzę odbiorców itp. dobrze jest czasem wrócić do starych zdjęć itp. na snapie tego nie ma - chociaż taka jest właśnie główna idea tej aplikacji, do mnie nie przemawia ;)
 

felalafe

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2017
Posty
18
Punkty reakcji
1
Mam obie ale właściwie tylko do oglądania co koleżanki wrzucają, sama malo korzystam, nie kręci mnie to jakoś.
 

kidnapper

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2017
Posty
22
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Mam Instagrama, ale rzadko coś na niego wrzucam. Może dlatego kompletnie nie ciągnie mnie do Snapa :)
 

vixa

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2017
Posty
7
Punkty reakcji
1
Ja z kolei uwielbiam snapa i "snapowe" funkcje na insta mnie wręcz irytują. Pojawiły się znacznie później niż Snapchat i były wręcz od niego "zgapione". A ja nie znoszę braku oryginalności i kopiowania czyichś pomysłów. Idea Snapchata jest fajna, jest oryginalna i niepowtarzalna i tym właśnie mnie ujęła. Nie było wcześniej niczego takiego, a pomysł ze znikającymi fotkami jest super. W końcu nie wszystko co wrzucamy i wysyłamy znajomym godne jest trwałego uwiecznienia. Czasem są to tylko momenty interesujące, ale nie na tyle ważne, by wrzucać to na Instagram, lub FB. Ktoś może powiedzieć, że przecież fotkę możemy wysłać komuś w prywatnej rozmowie na FB. No możemy, ale po co zawalać konwersację serią pierdołowatych zdjęć, skoro możemy to puścić na snapie i zaraz to zniknie :) Jak dla mnie takie rozwiązanie jest wygodniejsze i ciekawsze. Poza tym na Snapie można układać naprawdę ciekawe story :) No i jeszcze jedna rzecz - jeśli nie masz prywatnego profilu to Twoje story mogą na insta zobaczyć wszyscy. Z kolei na Snapie tylko dodani przez nas znajomi. I nie trzeba ustawiać żadnej prywatności. Podgląd profilu także jest okrojony w porównaniu z insta. Dla mnie to lepsze - po co mnóstwo nieistotnych informacji? Zdecydowanie jestem za Snapchatem :)
 

danekt79

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2017
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja nie używam tych nowoczesnych aplikacji, nie potrzebuje, za stary jestem chyba.
 

gosia_anielska

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2017
Posty
15
Punkty reakcji
0
Mam snapchata ale snapuje tylko z bardzo wąskim gronem znajomych. Z insta nigdy nie korzystałam.
 
Do góry