Oryginalny dodatek do prezentu

Beata Grabowska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jaki oryginalny dodatek do prezentu głównego (zegarek) dla faceta na jego 25 urodziny? Chodzi mi o to żeby to było czymś całkowicie niespotykanym :)
 

Ewa Zawadzka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
A może słodycze z konopi? Kiedyś kupiłam je przez internet mojemu lubemu właśnie jako dodatek do prezentu głównego i był w totalnym szoku :D Do tego słodycze te są bardzo zdrowe i oczywiście całkowicie legalne :)
 

Melatonina

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2017
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Poznań
Beata Grabowska napisał:
Jaki oryginalny dodatek do prezentu głównego (zegarek) dla faceta na jego 25 urodziny? Chodzi mi o to żeby to było czymś całkowicie niespotykanym :)
Masz jakiś określony budżet ? Będzie łatwiej coś doradzić ;)
 

Pchla

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Może zapakuj to małe pudełko w ogromne pudło wypełnione słodyczami :) super by było jeszcze włożyć do środka dwa balony z helem, które by wyleciały gdy otworzy prezent ;) brzmi dziecinnie, ale na pewno się ucieszy, w końcu faceci to duże dzieci ;)
 

szoszi

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2017
Posty
18
Punkty reakcji
1
Pomysl pchly zdecydowanie mi sie podoba, albo tez zapakuj zegarek w coraz to wieksze pudelka :) bedzie zdziwiony otwierajac kazde kolejne :p
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
ja bym była za jaką fajna naklejką scienna. tego na pewno sie nie spodziewa ;D z jakims oryginalnym napisem - widzialam ostatnio sporo motywow w salonie agaty
 

festuska

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
A może coś takiego z ''pazurem''? Co sądzisz o punkowym pierścieniu ''Pazur Dragon'' ? Widziałam taki w sklepie internetowym z tanią biżuterią Edibazzar (edibazzar.pl) Oryginalny i efektowny.
 

renata33

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2017
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiem, że to oklepane ale może jakiś wyszukany alkohol, w jakiejś oryginalnej butelce (opakowaniu) :)
 

lokans

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2015
Posty
14
Punkty reakcji
0
A co myślisz o balomania.eu/kategoria-produktu/uslugi-i-dekoracje-balonowe/
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Skoro dajemy w prezencie zegarek w jakimś ładnym opakowaniu,wystarczy jako dodatek dołączyć oryginalny breloczek do kluczy.Np.:

brelok-do-kluczy-z-zegarkiem-victoria-philippi-p286001.jpg
 

nellaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2018
Posty
34
Punkty reakcji
1
Może dołącz wasze wspólne zdjęcie w jakiejś ładnej ramce
 
Do góry