Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

praca w drukarni ellert

praca drukarnia ellert dojrzała kobieta pani pań druk 40 41

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 ciskowiana

ciskowiana

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów

Napisano 21 marzec 2017 - 11:06

znalazłam ogłoszenie dotyczące pracy w drukarni, czy są tu osoby które tam pracują? chodzi mi o introligatornie

• 0

#2 amorka009

amorka009

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów

Napisano 22 marzec 2017 - 11:59

są, są. czego trzeba? :)

• 0

#3 ciskowiana

ciskowiana

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów

Napisano 23 marzec 2017 - 10:08

na czym polega ta praca? trzeba mieć doświadczenie albo kursy?

• 0

#4 amorka009

amorka009

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 14:19

absolutnie nie potrzeba żadnych kursów. firma sama uczy pracy na tym stanowisku, więc możesz być spokojna. cięcie kartonów krótko mówiąc

• 0

#5 ciskowiana

ciskowiana

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów

Napisano 27 marzec 2017 - 11:32

jak długo tam pracujesz? jak wyglądają tam watunki pracy?

• 0

#6 amorka009

amorka009

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów

Napisano 28 marzec 2017 - 09:44

kilka miesięcy. zarobisz ok tysiaka, więc nieźle, poza tym masz umowę o pracę, no i pracujesz w trybie zmianowym. Ale nie ma co narzekać generalnie. polecam

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 ciskowiana

ciskowiana

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów

Napisano 14 czerwiec 2017 - 10:26

Amorko chyba się pomyliłaś z tą stawką :)

• 0

#8 amorka009

amorka009

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów

Napisano 19 czerwiec 2017 - 13:03

Faktycznie, przepraszam... Szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia skąd ta pomyłka. Może z rozpędu. Stawka 2tys wychodzi. Swoją drogą, czyżbyś się już tam zgłosiła, że wypatrzyłaś pomyłkę?

• 0

#9 ciskowiana

ciskowiana

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów

Napisano 20 czerwiec 2017 - 11:17

Tak, byłam na rozmowie o pracę teraz czekam na odpowiedź. w ciągu 2 tyg mają dać mi znać. liczę, że do końca tego tygodnia będę już wiedzieć czy mnie zatrudnią czy nie. :) Troche w okrojony sposób dałaś informacje o pracy, na rozmowie, to miałam wszystko opowiedziane szczegółowo. chcieli się chyba upewnić czy na pewno takiej pracy szukam

• 0

#10 amorka009

amorka009

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów

Napisano 22 czerwiec 2017 - 13:01

A jakie masz odczucia po rozmowie? O co pytali? No trochę w okrojony sposób możliwe, a w szczegółach co powiedzieli, jestem ciekawa czy masz te same warunki zaproponowane co ja.

• 0

#11 ciskowiana

ciskowiana

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów

Napisano 23 czerwiec 2017 - 10:41

Odczucia pozytywne, panie wzięły pod uwagę mój zastój jeśli chodzi o doświadczenie zawodowe i zaproponowały pracę na stanowisku introligatora. Czyli to samo co u Ciebie. A co do pytań, to np. co robiłam w życiu, czy odpowiadają mi warunki przez nich proponowane itp. A co do warunków właśnie, to: praca zmianowa, stawka 2000brutto.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 Mr Papuga

Mr Papuga

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 206 postów

Napisano 23 czerwiec 2017 - 18:31

No i bardzo fajnie. 2000 brutto to stawka niewolnicza, ale taki mamy kraj i liczę, że z czasem dostaniesz podwyżke!

• 0

#13 ciskowiana

ciskowiana

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów

Napisano 26 czerwiec 2017 - 11:29

Dla osoby bez doświadczenia, z dużą przerwą w pracy, to chyba niezła stawka. Poza tym umowa o pracę dużo daje.

• 0

#14 amorka009

amorka009

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów

Napisano 27 czerwiec 2017 - 10:53

Może zarobki nie są wielkie, ale dużo daje atmosfera pracy i zmiany, które można w miarę możliwości dostosować. Co prawda  pracuję w drukarni, ale moje koleżanki też mówią, że jeśli chodzi o stosunek pracy do zarobków, to jest nieźle. Bo umówmy się wycinanie nożem elektrycznym i klejenie nie jest pracą, która trudną i wymagającą dużej siły, jest tylko monotonna. Takie są moje odczucia i staram się też dość obiektywnie patrzeć na wszystko.

Użytkownik amorka009 edytował ten post 27 czerwiec 2017 - 10:54

• 0

#15 ciskowiana

ciskowiana

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów

Napisano 10 lipiec 2017 - 13:24

Mam wśród znajomych osoby, które jak wiele osób nie raz zmieniały pracę i stawiały przede wszystkim na atmosferę. Na przykład moja przyjaciółka Ola zmieniła pracę w pogoni za większymi pieniędzmi. Atmosfera w nowej pracy byłą kiepska i później prosiła swoją byłą już szefową o ponowne przyjęcie. A ja jak na początek jestem zadowolona. Dopiero co zaczęłam, a już znalazłam sobie towarzystwo.

• 0

#16 amorka009

amorka009

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów

Napisano 20 lipiec 2017 - 10:24

Tak jak już kiedyś mówiłam, zazwyczaj jest tak, że wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma... opuszczamy miejsce w którym jesteśmy, idziemy do nowego, a tam płaczemy z tęsknotą za starym. Są, rzeczy, których nawet najlepsze pieniądze nie zrekompensują.

• 0

#17 Julia87

Julia87

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 10:20

Zostałam zaproszona na rozmowę o pracę i zaproponowano mi bardzo dobą wypłatę i umowę o prace. Na pierwszy rzut oka firma bardzo przyjazna pracownikom. Myślę, że na pewno poznam tam nowych ludzi i się szybko zaklimatyzuję. Jutro mam pierwszy dzień, jestem bardzo ciekawa.

• 0

#18 Piotrucha

Piotrucha

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 21 wrzesień 2017 - 15:22

Pierwszy dzień był 14 września. Opowiadaj jak było. ;) I co to za praca?

• 0

#19 Julia87

Julia87

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 22 wrzesień 2017 - 12:42

Pierwszy dzień był 14 września. Opowiadaj jak było. ;) I co to za praca?

No praca nie wydaje się trudna ani ciężka. Miałam 3 dni szkolenia więc jeszcze dużo się nie napracowałam. Najgorzej był pierwszy dzień by to załapać i nabrać tempa, ale dziewczyny z pracy mówią że to kwestia wprawy i z dnia na dzień będzie łatwiej. No mam też taką nadzieje, bo jak na razie to trochę się jeszcze motam. I szczerze trochę boje się nocek. Nigdy nie byłam w pracy na nocną zmianę i zastanawiam się jak sobie radzić ze zmęczeniem. Ktoś może ma jakieś swoje sposoby?

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 Piotrucha

Piotrucha

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 10:19

Do nocek musisz się po prostu przyzwyczaić. Odsypiasz w ciągu dnia, wieczorem idziesz do pracy. Będziesz po kilku to złapiesz ten tryb. 

Pierwsze dni zawsze są ciężkie, ale potem już jakoś leci. :) 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca, drukarnia, ellert, dojrzała, kobieta, pani, pań, druk, 40, 41

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0