Larx

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2017
Posty
9
Punkty reakcji
1
Postanowiłem założyć temat o ciekawych miejscach na świecie. Jeśli jakieś ciekawe miejsce odwiedziliście lub o jakimś słyszeliście wrzućcie zdjęcie/filmik/opis. Z pewnością przyda się to w planowaniu podrózy. :)

Na początek coś ode mnie, czyi Jezioro Czerwonych Lotosów w Tajlandii niedaleko miasta Khon Kaen/Udon Thani.

Filmik: youtu.be/5i9rx1I_9LE

Na jeziorze tym wraz ze wschodzącym słońcem zaczynają kwitnąć czerwone lotosy - i takie zjawisko można podziwiać codziennie.
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
całkiem niedaleko
Brücke, Niemcy Saksonia
 

Attachments

  • 1444083896814e81srcw668srch668dstw6.jpg
    1444083896814e81srcw668srch668dstw6.jpg
    283,5 KB · Wyświetleń: 0

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Larx napisał:
Na początek coś ode mnie, czyi Jezioro Czerwonych Lotosów w Tajlandii niedaleko miasta Khon Kaen/Udon Thani.
Jesli kogos stać na Tajlandie to niech sobie jedzie ale gdybym to ja decydował to wybrałbym rajd poczynajac od Stonehenge nastepnie poprzez Katedre w Barcelonie Sagrada Familia której architektem był Antoni Gaudi kończąc na zamku bawarskim Ludwika Szalonego
Neuschwanstein.
 

Robevar

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2017
Posty
3
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Co powiecie na wyjazd na Islandię? Zamierzam zorganizować swoje postanowienia w tym roku i pojechać chociaż na tydzień , gdzieś w okolicy lipca. Ktoś był może tam z was?
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
Robevar napisał:
Co powiecie na wyjazd na Islandię? Zamierzam zorganizować swoje postanowienia w tym roku i pojechać chociaż na tydzień , gdzieś w okolicy lipca. Ktoś był może tam z was?
zimno i wieje :D ale bardzo pięknie i cicho :)
 
Do góry