Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Niechciane mikro włoski na twarzy

depilacja twarz włoski usuwanie górna warga broda policzki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 feelthevibe

feelthevibe

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 195 postów

Napisano 14 marzec 2017 - 21:36

Jak radzicie sobie z takimi mikro włoskami na twarzy? Nie mówię tu np. o regulacji brwi, tylko o takich włoskach na policzkach, na brodzie, nad czy też miedzy brwiami. Fatalnie wygląda to pod makijażem, mam wrażenie, że wręcz się uwidacznia bardziej. To nie są włoski, które kwalifikują się na woskowanie albo laser, bo są bardzo małe, jasne i cienkie, ale do szału mnie to czasem już doprowadza.

• 0

#2 chuckchuck

chuckchuck

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 121 postów

Napisano 15 marzec 2017 - 12:28

Jak radzicie sobie z takimi mikro włoskami na twarzy? Nie mówię tu np. o regulacji brwi, tylko o takich włoskach na policzkach, na brodzie, nad czy też miedzy brwiami. Fatalnie wygląda to pod makijażem, mam wrażenie, że wręcz się uwidacznia bardziej. To nie są włoski, które kwalifikują się na woskowanie albo laser, bo są bardzo małe, jasne i cienkie, ale do szału mnie to czasem już doprowadza.

znam ten ból :D chociaż u mnie wloski grubsze i z czasem stały się dużym problemem :( myślałaś o depilatorze do twarzy? takim specjalnym rzecz jasna :D jak sprawdza sie na moich to i u Ciebie zda egzamin :)

• 0

#3 feelthevibe

feelthevibe

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 195 postów

Napisano 05 kwiecień 2017 - 20:25

generalnie depilator to dla mnie nie jest już wyzwanie, bo używam regularnie, ale do twarzy? mój takich mini włosków nawet by nie uchwycił, nie ma szans, a co u Ciebie daje radę?

• 0

#4 tienshan

tienshan

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 80 postów

Napisano 25 kwiecień 2017 - 13:27

Ja bym nie ryzykowala z depilatorem, skoro sa slabe, krotki i malo widoczne to po co ryzykowac ze beda odrastac mocniejsze albo niedaj bog wrastac :/ 

• 0

#5 feelthevibe

feelthevibe

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 195 postów

Napisano 25 kwiecień 2017 - 20:26

wydaje mi się, że w takich miejscach jak policzki, broda czy też górna warga nie wzmocnią się do tego stopnia, że będą jakieś grubsze i mocniejsze. zaryzykowałam trochę, ale jestem zadowolona z efektów. w końcu zdecydowałam się na takie 2w1, bo kupiłam szczoteczkę do oczyszczania twarzy z braun face dodatkowo z nakładką z depilatorem do takich okolic na twarzy no i jestem w szoku jak drobne włoski ten depilator łapie

• 0

#6 Reila_

Reila_

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 595 postów

Napisano 25 kwiecień 2017 - 21:05

Ja mam taki jakby meszek pod brodą i na policzkach przy uchu. Bardzo jasne i cieniutkie. Tylko gdzieś w słońcu je widać, ale bez sensu to woskować, bo pewnie i tak nikt inny niż ja tego nie widzi ;)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 MalwaPiasek

MalwaPiasek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 50 postów

Napisano 03 maj 2017 - 11:06

ja depiluje wasik, no ale on jednak jest widoczny. Z takimi mikro wloskami nic nie robie, bo i po co skoro sa niewidoczne?

• 0

#8 kornelka87

kornelka87

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 144 postów

Napisano 25 sierpień 2017 - 13:07

Też się zastanawiałam czy coś z tymi mikrowłoskami robić ale jakoś zniknęły teraz, co do wąsika depiluję ale już nie plastrami bo mnie podrażniały a kremem vanity bielendy do wrażliwej skóry kaszmirowy dotyk, jak na razie sprawdza się u mnie idealnie

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#9 ToLa01

ToLa01

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 72 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 12:37

A nie macie tak, że po depilatorze są grusze i dłuższe? Też mam ten problem, a na laserową depilację mnie nie stać :(

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: depilacja, twarz, włoski, usuwanie, górna warga, broda, policzki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0