Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Modelarstwo i inne pasje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 zcicha

zcicha

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 87 postów

Napisano 14 marzec 2017 - 13:16

Cześć, czy mamy na forum jakiś modelarzy? Chciałbym zaprenumerować nową kolekcje czołgu RC. Wydaje się super zabawką i fajnym zajęciem na popołudnia. Szukam kompana. Czy ktoś zamierza składać Czołg T-72 z De Agostini albo może składa coś innego, bawi się  RC i chciałby podzielić się wrażeniami i doświadczeniem? 

• 0

#2 Monia101

Monia101

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów

Napisano 19 lipiec 2017 - 14:50

Mój mężczyzna  się tym pasjonuje a i mi się to podoba, nie jestem wciągnięta jak on, ale widzę że to fajna sprawa, kreatywna i ucząca poszanowania dla historii. Modele z gazetek ok, ale najbardziej Modelarnię lubimy, to fajny sklep online. Mają dobrą ekipę i wielki wybór. 

• 0

#3 Mr Papuga

Mr Papuga

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 206 postów

Napisano 23 lipiec 2017 - 16:51

Ja mam znajomego, który uwielbia modelowanie i  robi to jako hobby już od dobrych kilku lat. Ja osobiście nie lubię, ale jeśli ma się pasję, to warto ją rozwijać

• 0

#4 plu_zu

plu_zu

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 17 sierpień 2017 - 12:28

Mój brat się bawi modelarstwem i to tak ma całego bo robi też całe makiety i ze znajomymi odgrywają bitwy. Podobno są też jakieś gry do tego, próbował mi wytłumaczyć kiedyś ale nie miałem cierpliwości :D Poza tym fajnie się patrzy na takie już ukończone czy to statki, samoloty czy samochody. Zwłaszcza, jak się pomyśli ile czasu i energii poświęcił ktoś żeby to aż tak realistycznie wyglądało.

• 0

#5 kornikTG

kornikTG

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 15 październik 2017 - 13:59

Polecam chodzić na modelarnie i wspólnie z innymi ludźmi coś składać. Ktoś Tobie pomoże, Ty komuś innemu. Pogadacie. Fajnie tak być w otoczeniu pasjonatów.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#6 Mr Papuga

Mr Papuga

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 206 postów

Napisano 15 październik 2017 - 17:43

No modelowanie to super hobby, jak byłem mały to sporo modelowałem  bo akurat kolega z podstawówki mnie w to wciągnął - naprawdę bardzo miło wspominam te czasy :D

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0