Biedroń znów na językach.

W

wiki9969

Guest
Prezydent Biedroń jaki jest każdy wie. Jedni go lubią inni nie, ale to nie jest zupa pomidorowa, by do każdego trafiał. ;) Sławę zyskał jako poseł, teraz jest prezydentem Słupska (przyznam, że dobrym). Jednak ostatnio przesadza (niekiedy znacznie) w swoich wypowiedziach. Teraz głośno jest o tym w jaki sposób odezwał się, a raczej odpowiadał na pytanie pewnej pani redaktor. Nie wiem , pewnie sprawa zakończy się w sądzie, ale czy komuś takiemu jak pan Biedroń wypada używać takich słów?

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019379,title,Robert-Biedron-znow-w-ogniu-krytyki-Za-slowa-skierowane-do-reporterki-ze-Slupska,wid,18714507,martykul.html
 
W

wiki9969

Guest
KOD to tworzywo PO. A ludzie głupi to popierają nie zdając sobie sprawy z tego, że to jest finansowane za ICH pieniądze. :crazy:
Zresztą miesięcznice też... :niepewny:

Co do Biedronia, czytałam to o Kaczyńskim i też mi to się nie podoba. Wytykanie orientacji komukolwiek nie jest w porządku. A to podchodzi też pod zniesławienie. W każdym razie prezydent powinien trochę przyhamować, zająć się sprawami Słupska i nie mieszać się w sprawy życia osobistego Prezesa.
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Biedroń wywodzi się z palikociarni. Mnie jego zachowania w ogóle nie zaskakują :)
 
W

wiki9969

Guest
No ale jakby na to nie patrzeć jest to osoba publiczna i powinien uważać na to co mówi. ;)

Tym bardziej, że ostatnio w swoich wypowiedziach nawiązuje tylko i wyłącznie do jednego i pakuje się ludziom do łóżek, choć oni sobie tego nie życzą. :D
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
A na Paradach Równości krzyczał: "Politycy nie mają prawa zaglądać wam [osobom LGBT, przyp.] do łóżek!". Jak to ta narracja się zmienia w zależności od tego jak się politycznie człowiek plasuje :D Pan Biedroń musi uważać, bo jeszcze stanie się... homofobem :ninja:
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Tytuł tematu uważam za wysoce niestosowny.
Biedroń to taki ślizgacz przyczajony. Pozornie elegancki, miły, taki wzorowy gej. Pamiętam jak wygrał w Słupsku to "warszawka" płakała, że w Warszawie powinien rządzić (w sumie by pasował to warszawskiej degrengolady). No i to jest taki wzorowy przykład gejowskiej hipokryzji "nie można wchodzić komuś do łóżka, ale na okładce się pochwale, że jestem gejem".
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
warszawska degrengolada ? a cóż to oznacza tłumacząc na prosty język ?
 
W

wiki9969

Guest
Pan Biedroń postanowił odnieść się do tego całego zamieszania:

Ta fejkowa 'sensacja' żyła swoim życiem przez kilka ostatnich dni. Ciekawy opis tego jak w czasach postprawdy robi się fałszywe i zmanipulowane wiadomości. Ku przestrodze.
i zamieścił taki oto link:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,21436559,biedron-do-dziennikarki-czekalem-pokorne-tak-jak-pani-redaktor.html

Kaagular napisał:
Tytuł tematu uważam za wysoce niestosowny.
Dlaczego? Ludzie o nim gadali i gadać będą, niezależnie od tego czego by nie zrobił.
 
W

wiki9969

Guest
Mniejsza o to. Ja dawnej będę się upierała przy swoim i stwierdzam, że niezależnie od sytuacji Prezydent powinien ugryźć się w język. ;)
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
No to zazdroszczę niewiedzy o świecie korpo, klubów, nowobogackich, słoików itp.
A jak bym był wredny to powiedziałbym, że wystarczy spojrzeć na wyniki wyborów : P
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
korporacje są w innych miastach też, więc nie wiem czy jest to mechanizm czysto warszawski

wyniki wyborów świadczą o tym że ludzie mają prawo do swoich poglądów, chyba nie uważasz za stosowne narzucać innym swoich poglądów ?
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
A gdzie ja napisałem, że to mechanizm czysto Warszawski -_- nie wiem czy Biedroń by pasował do innych miast, bo jestem Warszawiakiem i na innych aż tak się nie znam (i tak, domyślam się, że nie tylko w Warszawie można sobie z kierownictwem korpo skoczyć na lunch do burdelu).
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
dokładnie, jeśli już to problem Polski a nie jednego miasta

a to że miasto nie popiera PIS to chyba jeszcze nie grzech
 
Do góry