Zmęczone oczy

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Czy znacie jakiś sposób na zmęczone oczy? Odkąd zmieniłam pracę dużo czasu spędzam przed komputerem. Wieczorem już nie daje rady, wydaje mi się, że nawet widzę gorzej. Oczy mam czerwone. Mam jakieś krople. Ale czy jest cos od środka? Coś może brałyście? Bo wiem, że czasami bierze się jakieś witaminy aby poprawić wzrok
 

malwarossa

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2017
Posty
11
Punkty reakcji
0
Luteina jest na wzrok to moze sobie jakis suplement kup co ja zawiera albo zwyczajnie w aptece sie spytaj.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Luteina? Coś czytałam ostatnio :D hmm faktycznie bedę musiała popytać w aptece, chyba że Ty coś polecasz. Jak ktoś już coś brał i widzi na sobie efekty to jakoś tak łatwiej kupić, mi przynajmniej w aptece. Bo wiem, że nie kupuje kota w worku
 

pattti

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja jestem super zadowolona z rzeczy ze świetlikiem. kiedyś dostałam krem pod oczy i rano serio budziłam się piękna.
teraz zamówiłam sobie krople ze świetlikiem z apteki internetowej (jak marzenie :D ) , też dają straszną ulge i są bardzo tanie. myślę, że bez problemu dostaniesz takie w każdej aptece :)
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
O świetliku nie slyszałam ale pomyślę :D w aptece na razie dostałam Lutezan. - leki! Z mnóstwem witam, na razie biorę kilka dni ale czekam na efekty :) ma właśnie wspomóc moje oczy. Nie będą mi tak łazawić i mają być "mocniejsze" czyli może nie będą mi się tak męczyć. Ktoś o tym słyszał? Jednak co apteka to apteka :p
 

ciskowiana

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
27
Punkty reakcji
0
ja jak mam luźny wieczór to kładę sobie ogórki na 30 min, worki znikają i jest dobrze nawilożone. nie widać uczucia zmeczenie. a jak bolą, to krople
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
o Lutezanie nie słyszałem, za to ostatnio kupilem sobie krople hialeye, dużo cześciej chodzę teraz w soczewkach a nietety po paru godzinach zawsze piekły mnie oczy, to mi polecono i mam spokój, nie ma problemu z noszeniem soczewek cały dzień a krople też można długo używać po otwarciu
 

Marseille

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2017
Posty
77
Punkty reakcji
2
Dobre krople do oczu, najlepiej zapytać w aptece. Jeżeli korzystasz z soczewek, zamień na okulary - mi to pomogło.
 

szarotkaq

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Możecie sobie porównać w aptekach internetowych :p Widać cały asortyment, a nie jest zdanym sie na to co "pan/pani w fartuchu za ladą" da, niekoniecznie kierując się naszym portfelem :p fajne ceny są na aptekaprima24.pl często stąd zamawiałam tabsy i inne rzeczy, krople do oczu na pewno też się znajdą :D Co ja co, ale szeroki asortyment to tam jest :p
 

Justynka19

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2017
Posty
9
Punkty reakcji
0
krople bez konserwantów są fajne na nawilżenie oczu, ale przede wszystkim ogólne nawodnienie organizmu
 

marcydarcy

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
84
Punkty reakcji
2
pawso44 napisał:
o Lutezanie nie słyszałem, za to ostatnio kupilem sobie krople hialeye, dużo cześciej chodzę teraz w soczewkach a nietety po paru godzinach zawsze piekły mnie oczy, to mi polecono i mam spokój, nie ma problemu z noszeniem soczewek cały dzień a krople też można długo używać po otwarciu
to fakt że soczewki bardzo wysuszają, których bym nie używała to zawsze jest potem nieprzyjemne odczucie takiej suchości, ja zaraz trę i tylko gorzej, czy te krople hialeye free można używać do soczewek? Bo wiem ż e nie wszystki emożna
 

miska90

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2017
Posty
11
Punkty reakcji
1
Pewnie, że możesz wzmocnić sobie oczy od wewnątrz. Ja biore lutezan i bardzo mi pomógł. Miałam podobnie jak Ty, że oczy bardzo mi się męczyły od siedzenia przed komputerem, dodatkowo rozmazywały mi się litery. Ale po dwóch miesiącach zmęczenie zniknęło i literki już się nie rozmazują
 

Kamila

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2017
Posty
7
Punkty reakcji
1
Ja mam wiecznie problemy z oczami, wiec przetestowalam juz wiele metod. Niestety bez kropli sie obejdzie, nie trzeba ich stosowac caly czas, ale lepiej miec je zawsze w pogotowiu. Ja stosuje hialeye, bo nie zawieraja konserwantow, wiec mnie nie podrazniaja, ale sa na tyle silne, ze radza sobie z moimi dolegliwosciami.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Dobry jest ten lutezan, ja swego czasu też miałam problemy ze wzrokiem, tez głównie przez pracę przy komputerze, obraz mi sie nieco rozmazywał, oczy dosyć szybko sie męczyły. Mi po nim bardzo się poprawiło, tylko trzeba systematycznie łykać po jednej tabletce dziennie.
 

PaniChanelowa

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2018
Posty
14
Punkty reakcji
0
Dobrze dobrane okulary to połowa sukcesu.... wiadomo, że długie siedzenie przed komputerem nie sprzyja i siłą rzeczy możemy mieć problem z oczami. Ja przez długie lata twierdziłam, że skoro nie mam wady wzroku to nie muszę mieć okularów do komputera. Swoje pierwsze okulary do komputera kupiłam w salonie optycznym będąć w Warszawie optometriaciborek w Ursusie. Za okulary nie zapłaciłam dużo i służą mi już kilka dobrych lat.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Dobry jest lutezan, jao środek od wewnątrz. U mnie oczy najbardziej dostają od komputera, a lutezan ma dosyć bogaty skład i pomaga, mniej odczuwam pieczenie czy zmęczenie wzroku.
 

aga234

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2016
Posty
85
Punkty reakcji
4
Ja też biorę suplement z luteiną - humavit "na oczy", ma również w składzie borówkę i beta-karoten. I stosuję krople do oczu. Już dłuższy czas wspomagam tak swoje oczy i faktycznie lepiej pracuje mi się na komputerze, oczy tak nie pieką. W internecie znalazłam też parę fajnych ćwiczeń, które można robić sobie w przerwie od komputera. Teraz mam taką przypominajkę, żeby co godzinę oderwać wzrok od komputera i popatrzeć np. w okno przez minutę.
 
T

TomaszTomasz

Guest
Krople swoją drogą, ale trzeba też czasem dać odpocząć oczom od monitora. Dłuższe, krótsze przerwy na pewno dadzą rezultat. Pamiętać też o dobrym oświetleniu pomieszczenia. To też ma wpływ na nasze oczyska.
 
Do góry