Na dzień dobry i dobranoc

Lady Sierra

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2017
Posty
38
Punkty reakcji
4
Wiek
26
Miasto
Warszawa
Watek miły i sympatyczny. Witamy się, gdy weszliśmy na forum i żegnamy, kiedy musimy już zmykać :)

28118.jpg
 

vixa

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2017
Posty
7
Punkty reakcji
1
Nie chcę być źle zrozumiana i odebrana jako hejterka, ale tego typu wpisy są śmieszne i trochę żenujące :p Zwykle obserwuję je u starszych ludzi, którzy nie umieją w internety :p No bo kogo obchodzi czy właśnie weszłaś na forum czy nie? Albo że właśnie idziesz spać? Wiesz, dla mnie to trochę mało istotne :) Poza tym od czegoś takiego robi się straszny spam, do tego kompletnie bezwartościowy. Szanujmy się, bądźmy dla siebie mili, pozdrawiajmy się wzajemnie, ale może lepiej robić to podczas zwyczajnych i sensownych konwersacji zamiast w wątkach tego typu? :) Że już nie wspomnę o takich obrazkach typu "grafik płakał jak projektował", z wymyślnymi czcionkami mówiącymi o pysznej kawce i herbatce, którą przy okazji zostawiamy... No przecież to infantylne i głupie. Jeżeli ktoś poczuł się niemiło przez moją wypowiedź to bardzo przepraszam, nie chciałam nikogo urazić, ale strasznie mierzi mnie coś takiego na forach, chciałam po prostu wyrazić swoje zdanie... Mam nadzieję, że nie będziecie mieli mi tego z złe :p
 
Do góry