Wytrzymałe telefony

MadKat

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Od kilku lat coraz częściej widać nowinki telefoniczne idące w stronę pancernych telefonów. I coraz rzadziej są tworzone stricte dla budowniczych czy osób pracujących w ciężkich warunkach. Jest to ciekawy trend - co o nim myślicie. Propozycje wytrzymałych telefonów dla codziennego użytkowania lub amatorów sportów - czy to coś, co pozostanie na dłużej, będzie się rozwijać?

Dobrym przypadkiem do analizy jest Getnord - firma zaczynała od propozycji telefonów głównie dla budowlańców, strażaków etc. Ale od jakiegoś czasu celują w większą grupę docelową - amatorów sportów ekstremalnych, osób przebywających często na zewnątrz w mało korzystnych warunkach atmosferycznych etc. Jakie macie doswiadczenia w temacie takich telefonów? Korzystacie sami?
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Mi mocno zalezy na wygladzie telefonu, ale tez na tym zeby dzialal. Moim zdaniem Genford robi mega wytrzymale telefony, ale z wygladu jak staria Nokia. Chociaz po co komu w pracy jakis super wygladajacy i nowoczesny telefon. Wiec z jednej strony swietne posuniecie wzgledem technologii. Nawet w Biedronce widzialem cos podobnego do Genforda, ale to calkiem inny szajs, wiec lepiej sie tego nie tykac.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Może MyPhone Hamer lub Titan?
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Gressil napisał:
Może MyPhone Hamer lub Titan?
Używałeś Gressil? Ja sceptycznie jestem nastawiony do tych telefonów, zwłaszcza, że można kupić je w Biedronce. Znajomy posiada, chwali, ale jakość użytkowania pozostawia wiele do życzenia. Często się zacina, no i nie wiem jak z noszeniem go w kieszeni, te telefony nie należą do najcieńszych. :wink:
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Przymierzam się do zakupu jednego z nich.
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
SAMSUNG GALAXY XCOVER 2 S7710

Co sądzisz o tym? Widzę, że cena oscyluje w granicach 300-400 zł. W sam raz jak na telefon który ma być tylko wytrzymały i hmm.. być tylko i włącznie do połączęń. Chociaż ja nie używam telefonu tylko i włącznie do połączeń, tylko na nim pracuje, więc i wymagania mam większe.
 
Do góry