Ciekawe aplikacje na iOS.

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Jak w temacie. Jeżeli ktoś z was zna jakieś ciekawe aplikacje/gry/programy warte uwagii to czekam. Zależy mi na fajnych aplikacjach, oraz grach które wciągną na długo.

Aktualnie w posiadaniu mam jedne z ważniejszych dla mnie, czyli: Massanger, Instagram, Snapchat, VSCO oraz kilka pomniejszych aplikacji typu OLX, Allegro. Coś wartego uwagii polecanego przez was, hm?
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Amelia181 napisał:
Battle.net,Steam polecam. :)
Ani jednego ani drugiego nie używam. Bardziej chodziło mi aplikacje typu: GRY, oraz aplikacje ważne, w codziennym użytkowaniu.
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Są, tylko ja dobrze wiem jak działa steam - to platforma do gier. Chodziło mi gry (za darmo) od razu do pobrania z Apple Store.
 

amelia181

Bywalec
Dołączył
13 Marzec 2016
Posty
157
Punkty reakcji
63
Istny Diabel napisał:
Są, tylko ja dobrze wiem jak działa steam - to platforma do gier. Chodziło mi gry (za darmo) od razu do pobrania z Apple Store.
W battle,net są 2 darmowe gry.. :)
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Amelia181 napisał:
Są, tylko ja dobrze wiem jak działa steam - to platforma do gier. Chodziło mi gry (za darmo) od razu do pobrania z Apple Store.
W battle,net są 2 darmowe gry.. :)
Amelko, no niby tak, ale mnie interesują bardziej gry tylko i włącznie z Apple Store, takie, które nie są na żadnej platformie. Przykładem może być Pou. Chociaż w to grałem i nie zainstalowałbym już ponownie, bo nudzi się po kilku dniach, ciągle w kółko to samo. Gry akcji, gry strategiczne, platformówki - to jest właśnie to, czego szukam. Z aplikacji to nie wiem, zbytnio wymagający nie jestem, ale coś pokroju snapchat? Bardzo interesuje się massmediami.
 
Do góry