Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Kosiarka elektryczna - pomoc w wyborze

kosiarki kosiarki elektryczne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Bart74

Bart74

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 styczeń 2017 - 11:35

Witam!

Moja stara kosiarka w poprzednim sezonie podziękowała mi za współpracę i poszukuję nowej na zbliżający się sezon. 

Szukam kosiarki elektrycznej, która łatwo szybko i przyjemniej skosi mi prosty ogródek o powierzchni około 400 m2. Zastanawiam się nad modelem Grizzly ERM 1842G o mocy 1800 W. Dobry wybór? 

• 0

#2 zabam

zabam

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 14 luty 2017 - 15:54

ja zdecydowanie polecam kosiarkę bezobsługową, zrobi całą pracę za Ciebie i szybko zwraca się koszt :)

Użytkownik B_S_ edytował ten post 15 luty 2017 - 02:49

• 0

#3 Sikorka81

Sikorka81

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 12:33

Bart74 ja mam właśnie Grizzly ERM 1842G i jest super! Wygodna, nie za ciężka, na pewno poradzi sobie z ogródkiem 400m2. Dwa lata temu dałam za nią jakieś 600 zł. Polecam :)

• 0

#4 Vitos

Vitos

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 maj 2017 - 11:34

Sikorka, widzę, że korzystamy z tej samej kosiarki :D Ja też jestem zadowolony, więc coś w tym jest. 

• 0

#5 WandaKamecka

WandaKamecka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 106 postów

Napisano 18 maj 2018 - 15:48

Witam!

Moja stara kosiarka w poprzednim sezonie podziękowała mi za współpracę i poszukuję nowej na zbliżający się sezon. 

Szukam kosiarki elektrycznej, która łatwo szybko i przyjemniej skosi mi prosty ogródek o powierzchni około 400 m2. Zastanawiam się nad modelem Grizzly ERM 1842G o mocy 1800 W. Dobry wybór? 

My mamy elektryczną, ale nie na kabel, tylko na akumulator. Sprawdza się bardzo dobrze. Nie pamiętam dokładnego modelu, ale na pewno od ryobi i bateria od niej pasuje np. do wkrętarki.

• 0

#6 hm2

hm2

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 148 postów

Napisano 24 luty 2019 - 11:38

Idzie sezon wiosenny i też zastanawiam się nad zakupem jakiejś kosiarki. Możecie polecić coś z tego zakresu. Na co należy zwracać uwagę przy jej wyborze?

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 tatars

tatars

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 68 postów

Napisano 26 luty 2019 - 12:05

Idzie sezon wiosenny i też zastanawiam się nad zakupem jakiejś kosiarki. Możecie polecić coś z tego zakresu. Na co należy zwracać uwagę przy jej wyborze?

Na początku musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy ma to być kosiarka elektryczna czy może spalinowa.

Bo elektryczne są naturalnie tańsze. Z drugiej strony kosiarki spalinowe, mają większą moc. Są też oczywiście bardziej mobilne.

Proponuję zainteresować się w związku z tym specyfikacją kosiarek od Kraft&Dele, którą można sprawdzić np tutaj: https://kraftdele.in...edzia-do-ogrodu

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1