Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Kosiarka elektryczna - pomoc w wyborze

kosiarki kosiarki elektryczne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Bart74

Bart74

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 styczeń 2017 - 11:35

Witam!

Moja stara kosiarka w poprzednim sezonie podziękowała mi za współpracę i poszukuję nowej na zbliżający się sezon. 

Szukam kosiarki elektrycznej, która łatwo szybko i przyjemniej skosi mi prosty ogródek o powierzchni około 400 m2. Zastanawiam się nad modelem Grizzly ERM 1842G o mocy 1800 W. Dobry wybór? 

• 0

#2 zabam

zabam

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 14 luty 2017 - 15:54

ja zdecydowanie polecam kosiarkę bezobsługową, zrobi całą pracę za Ciebie i szybko zwraca się koszt :)

Użytkownik B_S_ edytował ten post 15 luty 2017 - 02:49

• 0

#3 Sikorka81

Sikorka81

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 12:33

Bart74 ja mam właśnie Grizzly ERM 1842G i jest super! Wygodna, nie za ciężka, na pewno poradzi sobie z ogródkiem 400m2. Dwa lata temu dałam za nią jakieś 600 zł. Polecam :)

• 0

#4 Vitos

Vitos

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 maj 2017 - 11:34

Sikorka, widzę, że korzystamy z tej samej kosiarki :D Ja też jestem zadowolony, więc coś w tym jest. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#5 WandaKamecka

WandaKamecka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 109 postów

Napisano 18 maj 2018 - 15:48

Witam!

Moja stara kosiarka w poprzednim sezonie podziękowała mi za współpracę i poszukuję nowej na zbliżający się sezon. 

Szukam kosiarki elektrycznej, która łatwo szybko i przyjemniej skosi mi prosty ogródek o powierzchni około 400 m2. Zastanawiam się nad modelem Grizzly ERM 1842G o mocy 1800 W. Dobry wybór? 

My mamy elektryczną, ale nie na kabel, tylko na akumulator. Sprawdza się bardzo dobrze. Nie pamiętam dokładnego modelu, ale na pewno od ryobi i bateria od niej pasuje np. do wkrętarki.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0