Chyba przyszedł czas na pianino :)

Anita

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2017
Posty
3
Punkty reakcji
1
Gram na gitarze od 5 lat, rok temu zaczęłam swoich sił na saksofonie i całkiem dobrze mi to idzie, zastanawiam się czy nie podjąć kolejnego wyzwania i nie zacząć się uczyć na pianinie. Problem tylko z finansami a instrument kosztuje. Może doradzili byście jakieś niedrogie ale dość dobre piano.
 

specmiusic

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2017
Posty
9
Punkty reakcji
0
Jeżeli jesteś tak uzdolniona, to szkoda takiego talentu zaprzepaszczać. Pianina nie są jakimś teraz wielkim wydatkiem, ale najpierw napisz czy szukasz cyfrowego czy akustycznego instrumentu.
 

Anita

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2017
Posty
3
Punkty reakcji
1
Cyfrowe najlepiej z możliwością nagrywania utworów, tak bym mogła sobie nagrać np: akompaniament pod saksofon.
 

specmiusic

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2017
Posty
9
Punkty reakcji
0
W takim razie doradzałbym Ci jakieś pianino z serii Celviano. Przede wszystkim masz tam bardzo dobrą doważoną klawiaturę młoteczkową opartą na potrójnych sensorach. Np: model AP-460 jest bardzo bogato wyposażony. Posiada rozbudowany sekwencer, polifonię 256 głosową, jest wyposażony w szereg symulatorów odzwierciedlających instrument akustyczny i przede wszystkim masz możliwość bezpośredniego nagrywania swojej twórczości w formacie wav.
 

Anita

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2017
Posty
3
Punkty reakcji
1
Popatrzyłam na specyfikację tego instrumentu i posłuchałam trochę na youtube i muszę przyznać że właśnie czegoś takiego szukałam, niestety sprawdziłam też cenę i w tej chwili jest ten instrument poza moim zasięgiem finansowym. Może coś tańszego?
 

specmiusic

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2017
Posty
9
Punkty reakcji
0
Nic tak rozbudowanego taniej nie kupisz, ewentualnie jeszcze PX-780 kosztuje poniżej 4k, ale ja osobiście wolałbym tego AP.
 
Do góry