Pianino czy jakiś inny instrument na początek

AgataSDA

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Moje dziecko bardzo chce grać. Zastanawiam się na jaki instrument się zdecydować. Pianino czy może jakiś inny instrument na początek?
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Nie znam się, ale chyba często dzieci zapoznaje się z gitarą.
 

Hellla

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Dokładnie, powinnaś zapytać się dziecka i to ono powinno zdecydować, ale pianino wydaje się najbardziej rozwojowym instrumentem ewentualnie może keyboard.
 

AgataSDA

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Pomysł z keyboardem bardzo mu się spodobał tylko ja się na tym kompletnie nie znam i nie bardzo wiem jaki byłby odpowiedni dla takiego 10 latka.
 

specmiusic

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2017
Posty
9
Punkty reakcji
0
Napisz jaki budżet możesz przeznaczyć na zakup do dopasujemy odpowiedni model.
 

specmiusic

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2017
Posty
9
Punkty reakcji
0
to model ctk-4400 casio będzie odpowiedni dla takiego 10 latka. Instrument ma naprawdę dobre brzmienie, do tego bardzo dobrze rozwiniętą funkcję edukacyjną więc jako pierwszy instrument sprawdzi się idealnie.
 

malwarossa

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2017
Posty
11
Punkty reakcji
0
Moja kuzynka w podstawówce grała na skrzypcach ale to chyba nie jest najprostszy instrument.
 

Isola

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
malwarossa napisał:
Moja kuzynka w podstawówce grała na skrzypcach ale to chyba nie jest najprostszy instrument.
Zależy w jakim wieku jest dziecko to na różnych instrumentach może grać. Najlepiej pójść na zajęcia próbne, nawet z kilku instrumentów i zobaczyć co sie spodoba. Może tutaj w Fabryce Muzyki fundacjafabrykamuzyki.pl/produkt/lekcja-probna-gra-na-instrumencie-30-minut/
 
Do góry