Art-hostel Poznań

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Cześć :) Razem z rodziną planujemy krótki wyjazd do Poznania- na kilka dni. Będzie nas łącznie piątka, dlatego nie jest mi łatwo znaleźć odpowiedni nocleg. Wyszperałam Art Hostel- czy może korzystaliście z tego miejsca? Cena mi odpowiada, bo za pokój zapłacilibyśmy niecałe 300 zł... Ale czy warunki są w porządku? Z dwojga złego wolę dopłacić kilkadziesiąt złotych i mieć fajny standard niż się męczyć. Na fotach wszystko wygląda okej- luksusów nie oczekujemy :) Z góry dzięki za waszą pomoc.
 

ewkamarchewka1

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
36
Punkty reakcji
1
Też szukam noclegu w Poznaniu- w miarę taniego. Chętnie będe obserwować wątek- może czegoś się dowiem :)
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Nocowałam w tym miejscu w wakacje- też była nas spora grupa i powiem Ci, że nocleg należał do przyjemnych. Najczęściej nie przepadam za decydowaniem się na pokoje wieloosobowe, ale tutaj jest fajnie, bo było przestronnie i bardzo komfortowo. No i chyba bliżej centrum w tak dobrej cenie nic nie znajdziesz :)
 

agness80

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
42
Punkty reakcji
0
nie no standard fajny- chociaz to zalezy od oczekiwan :) wygodne lozko, zadbana lazienka, tv, wifi- dla mnie wszystko w porządku. Nie wiem co prawda jak te kilkuosobowe pokoje wyglądają, bo z mężem nocowalismy w dwójce, ale hostel ogolnie jest zadbany.
 

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
No to extra, pokój zarezerwowany i myślę, że wyjazd i sam nocleg będzie należał do udanych! :przewraca:
 
Do góry