Korzystanie z alkomatu

LukaszM88

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2015
Posty
51
Punkty reakcji
0
Czy ktoś z Was ma w domu alkomat (jaki model)?? Jak z wynikami są wiarygodne czy to bardziej zabawka na imprezę?
 

LukaszM88

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2015
Posty
51
Punkty reakcji
0
Dzięki za linka. Artykuł przeczytany. Przeczytałem również artykuł w tygodniku "motor". Zdecydowany jestem na Alkohita X3.
 

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
LukaszM88 napisał:
Dzięki za linka. Artykuł przeczytany. Przeczytałem również artykuł w tygodniku "motor". Zdecydowany jestem na Alkohita X3.
Zdecydowaleś się na coś? Alkohit to dobry wybór, te urządzenia mają też dosyć długą gwarancję, z tego co pamiętam to chyba 6 lat i chyba kalibracje przez jakiś okres są za darmo. pamiętaj żeby urządzenia nie zostawiać przy mrozach w aucie,
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
A nie lepiej dołożyć kilkadziesiąt złotych i kupić x8, czyli nowszy model - mniejszy, lżejszy z nieco wiekszą ilościa możliwości? Zajrzyj na allegro lub bezpośrednio na stronę producenta.
 

mazi07

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
110
Punkty reakcji
2
robson12 napisał:
A nie lepiej dołożyć kilkadziesiąt złotych i kupić x8, czyli nowszy model - mniejszy, lżejszy z nieco wiekszą ilościa możliwości? Zajrzyj na allegro lub bezpośrednio na stronę producenta.
o jakiś możliwościach mówisz?? Moim zdaniem alkomat powinien podać wiarygodny wynik i tyle.
 
Do góry