Motocykla do okazjonalnej jazdy

Micha Drop

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Tak się zastanawiam nad jakimś bajerem na wiosnę, chyba sobie sprawię motor. Niestety nie mam za dużo czasu na użytkowanie, więc będzie to jazda okazyjna. Póki co tylko przeglądam i na pewno się nie zdecyduję. Ale tak z ciekawości, czym Wy się poruszacie hobbystycznie?
 

Potiomkin

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Częstochowa
To zalezy. Aktualnie wyłącznie autem a na hobby nie ma czasu. Lubiłem swego czasu pojeździć quadem, później się przeprowadziłem i okazji mniej bo tereny wyłącznie miastowe w około, a po ulicy quadem jeździć nie będę bo frajda z tego taka jak z pracy przymusowej. Zastanawiam się teraz nad elektrycznym jednośladem, bo korki zaczynają mnie dobijać a zwykły rower po pracy byłby gwoździem do trumny. Na dobry motocykl trzeba wydać sporo pieniędzy, więc u mnie to nie wchodzi w grę.
 

Micha Drop

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
nie no rower elektryczny odpada bo to nie wiadomo w ogóle co to ma być, mi się ze starszymi ludźmi szczerze mówiąc jedynie kojarzy co nie mogą pod górkę podjechać.. zresztą, ile na tym można podjechać, 5km i padaczka akumulatora?
 

suszimaster

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2016
Posty
61
Punkty reakcji
1
i od razu widać wypowiedzi osoby która kompletnie nie zna się na temacie. wejdź na www.scoopper.pl i tam znajdziesz info ile taki pojazd może się poruszać po jednym,, wcale nie długim ładowaniu i jakie prędkości może rozwijać. a już ten akurat na pewno ani trochę nie przypomina roweru elektrycznego dla staruszków ;) sam bym kupił jakbym jakoś żonie wytłumaczył, że jest mi niezbędny do życia :D
 

Moscow

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2018
Posty
11
Punkty reakcji
0
W sumie sam motor będzie Cię ciągnął jak zobaczysz że jest taka piękna pogoda, że aż musisz wsiąść i gdzieś się przejechać :D poza tym dużo ludzi tak ma że posiada sprzęty jedynie na "niedziele przejażdżki" bo w tygodniu nie bardzo jest na to czas
 

bluemen

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2018
Posty
9
Punkty reakcji
0
Moscow napisał:
W sumie sam motor będzie Cię ciągnął jak zobaczysz że jest taka piękna pogoda, że aż musisz wsiąść i gdzieś się przejechać poza tym dużo ludzi tak ma że posiada sprzęty jedynie na "niedziele przejażdżki" bo w tygodniu nie bardzo jest na to czas
Ja wychodzę z założenia , że jak się chce to na bank znajdzie się sposób, żeby jeżdzić częściej niż 1 w tygodniu, chociaż wiadomo, zdarzają się sytuacje losowe :D A Ty czym jeździsz? masz swoją " niedzielną maszynę " : D ??


A co do motocykli, to powiedzcie mi czy obiło Wam się może o uszy o Dominarze 400? I czy byłby dobrą maszyną dla początkujących ?
 

Moscow

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2018
Posty
11
Punkty reakcji
0
bluemen napisał:
Ja wychodzę z założenia , że jak się chce to na bank znajdzie się sposób, żeby jeżdzić częściej niż 1 w tygodniu, chociaż wiadomo, zdarzają się sytuacje losowe A Ty czym jeździsz? masz swoją " niedzielną maszynę " : D ??
niestety narazie swoją sprzedałem i szukam czegoś nowego, bo moja już się wysłużyła. Nie jestem jakimś szalonym motocyklistą ale lubię sobie depną, ale komfort przede wszystkim



bluemen napisał:
A co do motocykli, to powiedzcie mi czy obiło Wam się może o uszy o Dominarze 400? I czy byłby dobrą maszyną dla początkujących ?
Obiło sie o uszy, bardzo popularny się stał teraz i wydaje mi się że taka maszynka na pewno jest wystarczjąca dla początkujących ale i dla tych którzy są już doświadczeni. A co chętny jesteś?
 

bluemen

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2018
Posty
9
Punkty reakcji
0
Moscow napisał:
niestety narazie swoją sprzedałem i szukam czegoś nowego, bo moja już się wysłużyła. Nie jestem jakimś szalonym motocyklistą ale lubię sobie depną, ale komfort przede wszystkim
I na co teraz polujesz? Masz jakiś potencjalnych następców swojej maszyny ?



Moscow napisał:
Obiło sie o uszy, bardzo popularny się stał teraz i wydaje mi się że taka maszynka na pewno jest wystarczjąca dla początkujących ale i dla tych którzy są już doświadczeni. A co chętny jesteś?
Wiesz co, zaintrygował mnie to na pewno. Ale bez jazdy testowej nie mam zamiaru nawet myśleć o zakupie, w końcu to nie kupowanie bułki z serem, decyzja musi byc przemyślana.
 

Moscow

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2018
Posty
11
Punkty reakcji
0
bluemen napisał:
Wiesz co, zaintrygował mnie to na pewno. Ale bez jazdy testowej nie mam zamiaru nawet myśleć o zakupie, w końcu to nie kupowanie bułki z serem, decyzja musi byc przemyślana.
zawsze można się umówić, ale jak to dokładnie wygląda to jeszcze nie mam takiej wiedzy ;p



bluemen napisał:
I na co teraz polujesz? Masz jakiś potencjalnych następców swojej maszyny ?
dopiero szukam, ale rzeczywiście ten dominar robi super wrażenie, aczkolwiek nie wiem jak to potem by było z częściami
 
Do góry