Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Motocykla do okazjonalnej jazdy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 DropGrudziadz

DropGrudziadz

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 18 grudzień 2016 - 13:42

Tak się zastanawiam nad jakimś bajerem na wiosnę, chyba sobie sprawię motor. Niestety nie mam za dużo czasu na użytkowanie, więc będzie to jazda okazyjna. Póki co tylko przeglądam i na pewno się nie zdecyduję. Ale tak z ciekawości, czym Wy się poruszacie hobbystycznie?

• 0

#2 Potiomkin

Potiomkin

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 58 postów

Napisano 18 grudzień 2016 - 14:52

To zalezy. Aktualnie wyłącznie autem a na hobby nie ma czasu. Lubiłem swego czasu pojeździć quadem, później się przeprowadziłem i okazji mniej bo tereny wyłącznie miastowe w około, a po ulicy quadem jeździć nie będę bo frajda z tego taka jak z pracy przymusowej. Zastanawiam się teraz nad elektrycznym jednośladem, bo korki zaczynają mnie dobijać a zwykły rower po pracy byłby gwoździem do trumny. Na dobry motocykl trzeba wydać sporo pieniędzy, więc u mnie to nie wchodzi w grę.

• 0

#3 DropGrudziadz

DropGrudziadz

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 18 grudzień 2016 - 16:36

nie no rower elektryczny odpada bo to nie wiadomo w ogóle co to ma być, mi się ze starszymi ludźmi szczerze mówiąc jedynie kojarzy co nie mogą pod górkę podjechać.. zresztą, ile na tym można podjechać, 5km i padaczka akumulatora?

• 0

#4 suszimaster

suszimaster

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 61 postów

Napisano 18 grudzień 2016 - 16:55

i od razu widać wypowiedzi osoby która kompletnie nie zna się na temacie. wejdź na www.scoopper.pl i tam znajdziesz info ile taki pojazd może się poruszać po jednym,, wcale nie długim ładowaniu i jakie prędkości może rozwijać. a już ten akurat na pewno ani trochę nie przypomina roweru elektrycznego dla staruszków ;) sam bym kupił jakbym jakoś żonie wytłumaczył, że jest mi niezbędny do życia :D

• 0

#5 Moscow

Moscow

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 15 kwiecień 2018 - 15:45

W sumie sam motor będzie Cię ciągnął jak zobaczysz że jest taka piękna pogoda, że aż musisz wsiąść i gdzieś się przejechać :D poza tym dużo ludzi tak ma że posiada sprzęty jedynie na "niedziele przejażdżki" bo w tygodniu nie bardzo jest na to czas

Użytkownik Moscow edytował ten post 15 kwiecień 2018 - 15:45

• 0

#6 bluemen

bluemen

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 22:16

W sumie sam motor będzie Cię ciągnął jak zobaczysz że jest taka piękna pogoda, że aż musisz wsiąść i gdzieś się przejechać  poza tym dużo ludzi tak ma że posiada sprzęty jedynie na "niedziele przejażdżki" bo w tygodniu nie bardzo jest na to czas

Ja wychodzę z założenia , że jak się chce to na bank znajdzie się sposób, żeby jeżdzić częściej niż 1 w tygodniu, chociaż wiadomo, zdarzają się sytuacje losowe :D A Ty czym jeździsz? masz swoją " niedzielną maszynę "  : D ??

A co do motocykli, to powiedzcie mi czy obiło Wam się może o uszy o Dominarze 400? I czy byłby dobrą maszyną dla początkujących ?

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Moscow

Moscow

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 18 kwiecień 2018 - 09:43

Ja wychodzę z założenia , że jak się chce to na bank znajdzie się sposób, żeby jeżdzić częściej niż 1 w tygodniu, chociaż wiadomo, zdarzają się sytuacje losowe A Ty czym jeździsz? masz swoją " niedzielną maszynę "  : D ??

niestety narazie swoją sprzedałem i szukam czegoś nowego, bo moja już się wysłużyła. Nie jestem jakimś szalonym motocyklistą ale lubię sobie depną, ale komfort przede wszystkim

A co do motocykli, to powiedzcie mi czy obiło Wam się może o uszy o Dominarze 400? I czy byłby dobrą maszyną dla początkujących ?

Obiło sie o uszy, bardzo popularny się stał teraz i wydaje mi się że taka maszynka na pewno jest wystarczjąca dla początkujących ale i dla tych którzy są już doświadczeni. A co chętny jesteś?

• 0

#8 bluemen

bluemen

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 20 kwiecień 2018 - 20:39

niestety narazie swoją sprzedałem i szukam czegoś nowego, bo moja już się wysłużyła. Nie jestem jakimś szalonym motocyklistą ale lubię sobie depną, ale komfort przede wszystkim

I na co teraz polujesz? Masz jakiś potencjalnych następców swojej maszyny ?

Obiło sie o uszy, bardzo popularny się stał teraz i wydaje mi się że taka maszynka na pewno jest wystarczjąca dla początkujących ale i dla tych którzy są już doświadczeni. A co chętny jesteś?

Wiesz co, zaintrygował mnie to na pewno. Ale bez jazdy testowej nie mam zamiaru nawet myśleć o zakupie, w końcu to nie kupowanie bułki z serem, decyzja musi byc przemyślana. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#9 Moscow

Moscow

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 21 kwiecień 2018 - 18:51

Wiesz co, zaintrygował mnie to na pewno. Ale bez jazdy testowej nie mam zamiaru nawet myśleć o zakupie, w końcu to nie kupowanie bułki z serem, decyzja musi byc przemyślana. 

zawsze można się umówić, ale jak to dokładnie wygląda to jeszcze nie mam takiej wiedzy ;p

I na co teraz polujesz? Masz jakiś potencjalnych następców swojej maszyny ?

dopiero szukam, ale rzeczywiście ten dominar robi super wrażenie, aczkolwiek nie wiem jak to potem by było z częściami  

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0