wyższa jazda w wyposażeniu

Krystyna Niecko

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2016
Posty
16
Punkty reakcji
0
Hej, dostałam awans na niespodziewane stanowisko i bardzo się z tego cieszę. Ciężko mi jednak na szybko ogarnąć co się dzieje, co mam robić i dlaczego. Co gorsza, wiąże się ze sporą podwyżką, więc zależy mi na tym żeby ją utrzymać ale też ze spotkaniami z mnóstwem ludzi ktorych mam za zadanie pamiętać włącznie z tym co oni mówią. Wiem że jak się wdroże to będzie ok, tylko że ja nie mam na to czasu, bo miesiąc i jak się nie wkręce w temat to wrócę na poprzednie stanowisko! Help me bo naprawdę mi zależy, co ja mam zrobić?
 

suszimaster

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2016
Posty
61
Punkty reakcji
1
zawsze możesz oszukać przeznaczenie o ile nie pracujesz 24 na dobę :tongue: w takiej sytuacji kupo sobie kawałek gadżeta jakiegoś i nagrywaj co gdzie z kim. później w domu możesz to uporządkować, pokategoryzować czy co tam Ci dokładnie trzeba i tadaaa, po problemie.
 

Potiomkin

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Częstochowa
Jak się będziesz stresować i spinać to też nie halo i wyczują temat przełożeni na pewno. Zainwestuj sobie w dyktafon jakiś dyskretny i tyle. Drogie to to nie jest. I rada od starego wygi, wyluzuj ;) więcej pomysłów Ci do głowy będzie wpadać i zjednasz sobie otoczenie :)
 
Do góry