Przed maturą z matematyki

AniaZet

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Kochani, troche sobie przysnęłam, matura za pasem a ja zielona. No nie tak calkiem ale matematyki sie strasznie boje. Brat mnie straszy i mówi że już za póżno żeby sie wziąc za naukę. Tylko że ja się biore już którys miesiąc i nic z tego nie wynika. Wpatruje się w te wzorki i inne figury, no nieogar jestem jednym słowem dlatego ratuje mnie już chyba tylko jakiś mądry korepetytor. I tu moje pytanie, kto wie gdzie go znajdę w Krakowie??? Nie interesuja mnie korepetycje grupowe bo mnie jest ciężko zmotywować i będzie to wyglądało tak jak w szkole. Potrzebuję żeby ktos mną potrząsnął, mam wrażenie że jak będę sama na takiej lekcji to się juz nie wykręcę, nie? Pomożcie proszę, dajcie jakies namiary. Tylko sprawdzone!!!
 
M

MacaN

Guest
Dam namiary na najlepszego korepetytora z matematyki dla szkoły średniej. Urzęduje w całej Polsce :D

matemaks.pl - to wszystko tłumaczy, tego pana nie trzeba przedstawiać. Przerób sobie z nim materiał, a będzie dobrze.


ahh... Za późno powiadasz? Ja zacząłem sie przygotowywać do matury kilka dni przed egzaminem. ( fizykę rozszerzona od 0 przerobiłem z filmikami na YT w 2 dni ). Nie słuchaj głupot, prawdziwa nauka i orka zaczyna się dopiero na studiach, jeśli nie umiesz przyswoić materiału na maturę w tydzień, to na studia się nie wybieraj xD ( chyba, że na humanistyczne )
 

kasia393

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
Super opcja jest w Cosinusie. Tam możesz isć na kurs przygotowujący do matury z matmy, a jak nie zdasz to zwracają Ci koszty kursu :) warto zobaczyć sobie szczegóły na ich stronce
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Ja korzystałam ze strony matematyka.pisz.pl, dzięki niej w końcu coś zrozumiałam z matmy :D
 

Labkursy

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Dzień dobry, być może zainteresuje Cię oferta naszego Laboratorium Wiedzy, w którym organizujemy kursy maturalne z różnych przedmiotów, zarówno grupowe, jak i indywidualne. Typowy kurs trwa siedem miesięcy, ale istnieje możliwość rozpoczęcia go w dowolnym momencie. Mamy do wyboru dwie opcje: kurs standardowy (lekcje raz w tygodniu po 2 godziny zegarowe) lub intensywny (dwa razy w tygodniu po 2 godziny zegarowe). Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę nauczycieli, będących również egzaminatorami OKE. Terminy spotkań ustalane są indywidualnie z uczniem, co pozwala mu pogodzić szkołę z zajęciami dodatkowymi. Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Zapraszam też na naszą stronę, gdzie można znaleźć szczegółowe informacje.
 

sylvicia

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
A ja się troche wtrące, bo mnie by interesowały kursy grupowe z racji że tańsze. I chcialabym zapytac na jakiej zasadzie odbywa się sprawdzanie efektów takiego kursu? Nie żebym się upominala o sprawdziany ;p ale moja kolezanka raz była na kursie z angielskiego i wyglądało to tak ze na początku się przykładała i wogóle a potem tylko sie smiali wszyscy w tej grupie włącznie z prowadzącym a nie uczyli i w rezultacie zapłaciła a nic nie wyniosła oprócz paru numerów telefonów do nowych znajomych ;p
 
M

MacaN

Guest
No ja chodziłem na prywatne lekcje angielskiego ( grupowe ) w gimnazjum. Rzeczywiście, atmosfera bardzo luźna, ale wbrew pozorom ogarniałem język. Tam maja troche inne metody nauczania, lepsze. Po tym, co mam na studiach i co miałem w technikum nie umiem nic :D Czasem jak chcę podszlifować, to spędzam czas z duolingo, albo z filmami po angielsku, ewentualnie z artykułami ( troche sie rusyfikuję, bo czytam RT :D )
 

Edyta Borewicz

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja też słyszalam o tych kursach z matmy w Cosinusie, że jak nie zdasz matury to zwracają koszty kursu. W sumie opcja baaardzo spoko, bo masz w zasadzie pewność że jak bedziesz chodzisz na lekcje i zaliczać sprawdziany to mature zdasz.
 

Labkursy

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
W Laboratorium Wiedzy regularnie monitorujemy postępy naszych uczniów poprzez przeprowadzanie kartkówek i sprawdzianów. Duża część naszych kursów dla maturzystów opiera się na rozwiązywaniu przykładowych testów i niwelowaniu na bieżąco trudności i wątpliwości, jakie się w związku z nimi pojawiają. Pozostajemy też w stałym kontakcie z rodzicami i informujemy o wynikach ich dzieci.
 

kasia393

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
No wiadomo że są różnego rodzaju karkówki, sprawdziany a pod koniec próbne matury i przykładowe zadania maturalne do rozwiązywania.
Myślę że na podstawie tego nie trudno sprawdzić wiedzę kursantów :)
 

sylvicia

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
Aha no to w tej sytuacji wiadomo za co się płaci. Apropo płacenia są może jakieś zniżki? :p
 

kasia393

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
W Cosinusie są zniżki od 5 do 25% od ceny kursu z tego co wiem. Tak jak mówiłam, opcja jest spoko, bo jak nie zdasz matury z tego przedmiotu to szkoła zwraca CI koszty. Ale wiadomo, że też są warunki. Chyba musisz być na 90% zajęć i mieć zaliczone wszystkie sprawdziany kontrolne
 

Labkursy

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Cena maleje też w zależności od liczby kursantów. Przykładowo, jeżeli przyprowadzisz koleżankę, cena standardowego kursu dla każdej z Was wyniesie 300 zł za miesiąc, a nie 440, jak w przypadku kursu indywidualnego.
 

kasia393

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
no też tak może być. Zniżki dostajesz chyba też jak jesteś uczniem ich szkoły, wiec w sumie sporo można tego wyciągnać i myślę że sie opłaca jeśli ktoś nie czuje się na siłach z tą maturą...
 
Do góry