Jaki zestaw do hybryd w prezencie świątecznym?

ewkamarchewka1

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
36
Punkty reakcji
1
Cześć! Jestem tu zupełnie nowa i liczę na waszą pomoc. Chcę kupić córce zestaw do robienia paznokci hybrydowych na święta. Z racji tego, że nie znam się na wykonywaniu takiego manicuru ( na moich paznokciach gości co najwyżej odżywka, od wielkiego święta jakiś kolor) możecie mi podpowiedzieć gdzie zakupić taki zestaw? I jakiej marki? Prześledziłam kilka wpisów na innych forach, ale ciężko mi się w tym wszystkim odnaleźć. Niektórzy piszą, że można kupić cały zestaw, a inni że lepiej skompletować go samemu. Co poradzicie? Szukam czegoś do 200 złotych w maksie :)
 

arizona89

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2016
Posty
41
Punkty reakcji
1
Wydaje mi się, że lepiej będzie, gdy kupisz cały zestaw. Kompletowanie każdego produktu z osobna wymaga trochę czasu, a cenowo nie ma większej różnicy. Zwłaszcza, że jesteś zielona w temacie hybryd- a w zestawie masz pewność, że córka będzie miała wszystko, co jest potrzebne do zrobienia paznokci :)
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
też sądzę, że powinnaś kupić zestaw już skompletowany- w ten sposób nie pominiesz zadnego produktu. a fajne zestawy do hybryd ma np. Em Nail. Ja mam od nich zestaw i kupuję regularnie lakiery i są w porządku :) Ceny są przystępne, a to też było dla mnie istotne. :wink:
 

ewkamarchewka1

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
36
Punkty reakcji
1
Dziękuję za wasze odpowiedzi, już mniej więcej wiem czego szukać. Rzeczywiście- kupię cały zestaw, żeby córka miała porządny komplet :) Sprawdziłam Em nail- wygląda ciekawie no i cena nie zwaliła mnie z nóg :)
 
A

amisia

Guest
Fakt, tam mają tanie zestawy. Też tam kupiłam. Ale po jakimś czasie lakiery wymieniłam na bardziej profesjonalne z Makear. Wystarczają dwie warstwy lakieru i paznokieć jest całkowicie pokryty. Nawet lepiej się później ściągają
 

Minzy

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
Dla tych co potrzebują dobrych lakierów hybrydowych w rozsądnej cenie, oraz na własny użytek polecam Semilac. Paleta kolorów całkiem spora:)Naprawdę jest w czym wybierać. Czasem lepiej mieć mniejsze pojemności lakierów za to większy zestaw kolorystyczny;)
 
M

majka_90

Guest
amisia napisał:
Fakt, tam mają tanie zestawy. Też tam kupiłam. Ale po jakimś czasie lakiery wymieniłam na bardziej profesjonalne z Makear. Wystarczają dwie warstwy lakieru i paznokieć jest całkowicie pokryty. Nawet lepiej się później ściągają
Nie wiem w czym lakiery, o których piszesz sa bardziej profesjonalne od Em Nail :) Ja mam kilka lakierów z em nail i nie narzekam- stosunek jakości do ceny jest w porządku, bo mogę kupić kilka kolorów i nie wydaję kroci. A trwałość- standard to ok.3 tygodnie.
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
Wiecie co, z doświadczenia powiem, że nie ma co kupować gotowych zestawów. Tam wrzucają wszystko, zwykle są to tanie produkty a co za tym idzie nie najlepsze jakościowo. Najlepsza opcja to skomponowanie samemu bo możesz dobrać produkty, które odpowiadają Twoim potrzebom. Przykładowo ja jestem uczulona na większość lakierów hybrydowych i mogę właściwie używać kilku marek. Kupuje zwykle mollon, bo nie niszczą płytki, a pielęgnują i regenerują. Gdyby mi wrzucili szit do paczki nie byłaby zadowolona... A tak wybieram to, co chcę.
 

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Tak, ale jesli ktos szuka prezentu gwiazdkowego a nie zna sie na hybrydach to prosciej jest kupic gotowy komplet niz kupowac kazdy produkt z osobna.
Moze te tansze marki wrzucają kiepskie produkty do zestawow, ale te topowe- raczej dbają o jakosc :)
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Zależy właśnie jakiej firmy :) Dobre hybrydy zwykle nie kosztuję kilka złotych, trzeba na pewno wydać powyżej 20 zł :) Znacie firmę Mollon? Ta ma bardzo fajne lakiery, bez szkodliwych substancji, alergicy spokojnie mogą nimi malować pazurki.
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
aifoza napisał:
Zależy właśnie jakiej firmy :) Dobre hybrydy zwykle nie kosztuję kilka złotych, trzeba na pewno wydać powyżej 20 zł :) Znacie firmę Mollon? Ta ma bardzo fajne lakiery, bez szkodliwych substancji, alergicy spokojnie mogą nimi malować pazurki.
Kochana pisałam o tej firmie wyżej :) jeśli mówimy o alergiach, uczuleniach, szkodliwych rzeczach to znam się na tym idealnie. I z tego powodu sięgam tez po właśnie te lakiery. Na rynku jest wielu producentów ale żeby sprostać wymaganiom alergików, uczuleniowców, nagle robi się ich garstka. Mollon są sprawdzone. Nikt nie lubi w końcu napuchniętych opuszków...
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Sorki, ale będę wnikliwa. Bez szkodliwych to znaczy bez dokładnie czego? Co zawiera a czego nie zawiera?
 

lissica

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2015
Posty
89
Punkty reakcji
4
Używam mollonów, mam ich zestaw startowy, fajną mają jakość i długo się u mnie trzymają
 

cercei

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
samba_mamba napisał:
Sorki, ale będę wnikliwa. Bez szkodliwych to znaczy bez dokładnie czego? Co zawiera a czego nie zawiera?
np. bez formaldehydu, ja też jak poprzedniczka mam lakiery mollon i one właśnie pozbawione są tego składnika. U mnie trzymają się ok 3 tyg (właściwie nowe robię jak mam już odrost). No i oni mają taki starter kit, może być dobrym prezentem.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Zdążyłam się dokształcić, a nawet zakupić w tym czasie. ;) Ale dzięki za wyjaśnienie, na pewno przyda się innym. :)
 
Do góry