Hair Fair Katowice 2016

malapyza

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
Cześć! Cieszę się, że znalazłam tutaj forum regionalne :) Może w ten sposób uda mi się znaleźć fryzjerów/fryzjerki, które za tydzień wybierają się na targi fryzjerskie w Katowicach? Ja będę i chciałabym poznać wasze plany odnośnie tego wydarzenia- macie konkretne stoiska, które chcecie odwiedzić? Ja jeszcze się zastanawiam, ale chciałabym wrócić do domu ze sporą torbą próbek- w końcu po to są takie wydarzenia- by fryzjerzy mogli testowac nowe kosmetyki i poznawać nowych producentów :)
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Fajna sprawa. Chyba też się wybiorę, bo chciałabym zamówić kilka nowych kosmetyków w swoim salonie. Przede wszystkim szukam nowej keratyny :)
 

agness80

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
42
Punkty reakcji
0
Moja koleżanka wybiera się na te targi i zamierza przetestować keratynę z Inoara. Tylko że najpierw musiała telefonicznie zamówić próbkę, tak by była gotowa do odbioru na targach :) Myślę, że to dobry pomysł. Teraz na rynku jest tyle produktów do włosów, że ciężko się odnaleźć. A szkoda kupować pełnowymiarowe opakowania, jeśli nie zna się działania produktu :)
 

malapyza

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
Dzięki za info, o produktach Inoar już sporo słyszałam, więc czas przetestowac kolejne ich nowinki :)
 
Do góry