Promocje na kosmetyki.

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Dziewczyny słyszałyście już o jakichś przedświątecznych, przed mikołajowych promocjach w drogeriach?? Czas powoli się wyposażyć na mikołajki i święta :)
 

chica_o

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2013
Posty
122
Punkty reakcji
7
Widzę, że nie tylko ja zaczynam zakupy świąteczne wcześniej. :)
Teraz od groma jest promocji przeróżnych, a pewnie im bliżej świąt będzie jeszcze więcej. Dziś byłam w galerii i w Naturze kobitki robiły dekoracje z zestawów na wystawie, mnóstwo tego miały. Zgarnęłam gazetkę, żeby pozaznaczać, co dla kogo do paczek dorzucę. :)
muszę zostawić na wierzchu jedną z zaznaczonym zestawem z KOBO: tusz, pomadka w kredce i lakier, mam nadzieję, że "załapią" mój podstęp. ;)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Ciekawe jaka cena na te Kobo. Wpadł mi w oko ostatnio taki z korektorami w kredce, chętnie bym wzięła.
Jeżeli chodzi o prezenty, to jeszcze pomysłu nie mam, ale na pewno będą i kosmetyki, bo mam przecież nastolatkę w domu. ;) Problem w tym, że co chwila zmienia zdanie co by chciała, więc nie wiem czy utrafię w aktualne upodobania. :D
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
chica_o napisał:
Widzę, że nie tylko ja zaczynam zakupy świąteczne wcześniej. :)
Teraz od groma jest promocji przeróżnych, a pewnie im bliżej świąt będzie jeszcze więcej. Dziś byłam w galerii i w Naturze kobitki robiły dekoracje z zestawów na wystawie, mnóstwo tego miały. Zgarnęłam gazetkę, żeby pozaznaczać, co dla kogo do paczek dorzucę. :)
muszę zostawić na wierzchu jedną z zaznaczonym zestawem z KOBO: tusz, pomadka w kredce i lakier, mam nadzieję, że "załapią" mój podstęp. ;)
Ot, cwaniara :) Kochana a masz więcej szczegółów?? Co prawda nie mam jakoś daleko Drogerii natura, ale mi się rozchorowało i póki co jestem uziemiona, a wiesz jak jest z promocjami, szczególnie tymi atrakcyjnymi... Jak coś faktycznie ciekawego to chociaż męża bym pogoniła z karteczką :p
 

chica_o

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2013
Posty
122
Punkty reakcji
7
@madziulek1985 dziękuję za uznanie. ;) Więcej szczegółów, no jak jesteś uziemiona to odpalaj stronę Natury, mają na niej też gazetkę więc listę dla męża zrobisz bez problemu. Mam dokładnie takie same plany @samba_mamba i podobny problem, tyle tylko, że nie z córką, a z mamą. Nigdy nie wiem co jej się spodoba, a co nie więc postanowiłam w tym roku dać jej kartę podarunkową drogerie ma blisko, więc sama wybierze co będzie chciała, też możesz taką córce sprawić. Młoda sama zdecyduje co kupić, no ale to Ty będziesz "sprawczynią" prezentu. ;)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Ale też z natury? Fakt faktem, jak patrzę jakie ilości mysecret i sensique "przerabia" to może to być całkiem dobry pomysł. :D Muszę się tym zainteresować bliżej. ;)
 
O

oladobak

Guest
W Golden Rose jest swiateczna promocja, na Highlighter Stick, Creamy Blush Stick, Błyszczyk Luxury, Browliner, Paleta cieni Professional, Sparkle Eyeliner, Baza rozświetlająca. Przy zakupie 3 z nich klienta otrzyma na ich zakup 20% zniżki, mozna fajne zestawy stworzyc :p ja za 40 zł kupiłam palete, eyeliner i liner do brwi :D Promocja tylko stacjonarnie.
 

chica_o

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2013
Posty
122
Punkty reakcji
7
Promocje to mamy teraz chyba wszędzie. ;) Tak @samba_mamba też z Natury, ja już swoją kartę podarunkową dla mamy mam i to chyba był już ostatni prezent jaki nabyłam dla bliskich pod choinkę. :)
 

martaa21

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2016
Posty
92
Punkty reakcji
0
chica_o napisał:
Widzę, że nie tylko ja zaczynam zakupy świąteczne wcześniej. :)
Teraz od groma jest promocji przeróżnych, a pewnie im bliżej świąt będzie jeszcze więcej. Dziś byłam w galerii i w Naturze kobitki robiły dekoracje z zestawów na wystawie, mnóstwo tego miały. Zgarnęłam gazetkę, żeby pozaznaczać, co dla kogo do paczek dorzucę. :)
muszę zostawić na wierzchu jedną z zaznaczonym zestawem z KOBO: tusz, pomadka w kredce i lakier, mam nadzieję, że "załapią" mój podstęp. ;)
z kobo uwielbiam cienie do powiek, na świeta sprezentowałam mamie paletke, na promocji polecam kupic jeszcze bazy pod podkład z bielendy( u mnie różowa) i podkłady z ireny eris ( na promocji -49%)
 

MalwaPiasek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
1
Ja czekam teraz na czwartkowa promocje w rossmanie :) Juz sobie zaplanowalam co kupie, a najlepszym moim lowem bedzie baza pod makijaz makeup academie z bielendy, ktora kupie za mniej niz 15 zł, nawet zastanawiam sie czy nie kupic 2 sztuk, ale ona jest dosyc wydajna i mysle, ze do jesiennej promocji spokojnie mi wystarczy ;)
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
oladobak napisał:
W Golden Rose jest swiateczna promocja, na Highlighter Stick, Creamy Blush Stick, Błyszczyk Luxury, Browliner, Paleta cieni Professional, Sparkle Eyeliner, Baza rozświetlająca. Przy zakupie 3 z nich klienta otrzyma na ich zakup 20% zniżki, mozna fajne zestawy stworzyc :p ja za 40 zł kupiłam palete, eyeliner i liner do brwi :D Promocja tylko stacjonarnie.
Akurat w Golden Rose czesto sa promocje ;) Co miesiac kazdy inny pordukt jest produktem miesiaca, teraz w maju sa to odzywki do paznokci, wszystkie :) Zarowno te wzmacniajace, jak i olejek do skorek a nawet Smoothing Base, ktora ja osobiscie uwielbiam, bardzo fajnie wyrownuje plytke paznokcia przed umalowaniem i przedluza trwalosc lakieru.
 
Do góry