Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Zaoczne liceum - opinie

#zaoczne #liceum #cosinus #dladoroslych zaoczneliceum opinie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 jerzy_k

jerzy_k

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 09 listopad 2016 - 19:34

Cześć wszystkim,

zastanawiam się nad zaocznym liceum, ale nie mam pojęcia jak wygląda nauka w takich szkołach.
​Był ktoś i mógłby podzielić się opiniami, wrażeniami? Które warto wybrać a którego unikać?
Proszę o pomoc....

• 0

#2 19Marcin89

19Marcin89

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 17 listopad 2016 - 15:56

Cześć wszystkim,

zastanawiam się nad zaocznym liceum, ale nie mam pojęcia jak wygląda nauka w takich szkołach.
​Był ktoś i mógłby podzielić się opiniami, wrażeniami? Które warto wybrać a którego unikać?
Proszę o pomoc....

zaoczne liceum super sprawa chodzi sie tylko w weekendy traktują Cię już jak na studiach a nie w zwykłym liceum nic nie wolno i wgl tak że po polecam aa i matura też zadana :)

• 0

#3 jerzy_k

jerzy_k

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 24 listopad 2016 - 09:28

a gdzie chodziłeś? możesz coś polecić? czytałem troche o tych zaocznych liceach i zastanawiam się nad Cosinusem

• 0

#4 borka_E

borka_E

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 16:16

myślę że Cosinus to dobry wybór. Działają już tyle lat, tyle ludzi tam się uczyło że coś w tym musi być :) słyszałam ze mają oni najlepszą zdawalność matur wśród tego typu szkoł, wiec myślę ze warto się tam wybrać

• 0

#5 Guest_MacaN_*

Guest_MacaN_*
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2016 - 16:22

No mówcie co chcecie, ja tam żałuję, że do cosinusa nie poszedłem, serio. Kasa by była, doświadczenie by było i rok wcześniej na studia bym poszedł. Myślę, że warto wybać taką szkołę... 

• 0

#6 Guest_MacaN_*

Guest_MacaN_*
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2016 - 13:43

Gwarantujemy 100 % zdawalności egzaminów.

Taaa... to na pewno kursy sa cos warte na rynku pracy.  

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 borka_E

borka_E

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 15 grudzień 2016 - 17:31

no takiej gwarnacji dać to nie mogą xD bo niby skąd mają wiedzieć że wszyscy uczniowie się nauczą i zdadzą państwowe egzaminy więc śmiech na sali xD

Ale z tego co wiem najwyższą zdawalność takich zewnetrznych egzaminów ma szkoła Cosinus,

• 0

#8 Guest_MacaN_*

Guest_MacaN_*
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2016 - 18:34

no takiej gwarnacji dać to nie mogą xD bo niby skąd mają wiedzieć że wszyscy uczniowie się nauczą i zdadzą państwowe egzaminy więc śmiech na sali xD

Chodziło o kursy. Spokojnie, mogą. Robiąc uprawnienia SEP widziałem jak to sie odbywa. Moi egzaminatorzy " znali swoje miejsce ", że tak to ujmę :)  

• 0

#9 borka_E

borka_E

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 15 grudzień 2016 - 21:42

Kursy to jasna sprawa, ale ja odnosiłam do państwowych egzaminów zewnętrznych. Tu już wiele zależy od samych uczniów i w dużej mierze od przygotowania ich przez nauczycieli. Dlatego ja stawiałabym na sprawdzone szkoły :)

• 0

#10 jerzy_k

jerzy_k

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 14 styczeń 2017 - 13:46

Klamka zapadła :) zapisałem się jednak do Cosinusa, mam nadzieję że nie bedę załował...
Spoko opcja bo nawet nie musiałem tam iśc tylko wypełniłem jakiś formularz rejestracyjny na ich stronce :)

• 0

#11 kasia393

kasia393

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 19 styczeń 2017 - 14:32

o nawet nie wiedziałam że mają taką opcję. w sumie fajna sprawa i duuuże ułatwienie :) myślę że nie będziesz żałował decyzji :)
powodzenia w nauce i zdanych egzaminów :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 jerzy_k

jerzy_k

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 29 styczeń 2017 - 10:20

no opcja z zapisem przez neta spoko. teraz to chyba już taki standard w dzisiejszych czasach, żeby szkoły miały taką możliwość. dobrze że szkoła idzie z duchem czasu a nie stoi w miejscu :)

• 0

#13 olalola

olalola

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 31 styczeń 2017 - 12:28

no ja wcześniej ale też zapisywałam się przez neta do tej szkoły i nie było żadnych problemów, czego się trochę obawiałam. ale wszystko na szczęście przebiegło sprawnie :D Myślę że nie będziesz żałował - przynajmniej ja się bardzo ciesze ze nie poszłam gdzie indziej

• 0

#14 kiwki

kiwki

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów

Napisano 19 luty 2017 - 19:48

Do zaocznego liceum chodzisz w weekendy i po prostu masz cały dzień zajęcia. Uczysz się normalnie jak w liceum dziennym - masz polski, matematykę, chemię, historię itd. W Progresie mają za free jak coś. 

• 0

#15 agaa10

agaa10

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 luty 2017 - 17:58

a to są jakieś płatne licea zaoczne? bo z tego co wiem to LO w Cosinusie też jest za darmo.

• 0

#16 jerzy_k

jerzy_k

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 17:47

zdaje relacje - zapisałem się do Cosinusa, byłem na dwóch zjazdach i jak na razie jest ok i nie narzekam :) byle tak dalej

• 0

#17 TomBombadil

TomBombadil

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 14:00

A mógłby ktoś podać mniej więcej, jak wygląda plan lekcji? Bo niektórzy mi mówią, że to jest tylko około pięciu lekcji dziennie inni, że zajęcia trwają prawie cały dzień. Chce się zapisać i teraz nie wiem komu ufać.

• 0

#18 olalola

olalola

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 27 marzec 2017 - 16:42

nie, to nie jest 5 lekcji dziennie :)  na ogół od 8 do 16 lub 18. u mnie w cosinusie z tego co pamiętam to było ok 8-10 lekcji po 45 min. no wiesz... musisz przerobić prawie taki sam materiał co w normalnej szkole tyle ze nie w tygodniu tylko w weekendy

• 1

#19 TomBombadil

TomBombadil

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów

Napisano 02 kwiecień 2017 - 09:02

@olalola, tak coś czułem i logika podpowiadała właśnie taką opcję. Dziękuje :wink:

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 emiika

emiika

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 09:15

Tom myślę że jak pojdziesz do cosinusa to nie bedziesz żałował bo szkoła naprawde jest spoko :)

Powodzenia

Użytkownik emiika edytował ten post 21 kwiecień 2017 - 09:15

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: #zaoczne, #liceum, #cosinus, #dladoroslych, zaoczneliceum, opinie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0