biologia rozszerzona na maturze i dodatkowe lekcje

krochmalka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
[SIZE=14.666666666666666px]czesc! jestem w klasie maturalnej i chyba sie troche późno obudziłam jeśli chodzi o korepetycje <_< [/SIZE] do matury już mniej niz 7 miesiecy a ja w lesie. Będę zdawała biologie rozszerzoną i chciałam sobie jakieś dodatkowe lekcje wziąć żeby się super extra przygotować bo na taie studia się wybieram że musze mieć bardzo dobry wynik! Tylko tak jak mowie chyba już za późno bo te kursy się pewnie pozaczynały we wrzesniu, koleżanki tak chodza na matematykę :([SIZE=14.666666666666666px] [/SIZE]. Może ktoś chociaż o dobrym korepetytorze słyszal w Krakowie albo okolicach?
 

bossniak

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2016
Posty
7
Punkty reakcji
1
[SIZE=14.6667px]z tych popularnych przedmiotow w sensie co sa obowiązkowe na maturze to wiem ze sa kursy doszkalające ale o biologii to nie słyszałem. ale dobry trop - powrzucaj ogloszenia w internet że szukasz może si ę ktoś odezwie :wink:[/SIZE]
 

Labkursy

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
[SIZE=14.6667px]Witaj, wcale nie jest za późno - w naszym Laboratorium Wiedzy możesz zapisać się na zajęcia w dowolnym momencie. Oferujemy między innymi kursy z biologii na poziomie rozszerzonym. Możesz u nas systematycznie przygotowywać się do matury pod opieką nauczyciela, który jest jednocześnie egzaminatorem OKE. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po dwie godziny zegarowe, więc masz jeszcze mnóstwo czasu na opanowanie materiału :)[/SIZE] Nasza placówka mieści się w samym centrum Krakowa, zapraszamy!
 

krochmalka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
A to są kursy indywidualne czy zbiorowe? Bo chyba by mi bardziej zależało na takich konsultacjach face to face :przewraca: I to jakoś weekendowo się odbywa czy po szkole?
 

Labkursy

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
[SIZE=14.6667px]W ofercie mamy zarówno kursy grupowe, jak i indywidualne. Terminy zajęć wybieramy w porozumieniu z naszymi kursantami, więc wszystko zorganizujemy tak, żeby dopasować to do Twoich możliwości czasowych :)[/SIZE]
 
Do góry