Kibolska mać

M

MacaN

Guest
Czyli jak Kibole Legii Warszawa rozwalają Madryt.

Pooglądajcie sobie, jak wygląda bydło z największej wsi w Polsce.
https://youtu.be/YMKZ45TKOrM
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
o ile wiem to w Warszawie się szykują też, z tego co wiem to odłam kiboli z Radomiaka chcą się mścić za to że klub chce obarczyć kasą tych wykolejeńców przez których są ostatnie kary
 
M

MacaN

Guest
Niech się mszczą, wszyscy powinni dostać zakazy stadionowe, a za wywoływanie burd gumowa kula w tyłek i grzywna. Dostanie takim trzmielem w zad, dodatkowo 2000 zł i będzie spokój na jakis czas.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ale nie zapominajmy że obecna władza jeszcze rok temu twierdziła że kibole to patriotyczna młodzież, swoich będą bić ?
 
M

MacaN

Guest
Bo w pewnym sensie ma rację, ale tylko w pewnym. Rozwalanie miasta i pracowanie na czarny PR Polaków nie jest postawą patriotyczną.

No i sama deklaracja, że jest się patriotą nie oznacza przyzwolenia na zamieszki. Ja nadal uważam się za nacjonalistę, a jednak nie rzucam kostką brukową w gliniarzy z Hiszpanii, ani w nikogo innego.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
bo to tak naprawdę bydlęta chowające się pod sztandary, nauczą się kilku formułek bo na więcej nie pozwala brak szarych komórek w mózgu
 
W

wiki9969

Guest
Przeglądałam kilka stron na Facebooku i część "patriotów" uważa ich za "bohaterów". Dla nich bójka z policją to jak walka o Ojczyznę. Ale jakby rzeczywiście przyszło walczyć o Polskę to żaden by nie poszedł. To banda głupków, która w grupie jest silna, a pojedynczo nic nie znaczy.
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Temat suchy jak krocze feministki


Zdarzenie jakich wiele pod każdą szerokością geograficzną




MacaN napisał:
Pooglądajcie sobie,
A tam na lepszych się bywało meczach

https://www.youtube.com/watch?v=x8GhMR5nwSc
https://www.youtube.com/watch?v=C1gZZhAlmjI
 
M

MacaN

Guest
marek70 napisał:
A tam na lepszych się bywało meczach
No ale Sosnowiec - Białystok, to nie Madryt - Warszawa.



marek70 napisał:
Zdarzenie jakich wiele pod każdą szerokością geograficzną
Czyli co, nie ma sensu o tym mówić? Ja jednak myślę, że za rozwalanie miasta powinno się ponosić surowe konsekwencje. Pod każdą szerokością geograficzną naturalnie. Każdy z tych ludzi powinien zostać spisany, a następnie nazwiska lądują w bazie danych. Co dalej? Podczas bukowania biletów system odrzuca nazwiska tych ludzi przez powiedzmy 4 lata. W każdym miejscu na ziemi. Na każdym meczu.

Bolesna kara dla kibola, czy i tak by przyjechał polać się z policją?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
najlepsze wytłumaczenie, normalnie zgłupieć można


kretyni, nazywający się kibicami niszczą polską piłkę nożną i jeszcze to usprawiedliwiać.
karać bez litości

nigdy nic nie osiągniemy jak nie będzie dyscypliny, może bierzmy przykład z Anglii i wprowadźmy takie kary jak u nich, setki tysięcy złotych za każde nawet najdrobniejsze przewinienie. Odpalona raca - z automatu 10 tys kary dla sprawcy,

i pamiętajmy o jednej podstawowej rzeczy - to polskim klubom zależy na uczestnictwie w pucharach a nie UEFA na polskim klubach, bez Polaków oni sobie poradzą. Więcej pokory
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
najbardziej wkurzające to jest w kółko usprawiedliwianie tego bydła, a to patrioci, a to taki folklor

a prawda jest brutalna - to nie są normalni Polacy i normalni kibice - izolować od reszty społeczeństwa
 
M

MacaN

Guest
Herbatniczek napisał:
a prawda jest brutalna - to nie są normalni Polacy i normalni kibice - izolować od reszty społeczeństwa
Szczerze mówiąc mam mieszane uczucia. Mieszkałem w psycholandii trochę czasu z kibolami. Niektórzy to totalna hołota i debile ( zwłaszcza młodzi, po 20-25 lat ), ale niektórzy byli spoko. Serio, dało się z nimi porozmawiać i to tak na spokojnie.

Oni akurat mieli po 30 kilka lat ( jeden był po 40 ). Interesowali się jakimś ufo, mieli pojęcie o polityce... Czasem gadali śmieci, bo mieli klapki na oczy jeśli o politykę chodzi. Wrzucali urwę w co drugie zdanie, ale mimo to byli spoko. Ci ludzie potrafią się dostosować do społeczeństwa, ale muszą mieć jasno określone granice, których nie wolno im przekraczać.

Szczerze mówiąc nie mam nic przeciwko tym starym kibolom, ludziom o pewnych poglądach ( bo te każdy ma inne, nie muszę się z nimi zgadzać ) i pewnych zachowaniach. Mam jednak wiele do zarzucenia gnojkom niewiele starszym ode mnie, debilom, którzy nie rozróżniają nacjonalizmu od nazizmu. Bycia kibicem od bycia wandalem.

Za każdym razem, gdy rozmawiam z ludźmi i mówię im, ze uważam się za nacjonalistę, to wybałuszają oczy ze zdziwienia. Dlaczego? Przez tych debili, którzy dumnie kroczą ulicami miast po meczach, wyrywają drzewa, atakują ludzi. Przy czym atak to nie tylko uderzenie, ale nawet zwykła zaczepka słowna. Co kogo obchodzi fakt, ze ja popierniczam po chodniku w brązowych, albo czerwonych spodniach i miodowych butach? Czy ja mam się czepiać ludzi tylko dlatego, że chodzą w dresie?

Apel - chcecie być prawdziwymi Polakami? Bierzcie przykład z Waszych guru. Pójdź na studia, jak taki Bosak, który Tobą przewodzi. Wysławiaj się tak jak on i zachowuj się tak jak on. Będąc drącym sie bez sensu małpiszonem, jesteś tylko narzędziem w rękach bardziej inteligentnych ludzi.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 437
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
MacaN napisał:
To banda głupków, która w grupie jest silna, a pojedynczo nic nie znaczy.
Tak mi się skojarzyło...

https://www.youtube.com/watch?v=uO9bKnkXD_4

W sumie pokrewny temat :D
Ta Bajka jest propagandą bolszewicką i nie ma nic wspólnego z tym tematem.
Ten filmik oczernia tą organizację .
Marginalna grupa zachowywała się sposób prymitywny.
Ta drużyna dostaje za wysokie kary za margines i większość która zachowuje się normalnie a dostaje
za margines zamknięcie stadionu.
Na inny imprezach sportowych nie ma odpowiedzialności zbiorowej i dostają kary osoby
które nie potrafią się zachować.
Rosjanie przez swoje zamieszki na Francuskim Euro zamordowali
kibica Angielskiego.
Całkowita większość brała udział zamieszkach.
Ta federacja dostała grzywnę i następne zamieszki kończą się wyrzuceniem zawodów i jest to
bardzo łagodna kara .
Powinni dać im grzywnę a ich kibice zakaz wstępu na stadion do końca zawodów .
Rosjan traktuje się bardzo łagodnie i nie ważne że powodują jeszcze większe zamieszki.
 
S

serwor

Guest
MacaN napisał:
No ale Sosnowiec - Białystok, to nie Madryt - Warszawa.
Jesli chodzi o Madryt to przejrzałem kilka nagran z tych wydarzen i o dziwmo na większosci z nich nawet tych z TVN i GW widac że to policja atakuje kibiców Legi.
https://www.youtube.com/watch?v=c__TXFAogoc
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 437
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
MacaN napisał:
Ten filmik oczernia tą organizację .
ONR sam się oczernia tym, że jest.
Znieważa ich od Nazistów .
Ta organizacja Nigdy nie miała nic wspólnego z tą ideologia .
Twórca tej organizacji został zamordowany w Obozie przez Niemców .
1 Na Marszu Warszawie przeciwko Islamizacji
pojawiła się osoba w koszulce ze swastyką i za to
dostała po mordzie i dostała porządnie po mordzie za wielbienie
wrogiej ideologii .
2 Najważniejszy.
MN od wielu lat popiera Związek AK i licznie przychodzą na weterani tej organizacji.
Pojawiają się symbole tej organizacji.
Bez zgody tego związku nie można ich wykorzystywać.
 
Do góry