Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Co na chrzciny?

chrzciny prezent

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Moogle

Moogle

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 263 postów

Napisano 15 październik 2016 - 15:19

Co mogę dać na chrzciny oprócz koperty? Nie jestem za bardzo obeznany w takich tematach. Kasa wiadomo, zawsze się przyda. Ale może jeszcze jakaś pamiątka? Tylko co? Kartka z życzeniami? Chyba trochę słabo. Pomożecie dziewczyny?

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 Guest_wiki9969_*

Guest_wiki9969_*
  • Goście

Napisano 15 październik 2016 - 17:48

Ja chrześniakowi kupiłam wózek, złoty łańcuszek i dałam pieniążki. Ponadto kupiłam też pamiątkową kartkę z życzeniami. ;)
  • 0

#3 KaroolkaKalak

KaroolkaKalak

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 415 postów

Napisano 16 październik 2016 - 00:06

A jesteś chrzestną? Jeżeli tak, to zawsze sprawdza się biżuteria. Łańcuszek, zawieszka, kolczyki. Jeżeli nie, to wydaje mi się, że koperta z kasą i życzeniami wystarczy.
  • 0

#4 ilkas

ilkas

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 290 postów

Napisano 17 październik 2016 - 11:07

Może być dla dziecka jakaś zabawka, grzechotka, albo książeczka. Albo mały album na zdjęcia z chrztu? Albo kryształ z aniołkiem stróżem z imieniem dziecka i datą chrztu? Coś takiego jak na zdjęciu.  Moim zdaniem super na pamiątkę z tego dnia.

Załączone pliki

• 0

#5 ladybug777

ladybug777

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 październik 2016 - 12:03

Niektórzy kupują dobre wino albo szampana, które potem otwiera się na 18 urodziny chrześniaka. Moim zdaniem bardzo oryginalny pomysł :)

• 0

#6 madzia_a

madzia_a

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 174 postów

Napisano 19 październik 2016 - 20:38

Ten aniołek stróż faktycznie śliczny!

Ja bym Moogle, brała coś takiego właśnie. Pieniądze się rozejdą a taka pamiątka zostanie na długo.

I możesz na dedykację dać imię i datę chrztu dziecka, albo w ogóle coś od siebie, np życzenia czy jakiś cytat. Fajna sprawa!

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Moogle

Moogle

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 263 postów

Napisano 21 październik 2016 - 13:21

Faktycznie spoko pomysł z tym aniołem stróżem Tylko pytanie czy ja zdążę to kupić bo do chrztu zostało mi jakoś 10 dni. 

I z tym winem też genialne! Otworzyć takie po 18 latach...super. Polecacie może jakieś konkretne? 

• 0

#8 ilkas

ilkas

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 290 postów

Napisano 24 październik 2016 - 11:12

Pewnie, że zdążysz. Na stronie tych kryształów 3d masz info.  Wykonanie kryształu to około 2 dni i potem już tylko wysyłka. Także jak chcesz zdążyć to jak najszyciej zamawiaj i dojdzie.

• 0

#9 Maciej Partyka

Maciej Partyka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 listopad 2016 - 10:05

Ja polecam karty prezentowe do sklepu, gdzie często rodzice robią zakupy - na przykład do Rossmana. Zamiast kupować pieluchy, mleko czy podkłady (trudno powiedzieć jakich kto używa) daje się kartę z konkretnym przeznaczeniem.

• 0

#10 Marseille

Marseille

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 77 postów

Napisano 07 luty 2017 - 18:58

Ja polecam karty prezentowe do sklepu, gdzie często rodzice robią zakupy - na przykład do Rossmana. Zamiast kupować pieluchy, mleko czy podkłady (trudno powiedzieć jakich kto używa) daje się kartę z konkretnym przeznaczeniem.

Dobry pomysł. Ważne, żeby nie wydawać za dużo na te rzeczy "pamiątkowe". NA pamiątkę chrztu wystarczy zachować ubranko, świecę, kartki. Złote lyżeczki, kryształy itp tak naprawdę nie są potrzebne. Dobrym pomysłem też są pieniaze, ale dane z konkretnym przeznaczeniem - np. na szczepionki.

• 0

#11 butaboradama

butaboradama

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 10 marzec 2017 - 11:04

Na allegro są super ramki z glina. 3 ramki, w środku zdjęcie, po dwóch bokach glina do odbicia rączki i nóżki.  A pod spodem grawer. Imię, data urodzenie itd.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 Marseille

Marseille

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 77 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 14:46

Na allegro są super ramki z glina. 3 ramki, w środku zdjęcie, po dwóch bokach glina do odbicia rączki i nóżki.  A pod spodem grawer. Imię, data urodzenie itd.

Fajne :) Na pewno lepsze niż rózne aniołki itp :)

• 0

#13 bridgett

bridgett

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 12 kwiecień 2017 - 12:18

Medalik z grawerem jest całkiem fajnym prezentem, uniwersalnym i ponadczasowym

• 0

#14 karolinaaa22

karolinaaa22

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 kwiecień 2017 - 22:32

Według mnie oprócz jakiegoś religijnego podarunku, warto dać maluchowi dodatkowo jakąś zabawkę :) Zabawek nigdy za mało, a na pewno zabawka przyda się aby w czasie gdy maleństwo będzie marudzić, a rodzice nie będą mieli pojęcia czym je zainteresować :) Według mnie rewelacyjnym pomysłem jest zakup takich pacynek interaktywnych.

Dzieci są zazwyczaj zachwycone i mocno zaciekawione, jeśli jeszcze dodatkowo modulujemy swój glos i robimy śmieszne miny :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#15 karolyna

karolyna

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 05 wrzesień 2017 - 18:20

Ja mojemu chrześniakowi zafundowałam fotografa w plenerze i zrobił z tego dnia piękny album plus zegarek o którym marzył :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: chrzciny, prezent

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0