Kremy dla niemowląt

annaclaire

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2016
Posty
3
Punkty reakcji
1
Hej dziewczyny, ostatnio poszukuję kremu dla mojej córeczki. Zawsze smarowałam ją oliwką po kąpili ale szybko się ściera. Czytałam dużo o emolientach, być może to byłoby dobre rozwiązanie? Tzn. do kąpieli używam emulsji Eloderm ale chciałabym jeszcze jednak na zimę smarować ją czymś dodatkowym. Na stronie widzę, że Eloderm ma też kremy ale czy ktoś używał ? Jak działa? Czy nawilża odpowiednio? Jak nakładanie ( moja córcia jest bardzo ale to bardzo ruchliwa nie ma mowy o zbyt długim smarowaniu)?
 

Karolcia88

Administrator
Członek Załogi
Administrator
Moderator
Dołączył
19 Kwiecień 2015
Posty
81
Punkty reakcji
11
Polecam emolienty firmy Emolium wszystkie kosmetyki mają świetne, począwszy od płynu do kąpieli kończąc na kremie do twarzy. Wypróbowałam trochę tych kosmetyków i te polecam. Balsam do ciała ma fajną konsystencję, którą bardzo szybko się rozprowadza i jeszcze szybciej się wchłania, dzięki czemu łatwo jest założyć ubranie. Tanie nie są ale warte ceny, dostępne tylko w aptece.
 

annamaria1982

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
20
Punkty reakcji
0
annaclaire- oliwki są beznadziejne. U nas
sie nie sprawdzily zupelnie. Używamy wlasnie emolientow Eloderm, tez dlugo szukalam zanim znalezlismy wlasciwy. Niunia miala bardzo sucha skore, dlatego podczas kapieli uzywamy emuslji do kapieli Eloderm, a zaraz po kapieli balsam do ciala tez Eloderm. Mąż kupil jeszcze szampon dla niemowlaczkow, ale ja sama go uzywam [:)] Podam Ci stronke, sama poczytaj. Ja polecam, bo u naszej córki jest super poprawa.
 

Gabula

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2017
Posty
4
Punkty reakcji
0
My używamy kremu Eloderm tego zwykłego bo jest jeszcze aktywny i fajnie nam się sprawdza przy skórze bardzo wrażliwej jest ok.
 
Do góry