Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Kurs języka angielskiego

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 koozka

koozka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 212 postów

Napisano 29 wrzesień 2016 - 11:01

Poszukuję szybkiego kursu języka angielskiego. Mam okazję wyjechać po nowym roku do Anglii, niby znam podstawy, ale to za mało. Co polecicie? Żeby był to w miarę krótki, ale intensywny kurs. No i cena nie z kosmosu.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 dowojanek

dowojanek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 29 wrzesień 2016 - 15:31

Studiujesz? Ja byłem na kursie w empik school - fast&flexi. Trwał chyba 3 miesiące, a jako student dostałem jeszcze na niego zniżki. Bardzo fajna jest atmosfera w szkole na służewiu, ale to pewnie zalezy od lektorow, ja bardzo dobrze trafilem. No i nie slyszalem, zeby ktos z moich znajomych był niezadowolony z tej szkoły w innych placówkach

• 0

#3 Ela Nowak

Ela Nowak

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 wrzesień 2016 - 08:07

Poszukuję szybkiego kursu języka angielskiego. Mam okazję wyjechać po nowym roku do Anglii, niby znam podstawy, ale to za mało. Co polecicie? Żeby był to w miarę krótki, ale intensywny kurs. No i cena nie z kosmosu.

Zajmuje sie nauka jezyka niemieckiego i szczerze radze ci sprobowac z zajeciami indywidualnymi. Najwazniejsze to zlapac dobrego nauczyciela / korepetytora czy jakkolwiek sie ma nazywac. Takie prywatne lekcje na pewno wyjda drozej, ale to ci da kilkadziesiat procent wiecej niz jakikolwiek kurs. Naprawde wiem, co mowie.

Użytkownik Ilusia edytował ten post 30 wrzesień 2016 - 12:20
Usunięto link

• 0

#4 koozka

koozka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 212 postów

Napisano 30 wrzesień 2016 - 09:17

Studiujesz? Ja byłem na kursie w empik school - fast&flexi. Trwał chyba 3 miesiące, a jako student dostałem jeszcze na niego zniżki. Bardzo fajna jest atmosfera w szkole na służewiu, ale to pewnie zalezy od lektorow, ja bardzo dobrze trafilem. No i nie slyszalem, zeby ktos z moich znajomych był niezadowolony z tej szkoły w innych placówkach

Dzięki za odpowiedź. Niestety już od lat nie studiuję. A czy dla zwykłych użytkowników też mają jakieś zniżki? Bo 3-miesięczny kurs byłby idealny. Na czym on dokładnie polega? Ile godzin jest tygodniowo? Czy grupy są duże?

• 0

#5 wojtuch

wojtuch

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 08 kwiecień 2017 - 14:24

ja chodze na kurs do speak upa, robią go naprawdę solidnie, nie ma że się chodzi i niczego sie nie nauczy, trzeba się przykłaać ale efekty są, już się nie boję mówic po angielsku, dużo mamy zajęć takich dodatkowych w ramach klubów temaycznych, chyba najwięcej osób chodiz na filmowy :D bo mamy wypady do kina :D a też często na kurs są zniżki

• 0

#6 WandaKamecka

WandaKamecka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów

Napisano 25 kwiecień 2017 - 15:43

A nie myślałeś o empik school? Z tego co się orientuję oni mają szybkie kursy. Nie wiem czy trzymiesięczne, ale sprawdź :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Modna Polka

Modna Polka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 09 maj 2017 - 09:29

Polecam szkołę moose, sama tam pracowałam.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0