Kurs języka angielskiego

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Poszukuję szybkiego kursu języka angielskiego. Mam okazję wyjechać po nowym roku do Anglii, niby znam podstawy, ale to za mało. Co polecicie? Żeby był to w miarę krótki, ale intensywny kurs. No i cena nie z kosmosu.
 

dowojanek

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2016
Posty
24
Punkty reakcji
3
Studiujesz? Ja byłem na kursie w empik school - fast&flexi. Trwał chyba 3 miesiące, a jako student dostałem jeszcze na niego zniżki. Bardzo fajna jest atmosfera w szkole na służewiu, ale to pewnie zalezy od lektorow, ja bardzo dobrze trafilem. No i nie slyszalem, zeby ktos z moich znajomych był niezadowolony z tej szkoły w innych placówkach
 

Ela Nowak

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
koozka napisał:
Poszukuję szybkiego kursu języka angielskiego. Mam okazję wyjechać po nowym roku do Anglii, niby znam podstawy, ale to za mało. Co polecicie? Żeby był to w miarę krótki, ale intensywny kurs. No i cena nie z kosmosu.
Zajmuje sie nauka jezyka niemieckiego i szczerze radze ci sprobowac z zajeciami indywidualnymi. Najwazniejsze to zlapac dobrego nauczyciela / korepetytora czy jakkolwiek sie ma nazywac. Takie prywatne lekcje na pewno wyjda drozej, ale to ci da kilkadziesiat procent wiecej niz jakikolwiek kurs. Naprawde wiem, co mowie.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
dowojanek napisał:
Studiujesz? Ja byłem na kursie w empik school - fast&flexi. Trwał chyba 3 miesiące, a jako student dostałem jeszcze na niego zniżki. Bardzo fajna jest atmosfera w szkole na służewiu, ale to pewnie zalezy od lektorow, ja bardzo dobrze trafilem. No i nie slyszalem, zeby ktos z moich znajomych był niezadowolony z tej szkoły w innych placówkach
Dzięki za odpowiedź. Niestety już od lat nie studiuję. A czy dla zwykłych użytkowników też mają jakieś zniżki? Bo 3-miesięczny kurs byłby idealny. Na czym on dokładnie polega? Ile godzin jest tygodniowo? Czy grupy są duże?
 

wojtuch

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2017
Posty
7
Punkty reakcji
0
ja chodze na kurs do speak upa, robią go naprawdę solidnie, nie ma że się chodzi i niczego sie nie nauczy, trzeba się przykłaać ale efekty są, już się nie boję mówic po angielsku, dużo mamy zajęć takich dodatkowych w ramach klubów temaycznych, chyba najwięcej osób chodiz na filmowy :D bo mamy wypady do kina :D a też często na kurs są zniżki
 

WandaKamecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
115
Punkty reakcji
11
A nie myślałeś o empik school? Z tego co się orientuję oni mają szybkie kursy. Nie wiem czy trzymiesięczne, ale sprawdź :)
 

Modna Polka

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2016
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Polecam szkołę moose, sama tam pracowałam.
 

Adrianko

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja chodziłem do Speak Up, zależało mi na certyfikacie międzynarodowym. Dziś jestem już po kursie i przyznam, że czas wykorzystany efektywnie. Spokojnie już dogadam się za granicą, dla szkoły ogromny plus za elastyczność!
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Ja się uczyłem sam poprzez rozmowę na forach anglojęzycznych i oglądaniu filmów, ale wymaga to wiele czasu
 
Do góry